שנה טובה

הי חברות וחברים יקרים וברוכים הבאים לבלוג של דובי, ושנה טובה לכולם.

אני רוצה לנצל את הזמן הזה להגיד לכם תודה על הכל, על זה שאתם קוראים את הבלוג על זה שאתם מגיבים, ועל ההודעות בפרטי או דרך הטלגרם. אני מאמין שגם לכם החגים האילו בשילוב עם יום שבת לפעמים יכול להיות קצת קשה או שזה רק אני.. כל המשפחה ביחד וזה, לי זה גורם ללחץ וחוסר פרטיות קיצוני.. אבל זה גם ממש נחמד להיות עם כולם.

אישית קשה לי עם זה שאני כל כך הרבה זמן עם המשפחה ושכולם כל הזמן בבית… לפחות הצלחתי לנצל את הזמן שאני לא עובד ללבוש קצת חיתול ואפילו לבשתי אחד  לארוחה המשפחתית אחד (של תינוקות) בשביל להכנס לשנה החדשה עם חיתול חדש ונקי. אחרי זה כולל היום יצאנו כל המשפחה לטיול ביחד.

אני ממש מקווה שאנחנו ננצל את השנה הזו להתחבר יותר ויותר למי שאנחנו באמת, להוריד את המסכות והפחדים שלנו מפני מי שאנחנו אוהבים ולהיות מי שאנחנו, שכל יום בשנה הקרובה נלמד משהו חדש על עצמנו שלא ידענו ושכל מי שמכיר אותנו ואנחנו אוהבים יקבל אותנו בדיוק כמו שאנחנו.

מה אתם מאחלים לשנה הבא? ואיך היתה לכם השנה?

מוזמים למאמרים:
איך לספר לבן/ת הזוג שלך שאתה אוהב חיתולים?​
איך להתמודד עם זה שאתה אוהב חיתולים?
איך סיפרתי לבת הזוג שאני אוהב חיתולים?
יצאה משידת ההחתלה – גילוי הסוד בפעם הראשונה.

מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

כמו תמיד שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “שנה טובה”

Scroll to Top