כיצד להתחיל את דרכך כאוהב חיתולים או תינוק מבוגר?

שלום וברוך הבא לאתר שלי, אני דובי ואני כל כך שמח שאתה כאן איתי היום. אם אתה אוהב חיתולים או תינוק מבוגר הרגש הזה בדרך כלל בא לידי ביטוי בגיל מוקדם מאוד. למרות שההבנה יכולה להיות גם בגיל מבוגר יותר. במקרה של תינוקות מבוגרים, אוהבי חיתולים או ליטלים אנחנו יכולים להרגיש שהגיל שלנו הוא רק מספר בתעודת זהות שלנו. אז כיצד אנחנו יכולים למצוא את המקום שלנו בכל זה? ואיך מתחילים? על זה המאמר הבא. שניה לפני שמתחילים אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומיםמוזמנים גם לתמוך באתר.

לרוב לא נהיה מודעים לכך שאנחנו מעדיפים להתנהג כמו תינוקות או בצורה ילדותית למרות שאנחנו מתבגרים (אנחנו לא מודעים לכך). הבעיה מתחילה בגיל מבוגר יותר בדרך כלל גיל ההתבגרות. כאשר האנשים הקרובים, והחברים הקרובים מתחילים לדאוג ולשאול אותנו שאלות שונות כמו למה אתה עדיין ישן עם בובה או רוצה ללבוש חיתול. בשלב זה אנחנו מתחילים לשאול את עצמנו אם זה נורמלי שבגיל הזה אנחנו עדיין רוצים לשחק בצעצועים, או להשתמש בשמיכה האהובה שלנו. כשאני חושב על זה עד גיל שש הייתי אוהב לשתות שוקו מבקבוק אפילו הייתי שותה נס קפה מבקבוק לפני בית הספר ולא חשבתי שזה לא בסדר. יותר מצחיק זה שרק כשבני דוד שלי הגיעו פעם לחדר שלי שהייתי ביסודי ושאלו למה יש לי בובות בחדר ובן כמה אני הבנתי שזה לא בסדר וזרקתי אותם. היום יש לי בובות חדשות ובגד שאני אוהב לקחת איתי לכל מקום כי הוא ממש נעים לי. היום זו הפעם הראשונה שאני חושב על זה שהוא משמש לי כמו שמיכה של תינוקות. נחמד להבין את זה בגיל 31… בקיצור להיות ״תינוק מתבגר״ זה בהחלט קשה מכיוון שאנחנו רק מגלים את עצמנו ושאר העולם יכול ליצר לנו הרגשה שמשהו לא בסדר איתנו.

אז הבנת שאתה אוהב חיתולים או תינוק בוגר מה עכשיו?
שאלתה את עצמך פעם את השאלה אני אוהב ללבוש חיתול זה נורמלי? או מדוע אני אוהב ללבוש חיתול? אז זה מוזר להיות מבוגר ולהבין שדברים ופעילויות שמתאימות לתינוקות או לילדות המוקדמת גורם לנו הנאה. זה יכול להיות לשחק בגן שעשועים, או לראות סדרות ילדים, ואפילו ללבוש חיתול או לשחק עם בובות. אני מאמין שגם אתם נתקלים לפעמים במאמר או פוסט ומבינים שגם אתם מרגישים בטוחים יותר עם המצעים הילדותים (לי היה בטמן עד גיל 23) או שאתה שומר על בובת הדובי שלך מהילדות. בגלל שABDL לא כל-כך נפוץ ברוב העולם, אוהבי חיתולים או תינוקות מבוגרים יכולים שלא להבין שתמיד הם הרגישו אחרת ביחס לפעילויות או לבגדים הקשורים לילדות, ואם הם מרגישים כך לא להבין מה זה. גלישה באינטרנט ומציאה של מאמר או פגישה עם תינוק בוגר אחר יכולה לעזור להם להבין מה הם הרגישו, רצו, מה זה אומר ואיך לקבל את זה. לפעמים אנשים מבינים שהם חלק מקבוצת הabdl אבל מדחיקים את זה מפחד של איך יקבלו אותם החברה או המשפחה דבר שיכול לגרום לנזק נפשי. אנשים אלו יכולים להתנהג כabdl בסתר שזה גם בסדר אבל יכול להוביל ללחץ וסטרס גדול שמישהו מתישהו יגלה את זה.

הדרך לאושר תלויה בקבלה שלנו את עצמנו.
הכל מתחיל בלקבל את עצמך. בשביל זה אתה צריך לבחון את הידע שלך על עולם הabdl, זה אומר קריאת ספרים, מאמרים או לדבר עם תינוקות מבוגרים אחרים. יש מגוון פורומים בנושא וקבוצות טלגרם שיכולות לעזור. אנשים לפעמים יכולים להיבהל ממש מהדברים שהם מגלים בגלל זה חשוב לבחור את המקורות מידע. זו המטרה של האתר להנגיש את המידע בצורה בטוחה ולא מלחיצה  אחרי מה שקרה לי כילד שרק ניסיתי להבין את העולם הזה. אם אתה מרגיש או חושש שמשהו לא בסדר איתך או שאתה זקוק לטיפול פסיכיאטרי בגלל זה אתה צריך להבין שזה בסדר ולקבל את עצמך באהבה. זה שאתה מרגיש בטוח יותר או טוב יותר כתינוק או עם חיתול זה לא אומר שמשהו לא בסדר איתך. כל עוד אתה לא פוגע באנשים אחרים או בחופש שלך (מסתגר בבית או לבד בשביל להיות עם חיתול) תדע שמה שאת עושה ואיך שאתה מרגיש לגבי זה זה העסק הפרטי שלך ואסור לך להרגיש רע או לא בסדר עם עצמך בגלל זה. אין שום דבר לא בסדר בללבוש חיתול, או להשתמש במוצץ או בקבוק אם זה גורם לך להרגיש טוב יותר אז למה שתוותר על זה? (מוזמנים לפוסט ששילוב
אורח חיים abdl במקום העבודה) זה בסדר גם לפנות לטיפול אם מרגישים שיש בכך צורך.

אני אוהב להיות תינוק בוגר או אני אוהב ללבוש חיתול איך אחרים יגיבו?
אנחנו צריכים לקבל את זה שקהילת ABDL היא קטנה יחסית בעולם ובישראל מאוד. יש הרבה אנשים שלא שמעו על זה בכלל או לא נתקלו בה. מה שאומר שאנחנו צריכים לצפות לתגובות שונות מאדם לאדם. אני ספרתי לבנות זוג שלי והיו כאלו שהבינו והיו כאלו שלא הצליחו לקבל את זה. כך שעלינו להיות מוכנים לכך שחבר או בן משפחה יפרש את הרצון שלנו לא נכון, וישפוט אותו כפטיש או במקרים קיצונים אפילו גרוע יותר. ברוב שמי שאוהב אותנו צריך לקבל אותנו כמו שאנחנו, אבל אם אנחנו נספר את זה לאנשים אנחנו חייבים לתת להם זמן להתרגל לזה ולספק להם מידע בנושא שהם לא יהיו צריכים לנחש את הדברים שהם לא יודעים ויחשבו דברים שגואים בנושא.  יש מאמרים כמו
מה זה ABDL? או איך לקבל אוהב חיתולים. שיכולים לעזור.

הדבר הכי גרוע שיכול להיות זה שאנחנו נעלב מתגובה של מישהו או שנחשוב שמשהו רע או לא בסדר בנו בגלל תגובה של משהו. אנחנו צריכים לזכור שלפעמים אנשים צריכים זמן להתרגל ולהכיר את המציאות השונה. לנו היו שנים להבין את זה, ועליהם הכל נופל ביום אחד. אסור לך בשום פנים ואופן לחשוב לשנייה אחת שאתה לא אדם רגיל לחלוטין.

הבנתי שאני ABDL ויש לי בת זוג איך לספר לה על זה?
בשלבים הראשונים אנחנו יכולים להבין שההתנהגות הילדותית הזו מתאימה לנו מאוד. ולפעמים אנחנו מכחישים את הרגשות שלנו. עם זאת, אנחנו מרגישים כתינוקות מבוגרים או אוהבי חיתולים וזה חלק מהעולם שלנו ואנחנו רוצים לספר את זה לבת הזוג שלנו. אני ממליץ לדבר על זה בכנות ולנהל שיחה רגוע עד כמה שאפשר על הרגשות שלנו ולהסביר להם את העולם של אוהבי החיתולים או התינוקות המבוגרים. אם הוא לא מכיר בכלל את העולם הזה זה יכול להיות ממש מפחיד ומלחיץ בשבילו אתה יכול להפנות אותו למאמרים כמו שיש באתר שלי או למידע אחר בנושא. מוזמנים למאמר
איך לספר לבן/ת הזוג שלך שאתה אוהב חיתולים?

לסיכום איך להתחיל לחיות את החיים כאוהב חיתולים או תינוק מבוגר?
אם סיום של הקבלה העצמית אנחנו יכולים להתחיל לחפש מידע נוסף בנושא ולהתחיל לקנות מוצרים שאנחנו אוהבים. זה יכול להיות חיתולים רגילים ואז מיוחדים לABDL, אחרי זה בגדי תינוקות מיוחדים שהם לגיל מבוגר, תחתוני חיתול, בגדי גוף, צעצועים, ובקבוקים. כשמדובר בפרטים כמו בקבוקים ומוצצים אפשר לקנות גם כאלו שהם מיוחדים לABDL. ניתן לקנות מאמזון או חנויות אחרות. אני ממליץ לקנות כל פעם קצת לבדוק ואז להמשיך לקנות עוד… ככל שאני התלהבתי ונכנסתי לזה יותר מצאתי את עצמי קונה כל-כך הרבה דברים שחלק לא היו טובים לי אבל הזמנתי כמויות.

אני ממש מקווה שהמאמר עזר לכם. מוזמנים לעוד מאמרים.

אז עד לפעם הבא איפה שלא תהיו, שולח לכם חיבוקים.
שלכם,
דובי קטן, לב גדול.

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומיםמוזמנים גם לתמוך באתר.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר' גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “כיצד להתחיל את דרכך כאוהב חיתולים או תינוק מבוגר?”

Scroll to Top