סופת דניאל שוקו חם והחום של הבית: האהבה שלי לימי הגשם

בוקר טוב וברוך הבא לבלוג שלי!

קצת באיחור אבל היה חשוב לי לפרסם את הפוסט. אני לא יודע מה היה מזג האוויר אצלכם לפני כמה ימים, אבל אצלי סופת דניאל גרמה לגשם חזק, ברקים ורעמים. ניצלתי את ההזדמנות הזו ופתחתי את החלון בשביל לראות את כל העולם שבחוץ נשטף בטיפות הגשם בשילוב עם הברקים היפיפים, האנשים שרצים מנקודה לנקודה וקולות הרעמים ברקע, זה עשה לי קצת שמח אבל זה לא תמיד היה כך.

אני זוכר איך פעם הייתי פוחד מהרעש החזק של הרעמים, וסבלתי מהקור הירושלמי שממש היה חודר לעצמותי בחורף. אבל היום, החיתול שאני לובש שמספק לי חום אהבה והרגשה בטוחה שאני מוגן משנה את הכל.

יש משהו קסום בזמן הזה, כאשר ישנה סופה בחוץ ואני בתוך הבית, בלי דאגות מרגיש בטוח. אני אוהב להנות מההרגשה והקולות של הגשם ללא דאגות להרגיש בטוח. לנצל את הזמן להביט מהחלון, כשאני עם חיתול, פיג׳מה, ובקבוק שוקו חם, שותה אותו בעדינות ומציץ מהחלון ורואה את כל האנשים בורחים מהגשם כאילו שזה יכול לעזור להם. הקול של הגשם משדר לי אווירה רגוע ונעימה. אני ממש מחכה לחורף עם כל הגשם והקור.

הזמן שבו אני יושב בבית במהלך הסופה הוא הזדמנות נפלאה להתנתק ולהנות מהרגעים הנעימים האילו של החורף, של הגשם שיש להם את הדרך המיוחדת שלהם ליצור אווירה של שלווה וחמימות בבית. אני ממליץ גם לכם בימים האילו של הגשם להתענק על חיתול, ושוקו חם אולי עם סידרה או ספר זה הופך את הכל למושלם.

אז בשבילי, הגשם, הרעמים, והברקים הם לא רק אלמנטים של מזג האוויר. הם חלק מהחוויות שאני הכי אוהב. אז תצטרפו אלי לפעם הבא שיורד גשם ותנסו גם. אני ממש אשמח שתכתבו לי איך אתם אוהבים לנצל את ימי הגשם וביחד עם הרעיונות שלכם נחכה לחורף שיבוא, ויביא איתו את כל הקור שאני כל כך אוהב.

אם אתה חדש אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

כמו תמיד מוזמנים להגיב תגובה היא חינם אבל שווה זהב. שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top