הקסם שבדיסקרטיות – טיפים לזריקת חיתולים

שלום חברים, וברוך הבא לבלוג שלי. אני דובי,  והיום אני רוצה לדבר איתכם על אחד מהדברים שהיו לי הכי קשים כאוהב חיתולים: לזרוק חיתול משומש. שניה לפני שמתחילים אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומיםמוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

אני מאמין שהטיפ הזה הוא בעיקר לאנשים שלובשים חיתולים ולא רוצים שאף אחד ידע. אבל אני מאמין שהוא יכול להיות טוב לכולם.

בכל פעם שאני טס לחו״ל או נוסע לבית מלון בארץ מתחילה לי הבעיה של מה לעשות עם החיתולים המשומשים שאני לובש? לזרוק אותם לפח במלון כמו שהם? לסגור אותם בסקיות שחורות? לקחת אותם איתי לפח ציבורי?שאלות אילו תמיד העסיקו אותי. בהתחלה הייתי סוגר אותם בשקיות סופר מפלסטיק, וכשהייתה לי הזדמנות הייתי זורק אותם לפח מחוץ לבית שלי. במלונות זה היה יותר בעייתי כי לא היו פחים גדולים במלון אז הייתי צריך להכניס אותם לתיק שלי ולחפש פח. היו בזה שני בעיות הראשונה זה היה ממש מסריח, והשנייה לא תמיד הייתי מוצא פח. אני זוכר שבטיול אחד הצטברו לי 5 חיתולים משומשים, וניגשתי לשרותים ציבורים אבל לא היה בתאים פחים.

אני אומר לך שאני לבד בחדר! אין לי תינוקות או ילדים איתי...

תמיד פחדתי לזרוק חיתולים משומשים לפח. לפעמים הייתי צריך לשמור אותם בחדר עד לבוקר או עד שאני הולך לעבודה (בגילים יותר צעירים) בגלל זה הייתי צריך להחביא את החיתולים המשומשים מתחת למיטה שלי במשך זמן רב לפעמים, עד שהיה נפתח חלון הזדמנויות לזרוק אותם לפח (ממש כמו במלונות). פחדתי להשתמש בפח של הבית כי מישהו יכול לראות את החיתול. יותר מפעם אחת נפלה לאמא שלי טבעת או משהו לזבל והיא הייתה מחפשת אותה בפח, ובמלון פחדתי ממש שיגידו לי או שיחשבו שיש לי תינוק בחדר ויחייבו אותי יותר. זה היה יותר בעייתי שהייתי טס עם חבר או חברה שלא רציתי שידעו. כך פיתחתי את האומנות של זריקת החיתולים.

הטיפ שלי הוא לקנות שקיות קטנות שחורות של קקי של כלבים, עשיתי את זה בחול וכך הייתי זורק את החיתול לפח בחדר שלא רואים מה יש בשקית השחורה. זה ממש עזר לי. גם שהייתי צריך לזרוק חיתול בפח זבל ציבורי לא ראו מה אני זורק. אם יש צורך לשמור על חיתול משומש יותר מכמה שעות אני ממליץ להשתמש בשקיות חיתולים עם ריח. זה ממש עזר לי לאגור כמה ביחד ושלא יהיה ריח מוות בחדר שלי. קניתי לי גם פח זבל לחדר שהייתי זורק בפנים את החיתולים המשומשים (היו בשקית עם ריח ושקית שחורה) וכך יכולתי להיפתר מהם בקלות יחסית.

קצת פרטיות לא תזיק
על טעם ועל ריח אין להתווקח

דגש נוסף הוא לחשוב איפה אתם זורקים את החיתול, ואם יש פח שאתם יכולים להגיע אליו עם התיק שלכם. לא פעם הייתי הולך לבריכה שיש לי בתיק חיתול משומש שהייתי צריך לזרוק. לצערי לא תמיד הייתה לי גישה עם התיק לשירותים (זה היה מוזר להיכנס לתא עם התיק) אז היו מצב שהייתי נוסע לבריכה עם חיתול משומש בשקית וחוזר איתו לבית. צריך גם לציין שלנו יש מזל כי יש לנו פחים ציבורים ברחוב כך שאני יכול די בקלות לזרוק מבלי שיראו אותי. בניגוד לאנשים שיש להם פחי זבל פרטים בבית. במקרה של פח זבל פרטי הייתי משתמש בסקיות שחורות ואוסף אותם עד כמה שניתן לפני שמרוקנים את הפח. חשוב לזכור שבכל יום שהחיתולים משומשים נשארים בבית זו פצצה מתקתקת עם ריח רע.

אני נזכר תמיד בטיול שהיה לי עם ידיה לחול, אני הייתי משתמש בדריי נייט ובשביל שהיא לא תדע, הייתי מסתיר את הדריי נייט המשומש מתחת למזגן במרפסת שהייה לנו בחדר. כשהייתי רואה שהחדרנית מגיע הייתי מהר זורק את זה לפח שלה מבלי שמשהו הרגיש. כשדיברתי אם אותה ידידה על זה היא אמרה לי שהיא לא ידע על זה. כך שתמיד צריך לחשוב מחוץ לקופסא.

כמו תמיד מוזמנים להגיב לפוסט. אם האבתם את הטיפ שלי? אם יש לכם עוד טיפים? או אם ידעתם את זה?

שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top