איך לספר לבן/ת הזוג שלך שאתה אוהב חיתולים?

זה המאמר האחרון בסדרה של יציאה משידת ההחתלה בפעם הראשונה. אתם מוזמנים לפוסטים הקודמים בנושא. "יצאה משידת ההחתלה – גילוי הסוד בפעם הראשונה." "איך סיפרתי לבת הזוג שאני אוהב חיתולים?"

אני יודע שלספר לבן או בת הזוג או לכל בנאדם אחר בעולם שאתה אוהב חיתולים או תינוק בוגר זה משהו ממש מלחיץ. אני יודע את זה מניסיון אישי וניסיון של אנשים אחרים. ישנם מאות הודעות בפורומים שונים מ״סטפס״ ועד ״שאל שאלה״ שמדברים על הנושא. לרוב התגובות הן שזהו בדיחה לא מצחיקה, ספאם ועד שזה בלתי אפשרי והכי קשה ״אתה צריך לשמור את זה לעצמך״.  אני מקווה לעזור לכם להבין איך לעשות את זה במאמר הזה.

נתחיל עם השלב הראשון, אתה חייב ללמוד לקבל את עצמך ואת מי שאתה. אין שום דבר רע בלהיות אוהב חיתולים או תינוק מבוגר. בין אם אתה לובש חיתולים בגלל בעיה רפואית, נוחות, או למטרות מיניות אין עם זה שום דבר פסול או לא בסדר. לכל אחד ואחת מאיתנו יש דברים מסוימים שגורמים לנו להרגיש טוב. תזכור שבושה או אשמה הן רגשות שקשורים לזה שעשינו משהו לא בסדר או לא נכון ואין שום דבר שפוגע במשהו אחר או פסול בלבישת חיתול. אם זאת יכול להיות ממש מלחיץ לספר את זה לאדם אחר אבל זה מה שאנחנו צריכים לעשות כשזה בן או בת הזוג שלנו או אולי חבר טוב שאנחנו רוצים לספר לו.
אישית הייתי חושב למי אני מספר ולמה? אם זה בן או בת זוג או חבר או חברה טובים יכול להיות שזה טוב לספר כי הם חלק מרכזי מהחיים שלי ואני רוצה שהם יהיו חלק מהחוויה שלי נגיד שאני יהיה יכול לספר להם על חיתול מגניב שראיתי או שהם יאפשרו לי ללבוש חיתול או ידעו שאני לובש וכך לא תהיה להם הפתעה אם הם רואים חיתולים בבית שלי או אותי עם חיתול נגיד שאנחנו עושים טיול ביחד או שהם מבקרים אותי בבית.
הצעד הראשון שהייתי עושה זה לחשוב על מה זו לבישת חיתולים בשבילי? אם זה בגלל בעיה רפואית? בגלל שזה מרגיע אותי? או אולי מסיבה מינית? לכל סיבה תהיה הדרך הנכונה והאנשים שזה רלוונטי לספר להם. נגיד אם יש למישהו בעיה רפואית זה יהיה רלוונטי לספר להורים שלו וסביבה הקרובה עם הוא צריך עזרה, בעוד שאם זה צורך מיני (לפי דעתי בלבד) אולי זה לא רלוונטי לספר להורים או למנהל בעבודה.
בגלל זה תלמד על הרגשות שלך ומה הרצון הזה ללבוש חיתול גורם לך אתה יכול לנהל יומן בנושא או לדבר על זה עם אנשים אחרים שהם גם אוהבי חיתולים. בין אם בפורומים או קבוצות שונות ברשתות החברתיות. תחקור את הרגשות שיש לך ותלמד לקבל אותם. עוד במאמר ״איך להתמודד עם זה שאתה אוהב חיתולים?״
אחרי שהבנתה מה הסיבה לכך שאתה אוהב ללבוש חיתולים או להיות תינוק מבוגר מתחיל הצעד הבא: אישית אני לא חושב שלבוא לבן הזוג שלך או לבת הזוג שלך יום אחד ולהגיד אני רוצה לספר לך משהו אני אוהב חיתולים או תינוק מבוגר ולצפות שהם יקבלו את זה זה קצת לא מציאותי אבל זה יכול להיות בסוף מי שאוהב אותך אוהב אותך ללא קשר למה אתה אלה בזכות מי שאתה. אם זאת מצאתי שיש כמה וכמה דברים שעוזרים לרכך את הבשורה הזו.

למדתי עם הזמן שזו הדרך הנכונה להכין את האנשים למה שאתה רוצה לספר להם בצורה טובה:
נתחיל עם החלק של אם אתה אוהב חיתולים או תינוק מבוגר.
נתחיל עם זה שהכי חשוב להיות אמיתי עם בן הזוג. לפני שאתם מתחתנים או אפילו עוברים לגור ביחד תהיה אמיתי. שהם ידעוד שאתה עושה רגרסיה כזו או אחרת. ישנו שלב מסוים ביחסים שזה שאתה לא מספר משהו זה כאילו שאתה משקר על אותו דבר נגיד אתה יוצא עם משהי כמה חודשים או שנים אתם גרים ביחד מתחתנים, ואז אתה מספר לה שאתה אוהב חיתולים או שהיא מגלה לבד זה ממש כמו בגידה או שקר כי היא לא באמת הכירה אותך ואת הדבר הזה בך דבר שהוא מרכזי בחיים שלך. אם זאת על תספר את זה לבן או בת זוג בדייט הראשון או השני. יכול להיות נחמד לספר את זה כאשר אתם מעבירים את המערכת יחסים לשלב הבא נגיד לפני מגורים ביחד או אחרי כמה חודשים שאתם בקשר כך אתה יודע שזו מערכת אמיתית עם רצון להיות משמעותית לשני הצדדים.
איך לספר להם? אם הם יודעים שאתה בקטנה אוהב לראות סרטים מצוירים או להתנהג כמו ילד או תינוק אתה יכול להגיד להם שכמו שהם יודעים אתה אוהב לפעמים להתנהג בצורה ילדותית או לראות סרטים מצוירים וזה עוזר לך להתמודד עם טראומה מסוימת או להשלים עם משהו שקרה לך בילדות. או אפילו סתם זה עושה לך טוב פה שוב חשובה הכנות שלך עם בן הזוג שלך והיכולת שלך להיפתח לפניו. אתה תמיד רוצה תקשורת טובה ופתוחה עם בן/ת הזוג שלך. תן להם להשיב על מה שאתה אומר להם ואם לא נוח להם עם זה תקבל את זה. זה שאתה אוהב ללבוש חיתול לא אומר שגם בת/ן הזוג שלך צריכה ללבוש או להלביש לך. תכבד את הגבולות שלך ושלה תמיד ובכל מצב. אם אתה אוהב ללבוש חיתול כי זה מרגיע אותך ואתה לא רוצה שבן הזוג שלך יטפל בך תגיד לו גם את זה. אולי הדבר הנוסף שהוא הכי חשוב זה להבין שמה שברור לנו ממש לא ברור למישהו אחר. זה כמו שאתם הולכים למקום עבודה חדש ומסבירים לכם משהו ויוצאים מנקודת הנחה שזה ברור לכם איך לעשות משהו כי הם יודעים ואתם לא אז כך זה בכל דבר.
אם אתה תינוק מבוגר או שאתה רוצה ללבוש חיתולים או להשתמש בבקבוק או משהו תינוקי זה הגוף שלך אז תעשה את זה בגבולות שהם יסכימו שתעשה. נגיד עם בת זוג שלי הפיתרון שלי אחרי שסיפרתי לה שאני אוהב חיתולים היה שאני הלבש חיתול מתחת לבגדים ושאני והיא במגע אינטימי אני מוריד אותו לפני כך גם היכולת שלי ללבוש חיתול נשמרה וגם הגבול שלה (היא נרתאה לגעת בוא וגם לא היה לי צורך כזה (אני לא אוהב שמתייחסים אלי כתינוק או מחתלים אותי).
אם אתה רואה שבן או בת בזוג לא מקבלת את זה ולא מאפשרת לך להיות מי שאתה תחשוב למה לא? אולי הם לא מכירים את עולם הabdl? שב ותסביר להם מה זה abdl? מה זה בשבילך? מה זה לא בשבילך? לפעמים בדמיון שלהם אתה מחר הולך ללבוש חיתול לסופר ולמצוץ מוצץ בזמן ארוחה משפחתית, חשוב להסביר להם שזה ממש לא כך. (יש מאמרים בנושאים האילו מה זה abdl? איך לקבל אוהב חיתולים? אתה יכול לשלוח להם קישור לשם שהם ילמדו מה זה כן ומה זה לא). אם אחרי זה הם גם לא מקבלים את זה ולא מאפשרים לך להיות מי שאתה או ללבוש חיתולים בכלל בדרך כלל אומרים תפסיק אם זה או אם אתה רוצה שנמשיך להיות בייחד אתה חייבל להפסיק ללבוש חיתולים אתה תהיה חייב להקדיש זמן לחשוב אם זה בסדר להיות עם בן זוג שלא מקבל את זה או לא מאפשר לך להיות מי שאתה עם הגבולות של שניכם. תחפשו ביחד את עמק השווה נגיד שוב שאתה לובש חיתול עם בגדים או משתמש בבקבוק שאתה לבד או רואה טלוויזיה.
בשביל שזה לא יהיה שוק מוחלט לבנות הזוג שלי לפני שאני מספר להם אני אוהב לפזר רמזים קטנים ביום יום שלי וסביבי. זה עוזר לשני דברים דבר ראשון לי להיות יותר ילדותי ביום יום ודבר שני זה עוזר להן להבין שיש לי חלק ילדותי. 

אז מה זה אומר הלכה למעשה?
זה מתחיל בזה שיש לי בובות פרווה קטנות בתיק שלי, ממשיך לזה שיש לי בעבודה כוס של מיקי מאוס, ועד לזה שיש לי בובות של דיסני בחדר. כך שזה לא ממש מוזר להם שהיחסים שלנו מתקדמים שאני אומר להם שאני אוהב לראות סרטים מצוירים לפעמים. בשירותים שלי תמיד יש מגבונים של תינוקות ואני משתמש בטלק בנעליים כך שהן רואות את הדברים האלו ומתרגלות לאט לאט למוצרים ולריחות האלו.

כמו שרשמתי בצעדים קטנים כל פעם אני מראה עוד צד חדש באישיות שלי וזה עם הדברים האלו עוזרים לבת הזוג להתרגל לדברים האלו עם הזמן (שאנחנו מכירים היא רואה את הבובות הקטנות בתיק שלי, אחרי זה, שהיא מגיעה לבית שלי היא רואה מסודרות על המדף את הבובות של דיסני, ואחרי כמה זמן זה לא כזה מוזר שאני אומר לה שאני אוהב לא יודע מה לראות סרט של פו הדוב אם יש לי בובות של פו וחברים שלו בחדר או של מיקי מאוס). בנוסף המגבונים בשרותים כך שאלו דברים אשר שמשולבים בחיים שלי ושלהם. השימוש בשמפו וסבון גוף של תינוקות והטלק עוזר לי לקבל את הריח התינוקי שאני אוהב וגם להם להתרגל לריח (עוד מלפני שאני מספר) כך שאחרי שאני מספר זה לא שינוי גדול או שוק גדול מדי כי יש רמזים שמפוזרים, זה גם עוזר להבין אם היא בסדר עם מישהו ילדותי קצת. (אני בן אדם מאוד רציני ביום יום כך שחשוב לי לבדוק שבת הזוג שלי מקבלת מישהו שהוא גם ילדותי). תחשבו על זה שאחרי שהיא מכירה לאט לאט את החלק הילדותי שלי כשאני מספר לה שאני אוהב ללבוש חיתול זה רק חיתול ולא חיתול וגם אני ילדותי ואז זה ממאה אחוז של רציני לילדותי. זה ממש עוזר להכניס דברים לפרופורציות הנכונות.
חשוב לי לציין שאני ממש מקפיד לקשור בשקית ניילון מיוחדת עם ריח את החיתולים המשומשים (בדברים שהם לא מיים) בשביל שלא יהיה ריח רע זה יכול ממש להלחיץ ולהרתיע אנשים מכך. זה שרוב החיתולים שאני משתמש בהם זה עם מיים עוזר לי בנושא הזה.
אחרי שסיפרתי לבת הזוג והיא קיבלה את זה אני ממשיך בדברים קטנים מאוד ביחד איתה. נגיד כשאני מספר אז אני לובש דריי נייט ואז אם היא רוצה לראות זה דריי נייט חמוד ולא חיתול מבוגרים שמתקשר לאנשים לסבא החולה שלהם או משהו כזה. לרוב זה תחתון השחור שלהם או הצבעוני של אירונמן (הוא עולה עלי) אחרי שהם מתרגלים לזה ולראות לפעמים בארון את המוצץ שלי או המגבונים בשירותים. אז אני יכול להתקדם לפי מצב הדופק שלהם אם הם בעניין שואלים שאלות אני מנווט בהתאם למה שהם משדרים לי, יותר שאלות אני מראה יותר הרגשה של פחד ובלבול אני עוצר מסביר או מפסיק ומנסה לדבר על זה שוב במועד אחר. אם משהי רוצה להיות חלק אני שואל אותה מה היא רוצה לרוב היא גם מתחילה מללבוש דריי נייט וזה מתחיל משם אני תמיד מדבר איתה בודק מה נוח לה ומה לא וכך בודקים את הגבולות. הייתה לי חברה שפשוט שאלתי אותה אם היא רוצה שאני השאיר לה חיתול בבית היא אמרה שלא. ראיתי שהיא חשבה על זה הרבה זמן והבנתי שהיא מרגישה לא בנוח להגיד כן (היא כל הזמן נגעה בו וחשבה, ואז אמרה שהוא ממש קטן, ושזה מוזר בנוסף היא אמרה שאם היא תנסה היא תרצה של החיתול הוורוד שהיה לי פעם עם חד קרן) ואז השארתי אחד בטעות בשירותים שלה (חדש ונקי) אחרי כמה שעות היא התקשרה אלי ואמרתי לה שהוא נפל לי מהתיק או משהו שהחלפתי לי חיתול בשרותים ושהוא חדש אז אין לה סיבה להיגעל אבל היא יכולה לזרוק אותו. זה גרם לזה שיש לה חיתול אם היא רוצה לנסות מבלי שהצעתי לה לנסות. הדברים האלו יכולים לעזור לבדוק את הדופק.

אישית אני לא בקטע שילבישו לי חיתול אבל אם אתה כן תשאל אותה אם היא רוצה ואם כן באיזה גבולות, הייתי מתחיל עם זה שהיא תחליף חיתול יבש, או שאתה תחליף לה חיתול יבש אחרי זה להמשיך לחיתול רטוב עם מים לראות איך היא מרגישה עם זה ואיך אתה מרגיש עם זה ואז להתקדם לפיפי או צואה אם שניכם רוצים. הגבולות שלכם חשובים בנושא הזה. על תגרום לבן או בת הזוג חוסר נוחות ועל תעשה משהו שלא נכון או נוח לך. דרך נוספת לבנות את זה היא שיהיה דובי או בובה עם חיתול ואז זה נראה חמוד ועוזר לקבל את זה בהדרגה.

התקשורת בניכם היא הכי חשובה, בעזרתה אתם יכולים לדעת מה הגבולות של כל אחד ואחת, ולא יהיה פחד להציב גבולות במידת הצורך. אסור לדחוק במישהו לעשות משהו שהוא לא רוצה, יכול להיות שהוא לא רוצה היום ובהמשך הוא כן יהיה רוצה לנסות ויכול להיות שהוא לעולם לא יהיה רוצה וזה בסדר אבל אם אתה מכריח מישהו לעשות משהו או דוחק אותו לעשות משהו הוא יעזוב.
אני מאמין שהכי נכון זה להתחיל בקטן נגיד בדריי נייט ואז לבקש בן הזוג או בת הזוג להוריד לך את הדריי נייט או ללבוש דריי נייט בעצמו או חיתול עם תחתונים בזמן המשחק מקדים. וכך תראו ששנכם מרגישים בנוח גם אתה וגם היא. דרך נוספת היא לחתל אותם או אותך בחיתול מעל בגדים רגילים נגיד טיץ או תחתונים וככה שניכם תתרגלו להרגשה הזו, ותתרגלו את זה על יבש.
דבר נוסף שאתם יכולים לעשות זה לבחור סוג שונה של חיתולים ״איזה חיתול את חושבת שיהיה לי שווה ללבוש היום ללילה? האגיס? פמפרס? איזה מותג אתם אוהבים? רוצה לנסות את האגיס החדש?״ כך אתם מדברים על זה והם חלק מאהבת החיתולים שלכם.
אם אתם זוכרים את החברה הראשונה שסיפרתי לה, זה היה כך היינו מדברים על זה והייתי שואל אותה איזה מותג היא פחות רואה והיא הייתה מספרת לי על מבצעים כך שהיא הייתה חלק מזה ובהדרגה זה הגיע לזה שלא הייתה לה בעיה שאני ישן ביחד איתה שאני לובש חיתול כך היא הרגישה יותר ויותר נוח עם זה.
אם בן הזוג או בת הזוג לא רגילים לדברים האלו בכלל אתה יכול לפזר חלק מהם בכל מיני מקומות לאט לאט נגיד לקנות סבון גוף של תינוקות (נגיד של כיף) מגבונים לשרותים או בובה חמודה לחדר שינה ואולי להלביש לה חיתול. כך הם יתרגלו לזה לאט לאט.
לסיכום החלק הזה דיבר על איך להכניס לאט לאט את זה שאתה אוהב חיתולים ליום יום ואז לספר לבן או בת הזוג שלך על זה.
1. להכניס דברים ילדותיים לחיי היום יום ולשיגרה היום יומית כמו בובות בתיק או בחדר, מגבונים בשרותים, לראות סדרות וסרטים מצויירים לפעמים עם בן או בת הזוג.
2. תקשורת טובה עם בן הזוג ושיחה אמיתית על הסיבות שבגללם אתה אוהב חיתולים מה זה כן ומה זה לא. ולספק מידע על הנושא.
3. כניסה לעולם הזה בצעדים קטנים דריי נייט חיתול על הבגדים ולאט לאט להמשיך לפיה גבולות של שנייכם.
4. לא להודיע את זה למישהו ביום אחד משום מקום להתחיל לבנות את זה לאט לאט, אני אוהב לראות סרטים מצוירים לפעמים, אני אוהב בובות חמודות, אני משתמש במגבונים.. ולא לבוא יום אחד משום מקום אני אוהב ללבוש חיתול.
אני יודע שזה קשה ומפחיד בשבילכם ובשבילם וזה בסדר.

אם מדובר בזה שאתה אוהב את עולם החיתולים בגלל שאתה אוהב לטפל או מסיבות מיניות החלק הזה הוא בשבילך:
נתחיל שוב להיות פתוח ואמיתי עם תקשורת טובה לפני שאתה נכנס למערכת היחסים. שהם ידעו מי אתה מה אתה אוהב לעשות ומה אתה מחפש. תגיד לבת הזוג שלך שאתה אוהב לטפל באנשים לעזור להם להתמודד עם דברים וטראומות מהעבר שלהם. (כמו בחלק הראשון לא הייתי מספר את זה בדייט ראשון או שני אבל גם לא הייתי מספר אחרי החתונה) אם אתה רואה שיש להם נטיות קטנות כאלו תגיד להם שאתה רואה שהם אוהבים משחקי שליטה או למצוץ אצבע או כל דבר אחר ולבדוק את זה איתם. נגיד עם יש לך בת זוג אם ראש פתוח אתה יכול לנסות איתה כל מיני דברים ולהגיד לה שחשבתה אולי לנסות משחק שליטה חדש עם חיתול או שאתה רוצה שהיא תתנהג בצורה כזו או אחרת. חשוב לבדוק שיש משהו באנרגיה שלה שהוא בראש הזה כי אם היא בעד דברים שיגרתיים אז היא אולי הולכת לברוח ממך, שוב להתחיל בדברים קטנים לפזר דברים בכל מיני מקומות ולראות מה הדברים שמתקבלים ממנה אם היא בעניין או לא?
תגיד לה שאתה בעניין ותשאל אם גם היא (אם אתם בזוגיות ויש יחסי bdsm זה יכול להיות דרך לשבור את השגרה או עוד משחק תפקידים). אם הם רוצים לנסות זה בסדר וגם אם לא זה בסדר גם פה הגבולות של כל אחד ואחת הם חשובים. אני לא יודע להגיד על מילה בטוחה או משהו כזה כי בסוף אם מישהו אומר שלא נוח לא במצב x או שהוא לא רוצה לעשות y לא צריך לעשות לא צריך בשביל זה מילה בטוחה. מישהו אומר שלא נוח לא זה הגבול שלו! נקודה. לעולם על תכריח אותם או תדחק אותם לפינה! זה שמשהי אוהבת משהו זה לא אומר שהיא תרצה משהו אחר! אם תכריח אותה או תדחק אותה בנקודה מסויימת יכול להיות לא חוקי ולצלק אחד ממכם בגלל זה שוב גבולות ותקשורת טובה זה הכללים הכי חשובים.
אם בן הזוג רוצה לנסות את זה קודם מומלץ לתת להם לראות את הדברים האילו בסביבה שלהם שוב מגבונים בשרותים אבקת חיתולים ודברים כאלו שהם יהיו יכולים להתרגל לזה. תשאל אותם איזה חיתול הם אוהבים או רוצים לנסות? אולי להתחיל שוב עם בגדים או דריי נייט? ממש כמו להרכיב פזל תבדוק חלק חלק ותראה מה טוב ומה לא.
אפשר גם להוסיף למרחב בובות פרווה עם חיתול נגיד זה נראה חמוד ולא מאיים.

כך הם רואים את החיתולים מסביב ואם הם ירצו בעתיד ללבוש גם זה לא יהיה מאיים בשבילם והם יוכלו לשאול אותך על זה. בנוסף תבדוק גבולות איתם תשאל אם הם רוצים חיתול כזה או אחר אולי דריי נייט או משהו אחר? אם הם רוצים שתחתל אותם או שהם ילבשו לבד? תקשורת זה הכי טוב. וכך הם ירגישו הכי בטוחים.
תתחילו בשיחה טובה ותקשורת טובה.
לסיכום החלק הזה מדבר על כנות, תקשורת צעדים קטנים ובידקת גבולות. להבין אם בן או בת הזוג בעניין או אם יש סימן מהם שהם רוצים ולפעול לפי זה. תזכור שמשחקים מיניים יכולים להיות גיוון טוב ביחסים זוגיים כל עוד בני הזוג באותו ראש. 

החלק האחרון הוא איך לספר לבת/ן הזוג שאתה משתמש בחיתולים בגלל בעיה רפואית:
אם אתה סובל מבעיה רפואית ובגלל זה אתה לובש חיתולים זה חשוב לספר על זה לבת הזוג או בן הזוג שלך.
תושיב אותם לשיחה ותסביר להם את המצב אתה יכול להתחיל ב״אתה זוכר שלפני x זמן הייתי חולה? אז בגלל זה יש לי בעיה ואני צריך ללבוש חיתולים.״ תסביר להם מה המצב הרפואי ובמה הם יכולים לעזור. מה הגבולות שלך ולמה אתה מספר להם? כי אתה צריך עזרה או אולי כי אתה לא רוצה להתביש ללבוש את החיתול לידם? תסביר להם מה זה כן ומה זה לא? תזכור שבן או בת הזוג שלך חייבים לקבל אותך כמו שאת תמיד כי זה אתה ואתה לא יכול להשתנות.
אם בגלל בעיה רפואית מצאתה את האהבה הזו לחיתולים אתה יכול להסביר להם גם את זה, וכמו בהתחלה חשוב להסביר להם מה זה אוהב חיתולים? ומה זה לא? איך הם יכולים להיות חלק? ואיך לא?.

אני מקווה שעזרתי לכם עם המאמר הזה.

אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.
שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.
 
אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

פוסטים קשורים:

איך לקבל אוהב חיתולים (ABDL)?, מה זה abdl?, איך להתמודד עם זה שאתה אוהב חיתולים?

שילוב אורח חיים ABDL במקום העבודה., יצאה משידת ההחתלה – גילוי הסוד בפעם הראשונה., איך סיפרתי לבת הזוג שאני אוהב חיתולים?

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

8 מחשבות על “איך לספר לבת/ן הזוג שלך שאתה אוהב חיתולים? How to tell your partner you like diapers?”

Scroll to Top