מעבר לפוסטים: גילויים מתהליך הכתיבה והלמידה. יצאה למסע חדש.

תמיד מצחיק אותי התהליך היצירתי שעובר עלי בזמן כתיבת פוסט או מאמר באתר. זה בדרך כלל מתחיל ברעיון כללי או בכותרת, ממשיך לכתיבת הטיוטה הראשונה, מחשבה על התמונות שיהיו, מעבר על הטקסט, שינוי, ועוד שינוי. מפוסט שצריך רק לספר סיפור קצר עם כמה נקודות קטנות נולד פוסט ארוך יותר, מעמיק יותר שפעמים רבות דורש ממני לשאול את עצמי שאלות עמוקות שלעולם לא הייתי שואל. אחרי זה ללמוד מה זה אומר ולהבין שיש עוד עולם חדש שאני בכלל לא מכיר – בעולם הפנימי שלי ובעולם הגדול של בחוץ.

הפוסט שרציתי לפרסם היה צריך רק לשתף אתכם בכמה דברים מגניבים שהזמנתי מהאינטרנט. בשביל לקבל משלוח חינם הייתי צריך להוסיף עוד כמה דברים (יצא יותר זול מלשלם על המשלוח). וזה מה שעשיתי – רק שבחרתי דברים ממש חמודים שאני אוהב ויש מצב שאם הייתי יודע שזה מה שהם מוכרים הייתי קונה רק אותם.

פעם הייתי עושה הזמנה כזו, לובש אותם וזהו – אין יותר מדי מחשבה, וכך התחיל בפוסט רשימת מכולת שנכנסתי לאתר אינטרנט ועשיתי הזמנה של:

בגד גוף לבן בגד גוף שמנת פי'גמה מניונים… ועוד…

רק שבהמשך שאלתי את עצמי שאלה שללא הבלוג לא הייתי שואל לעולם: למה אני אוהב ללבוש בגדים כאלו שהם ילדותיים? והבנתי הרבה דברים חדשים שלא ידעתי לפני. אז התחיל הקסם שהבנתי שאולי אני לא רק אוהב חיתולים כמו שהייתי מגדיר את עצמי עד היום, אולי אני יותר מזה… מה זה אומר? אני לא יודע… חשבתי על זה שאולי כמו שיש AB תינוקות בוגרים, אני משהו אחר – אולי סוג של ילד בוגר או משהו כזה. חיפשתי על זה מידע באינטרנט והבנתי שיש משהו כזה שנקרא "ליטל" – אנשים בוגרים שאוהבים להתנהג כמו ילדים (אני מקווה שאני לא פוגע במונח).

חשבתי להעמיק בנושא ולכתוב גם עליו ואולי לצאת למסע אישי להבין אותו יותר ולבדוק אותו. את האמת אני ממש מתרגש לצאת לחקור את הנושא הזה שאני לא מכיר בכלל. יותר נכון להגיד שאני ממש מתרגש וגם מפחד. אני מקווה לעשות סדרת פוסטים בנושא של תהליך הלמידה, חבריות, קניות ומידע הסברתי בנושא. אני מקווה שזה מתאים לנושא של הבלוג. אז כן, אני יודע שהכל בוסרי עוד בפוסט הזה ושהזהו ממש לא מה שחשבתי שיהיה, אך אני חושב שזה מה שכיף לי כל כך בבלוג הזה – התהליך הלמידה.

מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top