יצאה משידת ההחתלה – גילוי הסוד בפעם הראשונה. She came out of the changing table

קיבלתי כמה וכמה בקשות ושאלות מקוראים על אם סיפרתי על זה שאני אוהב חיתולים למישהו/י? אם ספרתי לבת זוג על זה? איך לספר לבן או בת הזוג על זה שאתה אוהב חיתולים. אני רוצה לפתוח בתודה לאנשים ששאלו ולספר לכם על הפעם הראשונה אשר יצאתי משידת ההחתלה. אני מפצל את הנושא לשלוש חלקים:
חלק א – גילוי הסוד בפעם הראשונה.
חלק ב – גילוי לבת זוג בפעם הראשונה.
חלק ג- מאמר על איך לספר לבת הזוג על זה שאתה אוהב חיתולים טיפים ורעיונות.
אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com התשובות לפעמים מגיעות לספאם או הכי טוב דרך התגובות.

ואו.. רק בכתיבת הכותרת אני מתחיל להתרגש ולהרגיש את הדופק שלי מתגבר (כשסיפרתי על זה לחבר שהוא הומו הוא אמר לי שזה ממש כמו שהוא יצאה מהארון מה שאני מרגיש והלחץ שהיה לי משם הגיעה השם אם מישהו נפגע מהשוואה הזו אני מתנצל מראש).
החיים שלי כאוהב חיתולים היו הסוד הכי גדול ושמור שהיה לי בעולם הזה. אני כל-כך פחדתי שאנשים יגלו את זה וכל כך הסטרתי את זה ברמה צבאית. קניתי טלפון שני שבוא היה לי מספר מיוחד רק בשביל הדברים שקשורים לחיתולים ולעולם האוהבי חיתולים, בשביל שלא יהיה סיכוי אחד שמישהו ידע את זה עלי. נעלתי את החיתולים שלי בארון או בתיקים. כתבתי פרוטוקול יציאה מהבית שהמטרה שלו הייתה לבדוק שלא השארתי בטעות חיתול או משהו אחר גלוי כאשר אני יוצא מהבית. מעולם לא צילמתי תמונה שלי עם חיתול ובכל פעם שהייתי לובש חיתול זה היה באזורים ללא מצלמות ושהחלונות סגורים.

יום אחד ב2020 דיברתי עם אחת הידידות הכי טובות שיש לי רציתי להסביר לה על הקושי שיש לי בגלל הקורונה אבל לא יכולתי מבלי לספר לה שאני אוהב חיתולים והקושי שנוצר מזה. בנוסף היא נפתחה אלי כל כך שהרגשתי מזויף ושזה לא נכון להסתיר ממנה דברים. ובחשבון נפש עם עצמי הכללתי שאני רוצה לספר לה. קבענו להיפגש ביום שישי ואמרתי לה שאני רוצה לדבר איתה על משהו אישי לשתף אותה בוא וכבר כמה זמן שאני רוצה אבל מרגיש לא בנוח לעשות את זה כך שזה שאני אומר לה שאני רוצה יגרום לזה שאני באמת הולך לספר לה. היא הבינה ובאמת נפגשנו.
חשבתי הרבה איך אני מספר לה את זה? או אם באמת אני יהיה יכול או לא לספר לה?! בסוף לקחתי תיק שיש לי והכנסתי לפנים איזה 10 סוגי חיתולים שונים ותחתוני חיתול. לבשתי תחתוני חיתול של דריי נייט בנים ויצאתי לבית שלה. חשוב לציין שבמהלך השנים הייתי צוחק איתה ועם עוד אנשים על זה שיש לי ראש פתוח להרבה דברים ותמיד הייתי מספר שאפילו הייתי עם משהי שאהבה ללבוש חיתולים. והיו לנו הרבה בדיחות על כל מיני דברים שהיו נגמרות בזה שאני שולח לה תמונה של חיתול. נגיד פעם אחת היא שלחתה לי תמונה שכל כך חם לה שהיא מזיעה ותמונה של טיפת זיעה על הרגל שלה (ורשמה שלא ברח לה) התגובה שלי היית לשלוח לה תמונה של תחתוני חיתול של האגיס עם הכיתוב ״זה יכול לעזור ואפילו יש שם את פו הדוב״. אחרי זה שלחתי לה תמונה של חיתול של טנה ורשמתי שיש גם ללא פו הדוב.

בקיצור כמו שאומרים נפגשנו אספתי אותה עם הרכב שלי ויצאנו לקנות אוכל במסעדה בתל אביב (באותו שלב היה אסור לאכול במסעדות רק לקנות אוכל ולקחת (קורונה וכל זה)). היא שאלה אותי למה אני אם תיק ואמרתי לה שסתם יש לי שם כמה דברים לא חשובים. הזמנו את האוכל ואמרו שהולך לקחת זמן. בגלל שהיה קר חזרנו לאוטו והמתנו שיתקשרו אלי בזמן שאנחנו מדברים. אחרי כמה דקות יצאתי לקחת את האוכל והיא נשארה באוטו ואני הלכתי להביא את האוכל, ונסענו לפארק לאכול.
בדרך לאזור שרצינו לשבת בוא היא שאלה אותי על מה אני רוצה לדבר איתה ואמרתי לה שזו שיחה רצינית ונדבר על זה אחרי האוכל ולא בזמן ההליכה (הלכנו לפינה שאפשר לאכול בא באוויר הפתוח בפארק). היא קטעה את המשפט שלי וזרקה לחלל האוויר ״בסוף תגיד לי שאתה לובש חיתולים או משהו כזה״ עשיתי כאילו לא שמעתי. הדופק שלי עלה ל200 שהיא אמרה את זה לא הבנתי מאיפה היא יודעת אולי הייתי שקוף מידי? אולי החיתול (דריי נייט) שלי בולט שלבשתי לפגישה הזו (פעם ראשונה שנפגשתי איתה שאני עם חיתול) אולי היא הציצה בתיק? משהו שעד היום אני לא מבין למה היא שאלה.
היום אני חושב על זה שחבל שלא אמרתי לה נכון איך את יודעת? זה היה חוסך את המשך השיחה המביכה. כל המפגש הייתי לחוץ מאוד לא מפוקס, לא מרוכז ואז התחלנו ללכת לבית והרגשתי שאני מפספס את הסיכוי לספר לה. חשבתי לספר לה ברכב אבל לא הצלחתי. עצרתי את הרכב והתחלתי לשתוק ולשתוק היא הרגישה לא נעים וגם אני הייתי לחוץ. היא אמרה לי כמה פעמים שזה בסדר אם אני לא אספר לה ואמרתי שאני רוצה שאני חייב אבל לא מסוגל. המשכנו כך ואני מרגיש שאני עוד שנייה מקבל התקף לב. הדופק היה גבוה מאוד הרגשתי שאני מזיה ממש כאילו אני רץ ספרינט. מתחיל עוצר שותק. שוב ושוב ובכל פעם נוסע קצת עוצר את הרכב באזור מותר ומתחיל מחדש.
אחרי כמה ניסיונות הבנתי שאני לא יכול לספר, והיא אמרה שמאוחר והיא חייבת ללכת לבית. הבנתי שזו ההזדמנות האחרונה לספר או שלא הספר בקרוב ובמחשבה שאני לא מסוגל או לא יכול למצאו את המילים הנכונות. אמרתי לה שהדרך הכי קלה היא להראות לה ואז לספר. הבאתי את התיק פתחתי אותו והוצאתי חיתול ממנו (של תינוקות) היא הייתה נבוכה מאוד אני לא השכך את החיוך שהיה לה על הפנים ואז התחלתי לספר לה שאני אוהב ללבוש חיתולים ושזה רגשי שזה מרגיע אותי ושאמרו לי להסביר שזה לא קשור לפדופיליה ולהדגיש את זה (מתברר שabdl באנגלית זה אוהבי תינוקות מבוגרים או אוהבי חיתולים מבוגרים אז אנשים מקשרים את זה לפדופיליה) היא אמרה שהיא מבינה שזה לא קשור לפדופיליה והמשכנו את השיחה בזמן שאני מסביר לה על החיתולים שיש ומראה לה איזה יפים הם את החיתול של האגיס, פמפרס, טיטול פרימיום ומסביר שרק זה זה טיטול וכמה מעצבן אותי שאומרים טיטול של האגיס ודריי נייט של בנות הישן שהיה ורוד (היא אמרה שהוא ממש יפה אז זה ממש זכור לי) ועוד.. ואז היא שואלת אם אני לובש חיתול ואני אומר לה שכן ושואל אם היא רוצה לראות (נראה כאילו שהיא חושבת שאני עובד אליה) והיא אמרה שכן הורדתי קצת את המכנס והיא ראתה את הדריי נייט שאני לובש. זה היה משחרר קשה אבל משחרר סוף סוף לספר למשהו.

בהמשך שאלתי אותה מה היא חשבה שהתחלתי לספר לה והיא אמרה שהיא חשבה שזה קשור לbdsm והיא פחדה שאני הולך להוציא שוט מהתיק או משהו כזה.
זו הייתה הפעם הראשונה שסיפרתי וזה היה אחד הדברים הכי קשים שעשיתי בחיים. דיברנו על זה עוד ועוד במהלך השנים והימים. בזכותה הבנתי דברים חדשים על עצמי וכמה בר מזל אני שיש לי אותה בחיים.
אחרי זה סיפרתי את זה לעוד ידידה קרובה הדברים היו פחות או יותר אותו דבר וגם היא פחדה שאני הולך להוציא שוט מהתיק שלי ואמרה לי שזה לא כזה סיפור כמו שאני חושב או שהיא חשבה מהלחץ שלי. היא שאלה אותי אם שאני והיא היינו בחו״ל אם לבשתי גם חיתול (חשבתי בשיחה איתה שהיא תגיד לי שהיא יודעת כי היא ראתה את החיתול שלי שהיינו בחו״ל וישנו באותו חדר) ואמרתי לה שכן אבל היא לא ראתה והבנתי כמה הדברים האלו לפעמים בראש שלנו (שכולם רואים את החיתול).
כשסיפרתי על זה לחבר טוב זה היה פחות או יותר כאלו שאמרתי לו שאני אוהב לאכול ארטיק ולא היה לחץ יותר מידי מתי שסיפרתי לו וזה די הרגיש כאילו שזה לא משנה לו.
היו לי ולאותה ידידה הרבה מאוד שיחות על זה ועל כמה חיתולים עוזרים לי ומרגעים אותי, היא תמיד אמרה לי שהיא מרגישה עצובה שאין לה דבר כזה שיכול לעזור לה להרגעה שהיא עצובה. כך הבנתי איזה בר מזל אני שיש לי את החיתול שעוזר לי להירגע ביום לחוץ.
אני לא יכול אפילו להסביר איזה כיף היה שיש עוד בנאדם חוץ ממני שיודע את הסוד הזה שלי, שאני יכול לדבר איתו על זה ולפרוק איתו דברים, במיוחד את זה שיצאה סוג חדש או שראיתי מבצע ושהיא תספר לאחותה שיש לה תינוק שתלך לקנות. יכולתי גם לספר לה איזה חברה סופגת הכי הרבה והכי טובה מנסיון כמו שאומרים. בקציור אני חושב שכל אחד צריך שיהיה אדם אחד בעולם שיודע את הסוד שלו, אדם אחד בעולם שהוא יכול לדבר על זה איתו. בשביל זה אני חושב שהקהילה שלנו כל כך חשובה למרות שאנשים לפעמים חושבים שהיא אתר פור@ ולא מכבדים אנשים אחרים חשוב לחפש את האנשים שכן אוהבים לדבר על זה ולדבר איתם זה ממש משחרר חשוב לשמור גם על הפרטיות שלנו אפשר לראות פרטים על כך פה כללי זהירות באינטרנט.
אני חייב לציין שאותה אחת ידעה בגדול מה זה עולם הabdl (שני הידידות) כך שהיה לי מאוד קל לדבר איתן על זה אם הן לא היו מכירות הייתי צריך להסביר להן. היו אלפי שאלות שהן שאלו וכל כך שמחתי לענות להן על השאלות האילו.
הידידה השנייה שסיפרתי לה גם היה מלחיץ ממש כמו לראשונה ועשתי את אותו הדבר אמרתי לה שאני רוצה לדבר איתה על משהו (נפגשנו בבית שלה) הגעתי לשם עם אותו תיק עם חיתולים וישבנו לדבר. השיחה הייתה ממש טובה ומלחיצה, גם שם לא הצלחתי לספר באופן ישיר התחלתי בזה שיש אנשים שדברים מוסימים עושים להם טוב, ועצרתי היה בלגן גדול. ואז שוב אמרתי שהדרך הכי קלה היא להראות לה ואז לספר הוצאתי שוב חיתול והראתי לה ומשם השיחה זרמה מאוד על זה. אני ואותה ידידה טסנו פעם לחו״ל שהיינו שם קניתי לי חבילה של דריי נייט והייתי לובש אותם 24.7 בטיול. כשהיא היה מתקלחת הייתי מרטיב את הדריי נייט ועד שהיא הייתה יוצאת (חצי שעה בדרך כלל) הייתי מוריד אותו זורק אותו במרפסת מתחת למשהו שהיה שם מוצאי דריי נייט חדש ונכנס להתקלח. כאשר הייתי רואה את המנקה הייתי מיד זורק את הדריי נייט לסכית שלה או שהיינו יוציאים הייתי זורק אותו לזבל בחדר בידיה שעד שנחזור החדרנית תנקה. חשבתי שאני מספר לה שהיא תגיד לי שהיא יודעת שהיא ראתה וחשבה שיש לי בעיה רפואית או משהו. כאשר היא שאלה אותי אם לבשתי חיתול בזמן שהיינו ביחד אמרתי לה שכן וחשבתי שהיא ראתה. היא אמרה לי שלא וזה מוזר. שאלתי אותה למה היא חשבה שאני כל הזמן הייתי עם התיק שלי והיא לא ידעה אז אמרתי לה בגלל שהיו שם חיתולים וגם קניתי חבילה של חיתולים מידה 7 ביום האחרון אז לא רציתי שהיא תראה. ספרתי לה גם שבגלל זה כל הזמן הייתי נכנס בטיול לסופרים בשביל לחפש חיתולים מידה 7 לקנות עד שמצאתי בסוף. כך הבנתי שזה בראש שלי שרואים תמיד את החיתול או שכולם יודעים על זה.
עד לפה החלק הזה של הסיפור. הפוסט הבא יהיה על איך סיפרתי לבת הזוג שלי בפעם הראשונה שאני אוהב חיתולים.
מוזמנים לעוד מאמרים בנושא: ״איך לקבל אוהב חיתולים (abdl), מה זה abdl? איך להתמודד עם זה שאתה אוהב חיתולים?
מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אני יודע שהפרטיות חשובה לך, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים, ולמדיה החברתי שלנו.
שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top