שילוב אורח חיים ABDL במקום העבודה.

איך לעשות שילוב של אורח חיים abdl בעבודה זו אולי אחת השאלות הכי מורכבות שהיו לי ויש לי כאשר אני חושב או/ו רוצה ללבוש חיתול מחוץ לבית ובמיוחד לעבודה. בנוסף לזה שאני רוצה להכניס קצת דברים ילדותיים ליום יום שלי, ובעבודה מבלי לספר לאנשים שאני DL(אוהב חיתולים).
בתקופות יותר לחוצות מהרגיל אני אוהב לפתוח את הבוקר במשחק אישי מגניב, אני קם שעה יותר מוקדם מבדרך כלל לעבודה. מוצאי את הבקבוק שאני אוהב, כמה חיתולים שאני אוהב ביחד עם מגבונים, טלק, ומוצץ. מסדר את כל הדברים ביחד. הולך להרתיח מים לקפה נמס ומכין אותו בבקבוק. לפעמים שאני יודע שיש לי אימון אני עושה בקבוק של מטרנה או סימילק.

אחרי זה אני מחתל את עצמי בחיתול שאני אוהב אם אני לא ישנתי בלילה עם חיתול. מוסיף טלק עם ריח. לובש את הפיג'מה של מלחמת הכוכבים סוגר אליו את המוצץ שלי ומתחיל לעשות קצת דברים ילדותיים שאני אוהב. בדרך כלל זה לשבת מול הטלוויזיה ולראות סדרה בזמן שאני שותה את הבקבוקי שלי. זו דרך מצוינת לפתוח את היום בשבילי, אם יש לי הרבה זמן (נגיד שאני עובד מהצהרים) אני אוהב להביא בובה ולראות איתה את הסדרה או הסרט.
אחרי שאני רואה את הסדרה וגומר את הבקבוק אני אוהב להרטיב את החיתול (לפעמים לפני שאני יושב לראות את הסידרה ממש אחרי שלבשתי אותו. זה יכול להיות שתן או שיש לי את המים החמים אני מערבב אותם עם מים קרים ושהם מרגישים לי בטמפרטורה הנכונה אני מרטיב איתם את החיתול). בזמן שאני כך אני מתחיל את כל מה שקשור להתארגנות לעבודה. בין אם זה לבשל לי ארוחת בוקר, או צהרים, ועד לשבת להחזיר תשובות להודעות דואר אלקטרוני שקיבלתי ואני צריך לספק עליהם תשובה.
בימים מסוימים כמו היום, אני אוהב לשבת כך ולכתוב לכם פוסט נחמד.
אין דבר שיותר משחרר אותי משגרת היום הזו בבוקר. אחרי זה אני הולך להתקלח, יש לי את הסבון גוף התינוקי של כיף, אני ממש אוהב את הריח שלו והוא עוזר לי לשמור על ריח טוב כל היום (אם אתם מפחדים שאנשים יגידו או יגלו שאתם abdl בגלל הריח שלו אז שתדעו שגיליתי שהרבה אנשים משתמשים בסבון הזה ללא קשר לזה שהם abdl. אפילו לי בבית של ההורים היה תמיד (ואני מאמין שהם משתמשים בוא גם היום).
בימים שמזג האוויר מאפשר ללכת לעבוד עם חיתול (לא חם מדי) אני אוהב לצאת מהמקלחת להתנגב כמו שצריך וללכת לחדר שלי. לחתל את עצמי מחדש עם כמות טובה של טלק בשביל שאם אני הזיעה במהלך היום כי חם לא יהיה לי גירוי באזור החיתול.
בשלב הזה נכנס חלק חשוב אחר בחירת הבגדים שאני הולך ללבוש לעבודה. בימים שאני לובש חיתול אני בוחר את הבגדים שהם קצת יותר גדולים ממה שאני לובש בדרך כלל (את המכנסיים שלא יושבים כמו שצריך כי הם גדולים קצת, את החולצה שהיא קצת גדולה יותר הדברים האלו עוזרים לי להסתיר את החיתול (הבליטה שהוא עושה לפעמים). יש גם משמעות לסוג החיתול שאני לובש לעבודה (פמפרס דקים יותר אז לא רואים אותם ביחס לחיתולים אחרים. האגייס חמוד יותר ואני אוהב אותו יותר אבל הוא עבה יותר אבל עוזר לי בימים לחוצים. ולבסוף דריי נייט שיושב עלי כמו שצריך, נוח אבל לפעמים עושה רעש דבר שתחתוני בוקסר צמודים מבטלים. חיתולים אחרים כמו לייפ או טיטולים, ובמיוחד רמי לוי עבים מדי כך שהם לא באמת אופציה).

בשלב הבא אני מקפיד ללבוש חגורה וחולצה מכופתרת מעל הכל (בזכות החגורה המכנס לא ירד ויחשוף את החיתול מאחור ואם הוא כן הבוקסר מסטיר אותו, ויש את החולצה הרגילה שהיא בתוך המכנס ועליה יש את המכופתרת). שחושבים על זה אני לובש תמיד חולצה מכופתרת לעבודה בגלל קוד הלבוש שלנו.

דבר נוסף שאני אוהב לעשות ואני ממליץ לכם גם לחשוב עליו ואולי לעשות זה שיש לי בובות פרוה קטנות שהם על מחזיקי מפתחות שטלואים על התיק שלי כל הזמן. למרות שאני עובד במשרד מכובד זה לא ממש משנה לאנשים הרוב התרגלו. יש גם אנשים שמדביקים לתיק שלהם תלאים של דמויות מצוירות מסדרות מנגה זה לא נראה מוזר לאף אחד, ואם כן אז מה?!

בארנק שלי יש לי את התמונה של פו הדוב מהחיתול של האגיס (עוזר לי תמיד לדעת שהיא שם ולראות אותה לפעמים). כך בעבודה אני שמח לי ומאושר ואנשים לא מבינים למה.

למרות שאני לא משתמש בחיתולים לפעמים אני כן רוצה לעשות את זה כך שתמיד יש לי בתיק הרגיל שלי עוד תיק קטן שיש בוא כמה חיתולים, מגבונים וקצת טלק. אם אני רוצה אני הולך לשירותים ומחליף לעצמי חיתול שם או לובש אם לא לבשתי לעבודה ואני רוצה. ברור שיש לי גם תמיד סקיות ניילון שחורות שאם אני יהיה צריך לזרוק אחד לא יראו אותו. דבר נוסף שהוא ממש כיפי לי (אולי גם אתם מכירים את זה) שאני הולך לשירותים אין דבר חמוד יותר בשבילי מלראות את פו הדוב או החיות של פמפרס מבעד לבוקסר שלי. דבר נוסף שהכנסתי ואני חושב שהוא ממש חמוד (וגם כמה בנות מהמשרד) זה שאני משתמש בכוס של מיקי מאוס בגלל שהיא מבמבוק ולא פלסטיק או זכוכית כך שהיא לא תישבר וזה גם אקולוגי. החלק המצחיק בזה זה שחשבתי שזה יהיה מוזר אבל מלבד תגובות של ״איזה כוס חמודה״ או ״סוף סוף מישהו חושב על הסביבה״ לא שמעתי שום תגובה אחרת.

דבר נוסף שאני אוהב לעשות זה את שיחות הטלפון שלי שהם בנייד אני עושה בדרך כלל בהליכה (כולל שיחות עם עובדים שאנחנו עושים בהליכה לפעמים) זה להגיע לגן שעשועים שיש לילדים של העובדים אז אנחנו יכולים לשבת בנדנדה לדבר או בקרוסלה (לרוב אין שם אנשים אז שקט מאוד שם וכולם חושבים שזה בגלל זה).

אז איך אתם מצליחים לשלב את אורח החיים הabdl בחיים שלכם?

מכירים את זה שתזמון זה הכל בחיים? אז זה מצחיק שאני מפרסם את הפוסט הזה בשבוע שהודיעו לנו בעבודה שהולכים לסגור את המשרדים שלנו בארץ עד סוף השבוע הזה. למזלי בעל הדירה שלי אישר לי לסגור את החוזה בסוף החודש הזה ואני הולך לחזור לגור עם ההורים שלי עד שאני ימצא עבודה מכניסה יותר הפלוס זה שזה שינוי שהרבה זמן אני רוצה לעשות אבל מפחד.
ני מקווה להפיק מזה את המיטב ולכתוב על איך זה לחיות כabdl בבית של ההורים.

אתם מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף בשביל שנגיע לכמה שיותר אנשים ונדע שיש קוראים. זכרו תגובה לא עולה כסף אבל שווה זהב ועוזרת לאתר להגיע לאנשים חדשים (וכיף לדעת מה אנשים חושבים על מה שאני עושה).

אני יודע שהפרטיות חשובה לך, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים, ולמדיה החברתית שלנו.
שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

פוסטים בימי ראשון ורביעי.

לפעמים התשובות להודעות דואר אלקטרוני נשלחות לספאם חשוב לבדוק שם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

8 מחשבות על “שילוב אורח חיים ABDL במקום העבודה.”

  1. תינוק גדול

    הרעיון של הבובות הקטנות על מחזיקי המפתחות ענק! זה מקסים ומשדר את האופי שלך מאמץ גם

Scroll to Top