קצת אהבה לא תזיק עדכון מהזמן האחרון.

שלום וברוך הבא לבלוג שלי! אני דובי וזה עדכון קצר מהשבוע האחרון.

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

מכירים את השנייה הזו שכל הדברים בחיים שלכם מתחילים להסתדר ביחד? אולי זה בגלל שדברים טובים מושכים דברים טובים, או אולי בגלל שכשיש לך משהו טוב אתה משדר ביטחון וזה עוזר לך לגייס משהו טוב חדש.

השבוע סוף סוף הודיעו לי שהתקבלתי לעבודה במשרד קטן בירושלים. העבודה היא כל יום, משעה 8:00 עד 17:00, והנסיעה לעבודה לוקחת שעה לכל צד. כך שאני מקווה מאוד שיהיה לי זמן לעשות גם דברים שאני אוהב. אני ממש שמח שסוף סוף אני יכול להתחיל לעבוד (אחרי סוכות) ולהתפרנס בכבוד.

אם זה לא מספיק, פגשתי משהי ממש נחמדה כשהגעתי לחתום על הטפסים. היא עשתה לי סיור במשרד בשביל להוריד לחץ וחרדה מהיום הראשונה של העבודה. אחד הדברים הנחמדים בעבודה הוא חדר אוכל. בגלל שהשעה הייתה אחד בצהריים ואני חשבתי שאני מגיע לשעה לחתום על טפסים וללכת, אני לא אכלתי כמו שצריך בבית. מהרעב אמרתי לה בסוג של צחוק שעברנו ליד החדר אוכל שאני הייתי שמח לשבת איתה לבדוק את האוכל ביחד והיא אמרה שאפשר לסדר את זה. 

היה ממש נחמד ישבנו ביחד ואכלנו, צחקנו ופתאום הרגשתי שיש בינינו חיבור. אחרי זה, ביקשתי את הטלפון שלה בשביל להמשיך לדבר אם יהיו לי שאלות בעבודה, והיא נתנה לי אותו. בערב, שלחתי לה הודעת תודה. זה המשיך לשיחה ממש טובה. היא אמרה לי שאני העובד הראשון שביקש לבדוק את החדר אוכל לפני ששהוא חותם על חוזה…. לך תסביר לה שזה היה אחרי החתימה ושזו הייתה סוג של בדיחה.

אני לא יודע אם זה ימשיך לקשר רציני בעתיד (אני ממש מקווה שכן) או לא, אך אני מרגיש שהחיים מתחילים להתנהל בצורה חיובית ושיש התקדמות. אני ממש מתרגש לראות מה הולך להיות בעתיד.

כמו תמיד מוזמנים להגיב תגובה היא חינם אבל שווה זהב. שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם,

דובי קטן, לב גדול.

אם אתה חדש אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

ניתן להגיב גם כתוב דואר אלקטרוני.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top