היום הראשון שלי בחו"ל כאוהב חיתולים

הפוסט היה צריך להתפרסם לפני שבוע אבל בגלל כמה בעיות טכנאית פורסם הם.

הטיסה הייתה בסדר גמור. והגעתי למלון אחרי הרבה מאוד זמן הייתה לי טעות קטנה בניווט ונסעתי ברכבת תחנה אחת יותר מידי.

ארגנתי את כל הציוד שלי בחדר במלון, ורצתי לאסוף את החבילה שהזמנתי. הייתי צריך לקחת אותה מסוג של תא דואר כזה כמו שיש בארץ עם קוד אישי ואז הדלת הרלוונטית נפתחת. זה הפלוס לא הייתי צריך שהחבילה תגיע למלון כמו שרציתי בהתחלה, ולהסתכן שהיא תלך לאיבוד.
המשלוח היה בעייתי כי אין לי מספר טלפון הונגרי והמערכת שלהם סגורה, לא ניתן להכניס מספר ישראלי אז המוכר הנחמד היה צריך ממש לעזור לי עם זה הוא שלח לי את הקוד בשביל לקבל את הדברים.
המוצרים שהזמנתי היו טובים יותר ממה שחשבתי שהם הולכים להיות, הבקבוקים כל כך חמודים ומושלמים.
אני לא ראיתי את זה בצורה ברורה באתר של הבחור שקניתי ממנו את הדברים. אם הייתי יודע שהם כל כך חמודים הייתי קונה 2 אותו דבר ואולי אפילו 3 מאותו סוג.

יש סרטון של פתיחת החבילה בסוף, הוא כולל שני מוצרים שהזמנתי לידידה אותם לא פתחתי.

החיתולים ממש אבל ממש חמודים. הזמנתי סוג אחר של חיתולים שהם עם דובים ודובות שהם פירטים זה ממש מושלם. הם גדולים ועבים ועוד לא יצאה לי ללבוש אחד אני רוצה לנסות אותם בהמשך היום או מחר בערב.

יכולת הספיגה שלהם היא חמש ליטר כך שאני מרגיש בזבוז ללבוש אחד לכמה שעות ולזרוק אותו, זה לא חברי ולא אקולוגי והדבר האחרון שאני רוצה להתחיל לריב עם דובי הפירט הם כל כך חמודים שאסור לעצבן אותם. אני ממש רוצה לחזור לארץ ביחד עם חיתול אחד כזה לפחות בשביל להראות אותו לדובי הוא הולך ממש לאהוב אותם 😍 הוא לא טס ביחד איתי כי יש לו פחד טיסה.

ממש אחרי שלקחתי את החבילה הזו רצתי לסופרים לבדוק איזה חיתולים יש להם במלאי ממש רציתי לראות את כל הדברים החמודים שיש בחו״ל, ואין בישראל אבל לא ממש מצאתי דברים כאלו. רוב החיתולים הם של אותה חברה פמפרס או ליברו לצערי. וכל מה שקשור לתחתוני לילה או גמילה אין באמת אפילו דריי נייט לא מצאתי על המדפים רק את המותג הפרטי של כל חברה.

קניתי לי כמו תמיד חבילת חיתולים של ליברו מידה 7 כוחו של הרגל. הם טובים אתם לא מבינים כמה, אני יודע שהם במידה כמו חיתולים מידה 6 בישראל אבל הם מרגישים כל כך טוב ולא יודע למה הם נסגרים עלי יותר טוב מהחיתולים בארץ אולי החומרים באיכות יותר טובה. הם עשו אותם הרבה יותר דקים ממה שהיה פעם ברמה שהם דקים יותר מפמפס משהו שלא חשבתי שיכול להיות זה מרגיש ונראה כאילו שאין באמת חיתול אבל סופג כמו שצריך. אני ממש אוהב ללבוש אותם בחו״ל. 

לצערי ממש חם פה אז אני חייב לקנות טלק בשביל שיהיה נסבל ללבוש את החיתולים האלו בחוץ. אני לא חושב שאני הולך ללבוש את חיתולי הניילון בחוץ בגלל החום, אני מקווה ללבוש אותם בחדר (אין מזגן) אבל הבנתי שבלילות קר אז אולי בלילה.
אז כמו שאתם מבינים ממש כיף לי פה עם החיתולים שלי, ומחר יש לי את הריאיון עבודה אני מקווה שיהיה בסדר.
קניתי שקיות קטנות שחורות בשביל לזרוק איתם את החיתולים שלא יהיה חוסר נעימות עם החדרן או משהו כזה במלון. למרות שסידרתי את החיתולים וכל הציוד בארון הפעם ולא כמו תמיד שסגרתי הכל בתיק. חשבתי על זה שכל עוד אנשים יכבדו את הפרטיות שלי צריך להיות בסדר אין שום סיבה שהם יחפשו משהו בארון שלי או בציוד שלי.

עד לפוסט הבא אשמח לשמוע את התגובות שלכם, אם יש לכם רעיונות למה אפשר לעשות בחו״ל אני אשמח גם 🙂

חשבתי שזה לא רלוונטי לפרסם את החברה שהזמנתי ממנה את החיתולים כי זה בחול אם אתם חושבים שצריך תכתבו לי והפרסם.

מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top