ט״ו באב יום אהבה

אני רוצה לפתוח בהתנצלות על זה שבשבועות האחרונים לא פירסמתי פוסטים כמו בדרך כלל. היו לזה מספר סיבות, מהטיסה שלי לחו״ל, ראיונות עבודה, ועד זה שהבנתי שלא חשוב כמה אני עובד על כול פוסט השגיאות כתיב נשארות. ממש היה לי קשה לשבת ולכתוב.
היו אנשים נחמדים שהציעו לי עזרה בעריכה של הטקסטים. אני ממש חושב להעזר בהם (אני עדין לא מרגיש שלם עם זה). אם משהו מכיר תוכנה שאפשר להשתמש בא זה יכול גם ממש לעזור לי.

אני כמו שאתם מבינים סובל מדסלקציה. כל החיים אנשים היו צוחקים עלי בגלל זה והדברים מאוד נגעו לי באותה נקודה וזה בסדר. אני מעדיף לקבל ביקורת גם שלילית בשביל לדעת איך לשפר את האתר ובמיוחד שהיא מגיע עם פתרון והצעה לעזרה ושיפור אז אני ממש מעריך את המגיב/ה.

יום האהבה שמח 🙂

אז אין הרגשה טובה יותר מלחגוג את יום האהבה ולנצל אותו להגיד לאנשים עד כמה אנחנו אוהבים אותם. נכון שאני לא מכיר את רובכם אבל אני ממש אוהב ומעריך כל אחד ואחת מהקוראות והקוראים של הבלוג. את כל מי שמגיב/ה בתגובות, או שולח/ת תגובה בפרטי, וגם את אילו שלא מגיבים.

אני מאמין שגם לכם היום הזה גורם לחשוב על השאלה אם אנחנו יכולים כאוהבי חיתולים או תינוקות מבוגרים למצוא זוגיות אמיתית ולהכיר מישהו/י שיקבלו אותנו כמו שאנחנו. אני מאמין ויודע שכן כל עוד אנחנו מקבלים את עצמנו כמו שאנחנו אנשים אחרים יקבלו אותנו.

אנחנו חייבים להיות אמיתים עם בני ובנות הזוג שלנו ולאפשר להם לקבל את מי שאנחנו כי בסופו של יום אם מישהו אוהב אותנו הוא חייב לאהוב אותנו כמו שאנחנו.
כמו שאתם יודעים היו לי בנות זוג שקיבלו את זה שאני אוהב חיתולים והיו את אילו שברחו ממני ואין מאושר ממני על כל אחת שעזבה כי אני לא יכול לדמיין מצב שהייתי חי עם משהי שלא מאפשרת לי להיות מי שאני כמו שאני.
אני הולך לציין את היום הזה במפגש צפייה של סרט ביחד עם דובי ועוד כמה חברים אני חושב שאין דבר יותר נחמד מלראות סרט ביחד עם דובי ועם חיתול של האגיס כי הוא ממש מחבק אותך 🙂 

ביום חמישי אני ועוד חברים יוצאים לסרט לחגוג את יום האהבה (אני לא אוהב לצאת באמצע השבוע).

אני מקווה לחזור לפרסם שני פוסטים בשבוע כמו פעם ולהתגבר על הקושי הזה של השגיאות ושוב עם יש תוכנה או אתר שיכול לעזור לי אני ממש אשמח.

אז חג אהבה שמח לכולם,

ותמיד תהיו מי שאתם כמו שאתם כי כולם פה מושלמים 🙂

מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

6 מחשבות על “ט״ו באב יום אהבה”

Scroll to Top