למה אין חיתולים במידה 7 ו8 בישראל? רגע אולי יש?

ככל שאני חושב על זה אני לא יודע עד כמה אתם מכירים אותי אבל אני ממש אבל ממש אוהב Excel ותמיד אני מכניס הכל לדוח ובודק דברים. לפני הטיסה שלי חשבתי לקנות שם כמו תמיד חיתולים של ליברו מידה 7 כי אין שם מידה 8 של חיתולי תינוקות 🙁
הכנסתי את הנתונים שיש לי (מהאינטרנט)לקובץ Excel בשביל לבדוק מה החיתול תינוקות הכי גדול שנמכר שם ולקנות אותו. ואז הבנתי משהו שלא הבנתי לפני… מידה 7 של ליברו היא קטנה יותר ממידה 6 של חברת PRETTY BABY.
אז מתברר שתמיד קניתי חיתול קטן יותר רק בגלל שהוא מידה 7 ולא 6. אז חשבתי לבדוק את החיתולים האלו ביחס למידות שיש בישראל וגיליתי כמה דברים…

אציין לפני כי נושא המידות של החיתולים מעסיק אותי מאוד גם כאוהב חיתולים וגם כי אני מכיר הורים לילדים עם צרכים מיוחדים ומבין כמה זה קשה משמעותית המעבר מחיתול תינוקות לחיתולים רגילים כלכלית. כתבתי פוסט שלם על הנושא של למה אין חיתולים מידה 7 ו8 בישראל כולל שיחה עם פמפרס והאגיס אני לא יודע עד כמה יהיה צורך בפוסט הזה אחרי מה שגיליתי בבדיקה שלי.

נתחיל מההתחלה:
בבדיקה שלי של החיתולים שיש בהונגריה ובאיחוד האירופאי בדקתי שלוש חברות שיש להם מידות גדולות.
– Libero מידה 7 משקל 16-26 kg
– PRETTY BABY PREMIUM XXL 6 משקל 16-30 kg
– פמפרס מידה 7 15+ kg

בטיולים הרבים שלי לאירופה יצאה לי לבדוק ולקנות את שלושת החברות האלו עבר הרבה מאוד זמן מאז… אני זוכר שהחיתול של PRETTY BABY היה הראשון שקניתי בזמנו בטיול שלי והוא ישב אלי בסדר ללא יותר מידי בעיות אבל הוא הרגיש זול מאוד יש לי עוד כמה ממנו בבית. באותו זמן עשיתי טיולי סופרים בשביל למצו ליברו מידה 7 ולא מצאתי אז קניתי את מידה 6 של אותה חברה עד שמצאתי לבסוף ליברו.
החיתולים של ליברו מידה 7 הוא החיתולים שאני הכי אהבתי לקנות וללבוש בחו״ל הם מרגישים אווריריים יותר מכל חיתול שלבשתי והם מרגישים כאילו הם יושבים יותר טוב מכולם בגלל זה חשבתי שהם גם גדולים יותר מכל החיתולים האחרים יכול להיות שזה בגלל שהם יותר גמישים ביחס לחברות האחרות. גם ממנו יש לי כמה חבילות עד היום בבית.
החיתולים של פמפרס מידה 7 היו האכזבה הכי גדולה שהייתה לי מחיתול הוא היה מידה 7 על הנייר אבל היא היה ממש קטן ולא הצלחתי ללבוש אותו בצורה קלה ביחס לאחרים. אני מאמין שפמפרס הם יותר קטנים גם בארץ (מידה 6 של פמפרס לא נסגרת אלי אבל 6 של האגיס כן).

מה שמעניין זה שאם אני משווה את החיתולים לחיתולים בארץ אנחנו יכולים לגלות כמה דברים נחמדים:
1. פמפרס 6 בישראל זה למשקל 13-18 קילו שזה קטן מאוד ביחס לחיתולים מידה 6 בחול.
2. האגיס 6 בישראל זה למשקל 18-24 קילו שזה קרוב מאוד למידה 7 בחול (ליברו).
3. אם אני ממש מחפש אז בישראל יש את חיתולי Pingo שהם למשקלים 15 עד 30 קילו שזה ממש קרוב למידה 7 הכי גדולה שיש בארופה.

במילים אחרות אני מתחיל להבין שכל הכנעה הזו שיש לי ולעוד הרבה אנשים לחיתולים מידה 7 ו8 שיש בחול ולמה אין בארץ היא לא נכונה כי אם אנחנו מסתכלים על המשקלים ולא על המידות יש לנו את זה בארץ רק שבחול המידות מחולקות בצורה שונה מבישראל.
יש שינוי גדול באיכות של המוצרים וביכולת האלסטית שלהם ואולי בגלל זה הם מרגישים גדולים יותר.

אז עשיתי לעצמי סדר בראש על המידה של החיתולים שיש בארץ ביחס לחו"ל חבל שלא עשיתי את זה לפני שהזמנתי עוד מזוודה בשביל להביא איתי חיתולים מידה 7 לארץ כמו תמיד. אבל אולי אני כן הולך לקנות כי אני ממש אוהב את ליברו מידה 7.

אני מקווה שהפוסט הצליח לעשות גם לכם סדר בראש ולעזור.

מוזמנים כמו תמיד להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “למה אין חיתולים במידה 7 ו8 בישראל? רגע אולי יש?”

Scroll to Top