אין כמו לעשות חופש בחו״ל ועם חיתול זה בכלל מצויין

אני רוצה לפתוח בהתנצלות על כך שביום ראשון לא פורסם פוסט (ננעלתי מחוץ למערכת יש פרטים על זה בסוף הפוסט).
אז כמו שאתם יודעים אני טסתי לכמה ימים וזה ממש כיף פה אבל חם מאוד סביב ה35 מעלות. זה אתגר רציני ללבוש פה חיתול בגלל החום. יש כמה דרכים להתגבר על הבעיה.
הדרך הראשונה זה להשתמש בהרבה מאוד טלק זה יכול להיות טלק רגיל או על בסיס צמחי ובכך להוריד את האופציה לקבל פריחה ו/או להרגיש לא נוח בגלל זיעה.
אני מפזר הרבה על החלק הפנימי של החיתול ובאזורים של הניילון שלו שנוגעים ברגליים.
הדרך השנייה להקפיד להחליף כל כמה שעות גם אם אני לא משתמש בוא בשביל שלא יהיה יותר מידי זיעה. והכי חשוב אני משתמש במגבונים לניקוי העור שלא יהיו חיידקים.

אני ממש לא רוצה לדמיין מה זה ללבוש חיתול בחום מצורך ולא כי אתה רוצה, ובטח שללבוש חיתול רטוב או של מבוגרים נראה לי גם סרט רע בחום הזה (אני לובש של תינוקות ליברו). כך שאני באמת חושב שכולנו צריכים להגיד תודה שאנחנו לא צריכים ללבוש חיתול כל הזמן ורק רוצים.
מה שכן וזה משהו נחמד שהבנתי על עצמי בחו״ל אני לובש חיתול ממתי שאני עוזב את הארץ (אחרי הבידוק ביטחוני) ועד שאני נוחת בישראל .
זה מעורר לי שאלה נחמדה למה בחו״ל עם החום הכבד שיש, אני לשנייה לא מרגיש שמישהו רואה ואני לא מרגיש שהחיתול מגביל אותי או לא נוח, אבל בארץ אני לא מצליח ללבוש חיתול, אני מרגיש גם שזה לא נוח וגם שכול העולם ואמא שלו רואים לי את החיתול, דבר שאני יודע שהוא לא באמת קורה ושזה בראש שלי.
השאלה למה? למה אני ועוד רבים לא יכולים גם בארץ להשתחרר מההרגשה הזו שכולם רואים את מה שאנחנו לובשים מתחת לבגדים?

פלוס נוסף זה שאין בידוק בכניסה למקומות כך שזה ממש כיף כי אני יכול לסדר בתיק שלי כמה דברים שיהיו בו:
אני מסדר בדרך כלל 5 חיתולי ליברו, את הטלק שלי, מגבונים, ושקיות זבל שחורות קטנות. אז כשאני רוצה להחליף אני נכנס לשירותים פותח את התא הרלוונטי בתיק שולף מגבונים מנקה מה שצריך, מפזר טלק לובש חיתול, מכניס את החיתול המשומש לשקית מוריד את המים בשירותים זורק את החיתול לפח ואף אחד לא יודע מה יש בשקית ואני ממשיך לי מאושר ושמח.

אני ממש מקווה לאמץ את זה גם בארץ פה אני משתמש בחמש חיתולים ביום לפחות ובארץ אם אני משתמש באחד אני מרגיש בר מזל אולי זה בזכות ההרגשה של החופש פה…

מה איתכם? איך אתם אוהבים לבלות את החופש שלכם?

לצערי אני לא מצליח לשחזר את הגישה לחשבון היוטיוב שלי אז אני לא יכול לפרסם סרטונים בפוסטים בגלל זה אין פרסום של היום הראשון שלי פה וכל המוצרים הנחמדים שקניתי, אני ממש חושב שהסרטונים שעשיתי לפוסט הם חלק חשוב מאוד ממנו אני אפרסם אותו כאשר אני אגיע חזרה לישראל.

אז אתם מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “אין כמו לעשות חופש בחו״ל ועם חיתול זה בכלל מצויין”

Scroll to Top