עדכון מהזמן האחרון פוסט אישי חדש :)

בימים האחרונים המצב שלי די טוב. אני משקיע יותר, ויותר זמן, בחיפוש אחרי עבודה שתהיה הכי מתאימה בשבילי. אני בודק גם את האופציה לעבודה זמניות רק בשביל לצאת מהבית ולא להיות בו כל הזמן.

המעבר לבית של ההורים עוד קשה לי. במיוחד להתמודד עם חוסר הפרטיות, אשר מהווה אתגר רציני בשבילי, במיוחד שאני מרגיש את הצורך ללבוש חיתול. אני יכול ללבוש רק בשעות מסוימות בהן אין אנשים בבית. בנוסף האחים הקטנים שלי נכנסים אלי לחדר לפעמים ומחטטים לי בדברים, בגלל זה אני נאלץ לנעול את הדברים שלי כדי שהם לא יגעו בהם או ייחשפו למשהו שהם לא אמורים להיחשף. אני חייב לציין שזה ממש מזכיר לי את תחילת הדרך בגיל ההתבגרות.

אני בטוח שבקרוב  אמצא עבודה מתאימה עם שכר גבוה שבעזרתו אני יהיה יכול לעבור למגורים לבד. אני יודע שכרגע יש הרבה מאוד אתגרים בשוק העבודה אבל אני מקווה ומאמין שאני אצליח. מעבר לכך, הכל הולך די טוב למרות שאני מאמין שדובי לא חושב כל כך כמוני להתחשב בעובדה שאחותי הקטנה עשתה איתו " מסיבת תה" ושפכה עליו קצת אוכל אבל הוא בסדר למזלי מים וסבון הורידו את כל הדברים מהפרווה ולא נשאר אפילו זכר אחד.

חשבתי לעשות שינוי קטן, ביום ראשון יהיה פוסט בנושא כזה או אחר וביום רביעי או חמישי יהיה פוסט עדכון קצר ממני מה אתם/ן חושבות וחושבים?

יש עוד שני פינת חדשות באתר:
סדרות שכיף לראות בחיתול
סרטוני היוטיוב שלנו

אז עד לפוסט הבא אתם מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top