שימוש בחיתול בשביל להירגע

חשבתי לנסות לכתוב בצורה אחרת בצורה שיותר מתאימה לי, ומשוחררת.  אני אשמח שתגידו לי מה אתם חושבים על הדרך הזו.

וואו, איזה יום מטורף היה היום. ללא ספק זה אחד הימים היותר לחוצים שהיו לי בתקופה האחרונה.

בעוד שיש אנשים שלובשים חיתול בגלל בעיות רפואיות או לצרכים מינים, אני מאמין שיש אנשים כמוני אולי אפילו את או אתה שלובשים חיתולים מצורך רגשי, בשביל להוריד לחץ מחיי היום יום. בשיבילי, לבישת החיתול היא חוויה מרגשת ומרגיעה, שהמטרה שלה היא לשחחר אותי מהלחץ והסטרס היום יומים. בכל פעם אני מוצא דרך חדשה ונחמדה להשתחרר מהלחץ בעזרת החיתולים. זה כאילו שהחיתול עצמו הוא סוג של קסם שמעניק לי את הרגעים הכי נעימים עם השחרור הכי עמוק מכל הלחץ והסטרס בימים עמוסים.

הקסם מתחיל כשאני נכנס לחדר שלי, מוצאי את הבקבוק שאני הכי אוהב, מטרנה, טלק, וכמובן חיתול. אני מערבב את הטלק בשביל שיהיה בחדר את הריח, פותח את החיתול, ומפזר את הטלק בתוכו. בדיוק בשנייה הזו מתחיל הקסם של לבישת החיתול, וזה מרגיש כאילו שיש אבקת פיות שאני לובש והיא עוזרת לי להירגע עם הריחות מסביב.

כשאני פותח את הלשוניות של החיתול ושומע את הקול של הסקוטש או מהדק אותו עם הידיים, אני מרגיש את המשמעות העמוקה שיש לו בשבילי. החיתול זה המינימום שאני צריך בשביל ליצר את הרגעים האלו. את הניתוק מהמציאות, הפסקה קצרה מהלחצים שיש לי בחיים. אחרי זה אני הולך למטבח עם המטרנה והבקבוק, מרתיח מים, מערבב אותם חמים וקרים ביחד בבקבוק עד שהם בטמפרטורה שאני כל כך אוהב. מוסיף כמה כפיות של מטרנה ומערבב את הכל בזמן שריח הטלק מתערבב עם ריח המטרנה בחלל החדר.

אני הולך לספה שלי, שם דובי ממתין לי, ואני מדליק את הטלוויזיה, רואה בובספוג ביחד איתו. כך נוצר לי עולם שבו כל דבר אפשרי, אני ממש מרגיש שהכל בידיים שלי. הרגעים האלו הם פשוט פסק זמן מכל הלחץ והדאגות שפשוט נעלמות, אני נכנס לזון השקט שלי ואני מאמין שגם את/ה.

סדרות שכיף לראות עם חיתול ובקבוקי.

ברור שלפעמים גם אני אוהב גם להתפנק עם חיתול של האגיס וזה הכי נחמד. לראות את פו הדוב, או סימבה בזמן שאתה רואה סרט של פו הדוב ומחבק אותו.  אני אישית מרגיש הכי בטוח, והכי רגוע שבעולם. אני מאמין שגם אתם מרגישים שאנחנו יכולים לעשות הכל, פשוט הכל. אני יודע שלא כולם כמוני. אבל תחשבו איזה מזל יש לנו שיש לנו את הדבר הזה, שכל כך מרגיע אותנו. אם בסיטואציה כזו או אחרת או בסופו של יום לחוץ. לצערי כמו רבים מהקהילה אני לא יכול ללבוש חיתול תמיד. לרוב זה בגלל סוגי העבודה שלי. אם נגיד חם מדי ואני עובד בחוץ או שאני עובד בבריכה או משהו כזה. (עוד עבודה שיש לי בדרך כלל בספטמבר). וכן אני יודע שלא כל אחד יכול להבין את זאת.

גם בתקופה של התואר הראשון שלי לחיתולים היה תפקיד חשוב, כשהייתי מתכונן לבחינה חשובה. אז הלבישה של החיתול הייתה הרגע שבו הכל היה עוצר ויכולתי להוריד את הלחץ והחרדה ולחשוב על המסע שעוד יש לי לעבור בלימודים.

כשחושבים על זה, אני מבין שגם הקנייה של החיתולים בסופר הייתה מספקת לי פעם את אותו אפקט. הטקס שבו אני נכנס לסופר, ניגש לאזור שיש בו את כל החיתולים, מהסתכל על הכל ועל המבצעים ושולף לי משם  חבילה (למרות שיש לי עוד איזה מיליון בבית). לוקח אותה לקופה, משם מסתובב איתה בקניון ולאוטו. מגיע הביתה. פותח את החבילה החדשה ומריח את הריח החדש שיוצא ממנה. שומע את הפלסטיק כשנפתחת החבילה.

מצחיק כמה פעם  זה היה מלחיץ אותי ומפחיד אותי לקנות חבילת חיתולים. הייתי נכנס לסופר ובודק 20 פעמים שאין אף אחד שאני מכיר. שאף אחד לא מסתכל עליי, שלא שם לב אליי. הייתי לוקח מהר חבילה אחת. רץ כמה שיותר מהר לקופה עם תיק ומכניס את החבילה לתיק מיד אחרי ששילמתי. היום? היום אני מבין שכמו שאני רואה מישהו או מישהי בקניון קונים חבילת חיתולים, נגיד של פמפרס, או אפילו דריי נייט אני אפילו לא חושב על זה שיכול להיות שההם אוהבי חיתולים וזה במקרה שאני שם לב שהם קונים.

אז בקיצור בשבילי כמו לחלק מכם לבישת החיתול היא דרך להגיע לשחרור רגשי, ולקחת פסק זמן מהעולם. להשתחחר, ממש כמו מדיטציה או מוזיקה לאנשים אחרים.

אני ממליץ לכם לנסות את זה לחזור לבית אחרי יום עבודה קשה, ללבוש חיתול עם בקבוק (יכול להיות עם מטרנה או שוקו, קפה או מיץ). אין דבר יותר מרגיע מזה. אפילו לא מקלחת חמה כמו שכולם אומרים.

ולך יש איזושהי דרך מגניבה להירגע אחרי יום עבודה?

אני מקווה שסגנון הכתיבה החדש הוא יותר טוב אני עוד מחפש את האיזון בין זה שאני רוצה שהבלוג יהיה מקצועי ויספק מידע בטוח לבין היכולת שלי לכתוב בו בחופשיות אשמח שתגיד לי מה את/ה חושב/ת.

אז עד לפוסט הבא אתם מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים🤗
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “לבישת חיתול בשביל להירגע.”

Scroll to Top