הפעם הראשונה שאני מנסה חיתול ניילון

אני לא יודע כל-כך מאיזו נקודה להתחיל. בגדול כמו שאתם יודעים, ויודעות ברוב הסרטונים, והתמונות שיש באינטרנט של אנשים בחיתול זה בדרך כלל חיתול ניילון. גם בקבוצות של ה ABDL באינטרנט ובטלגרם בדרך כלל ממליצים על הסוגים האלו משלוש סיבות מרכזיות:

  1. הניילון שלהם מרגיש טוב יותר, ומחזיר את ההרגשה שהייתה לנו פעם כשהיינו תינוקות.
  2. הציורים על החיתול הם ממש חמודים ועוזרים להיכנס לדמות.
  3. היכולת ספיגה שלהם היא ממש גדולה וזה עוזר לאנשים ללבוש רק חיתול אחד במהלך היום, כך שהם לא צריכים להחליף יותר מדי חיתולים במשך היום.

תמיד חלמתי לנסות ללבוש אחד כזה ואפילו הזמנתי מאמזון לפני שהבנתי שאני הולך לבקר בחול, ושתהיה לי הזדמנות לקנות אותם. לחקור את ההרגשה שלהם ולראות עד כמה הם יכולים להחזיר אותי לילדות כמו שאומרים.

במחיר של 10 ש"ח ליחידה החיתול מתחיל להיות רלוונטי קצת יותר  אחרים (נגיד משלוח לארץ + המחיר של החיתול יכול להגיע ל18 ש"ח לחיתול וזה במצב הטוב) כך שזה גם שיקול מרכזי.

אני לא יודע להתחיל להסביר עד כמה התרגשתי לפתוח את החבילה שהגיעה לי מהחנות שבה היו את החיתולים (הזמנתי כמה בודדים ולא חבילה חדשה). כאשר הוצאתי את החיתול הראשון היה ממש אפשר להרגיש ולשמוע את הפלסטיק שממנו  החיתול. תמיד חשבתי שזה הולך להרגיש כמו שקית ניילון, אבל זה לא זה ממש מרגיש כמו החיתולים שהיו פעם של ליטופים למי שעוד זוכר או זוכרת.

אחרי זה הבנתי כמה הם עבים ביחס לכל חיתול שיצא לי לבדוק. זה כאילו שאם כל החברות רוצות שהחיתולים שלהם יהיו דקים כמה שרק אפשר פה הם רוצים שהם יהיו כמה שיותר עבים וסופגים.

דבר נוסף שחשוב לי לציין אבל זו ההרגשה שלי ולא עובדה זה שהדמויות שהיו על החיתול דובים פיראטים זה הדבר הכי חמוד שראיתי. הם כל כך חמודים ונראה שהם משחקים ממש טוב אחד עם השני. הבנתי שאני לא רוצה לריב איתם אז חיפשתי את הזמן הכי טוב ונכון ללבוש אותו.

בהתחלה חשבתי ללבוש אחד לטיול יום אחד בחוץ. אבל היה כל כך חם שזה הרגיש לי לא הגיוני אפילו לחשוב על לעשות דבר כזה. כך שהייתי צריך לחשוב על זמן אחר.

דבר נוסף שאני חושב עליו לפעמים זה הדור החדש. זה שנולד אחרי 2008 נגיד הדור שבזמן שלו הפסיקו לייצר ולמכור ובטח שבטח להשתמש בחיתולי הניילון. הם מרגישים את הרצון ללבוש אותם? כי זה לא באמת מחזיר אותם לילדות.

אתם יודעים מה? נעשה על זה סקר

הדמויות ממש חמודות ויכולות להכניס אנשים לדמות או לגרום להם להרגיש יותר טוב עם החיתול לפחות ככה אני הרגשתי כשלבשתי אותו בפעם הראשונה. המדבקות שלו ממש נחמדות ונסגרות טוב.

הבעיה היא שבזמן שהתחלתי לסגור אותו (ממש לפני סגירת המדבקות אפילו) התחלתי להרגיש כמה חם ביחד איתו, וכמה הוא עבה (ברמה שלא ניתן לסגור את הרגליים בצורה סבירה ביחד איתו). אחרי כמה דקות של הליכה איתו זה הרגיש לי קצת מוזר. אז התחילו מחשבות של עד כמה באמת הגיוני שאנשים לובשים חיתול כזה כל יום לעבודה, ומרגישים בסדר בעבודה כל עוד זה לא עבודה רק בישיבה זה ממש לא סביר.

החיתול ספג, וספג הרבה מאוד. אני לא יכול להגיד כמה פעמים עשיתי בו והוא המשיך לספוג (שתיתי ליטר וחצי של מים חצי שעה לפני הלבישה. עד לבישה, ובזמן הלבישה עוד מים, וקפה.) באיזשהו שלב הוא הרגיש ממש כבד. הרגשתי שהוא ממש נפוח כך שלצאת איתו מהבית זה לא ממש אופציה. כשהוא רטוב אפילו להסתיר אותו אם מישהו דופק בדלת לא הגיוני.

אחרי כמה שעות של כיף והוא שמר על הצורה שלו, הייתי צריך כבר לצאת. הורדתי אותו והבנתי שהיה יכול לספוג אפילו עוד יותר. מרגיש כבד אחרי זה ובניגוד לבדרך כלל הכנסתי אותו לשקית ניילון וזרקתי אותו לפח זבל גדול ברחוב, ולא בפח בחדר שלי (הוא היה ממש כבד ולא רציתי לייצר מצב לא נעים עם החדרן).

אני לא יודע אם אני ממליץ עליו או לא, המחיר הוא מרכיב חשוב בשיקול של אם לקנות או לא שצריך להיות לכם. בנוסף היכולת ללבוש אותו. הם ממש חמודים אז יכול להיות נחמד לימים מיוחדים כמו יום הולדת או משהו כזה.

עשיתי שימוש בתוכנה חדשה לתיקון שגיאות כתיב. אני ממש מקווה שהשינוי מורגש אם לא תגיבו לי בבקשה שאני שאני אדע על מה לעבוד.

אז עד לפוסט הבא אתם מוזמנים כמו תמיד להגיב לשאול שאלות ולשתף מהיום אפשר להגיב בצורה אנונימית לגמרי ללא דואר אלקטרוני.

אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

מוזמנים לפינה החדשה שלנו סדרות שכיף לראות בחיתול, ולעמוד הסרטונים שלנו.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

6 מחשבות על “הפעם הראשונה שאני מנסה חיתול ניילון”

Scroll to Top