הופעה עם חיתול + סקר

אחד הדברים הנחמדים שגיליתי בטיול זה שיש הופעה ממש נחמדה באזור שלי (שעה נסיעה ברכבת) ואחד מאנשי הצוות אשר הייתי בראיון אצלם אמר שאני חייב ללכת לראות ואפילו הזמין לי כרטיסים להופעה (אם הוא רק היה יודע שאני לא רוצה להמשיך איתם בגלל הדרישה החדשה לעבוד מהונגריה ולא מהארץ) וזה מה שעשיתי הכל התחיל ממש נחמד הנסיעה הייתה רגוע ברכבת ונסעתי לבד.

כאשר הגעתי לאזור של ההופעה חשבתי שגם שם אין בידוק כמו שאין בשום מקום, וגיליתי שזה לא כך. הבידוק התחיל בבדיקה של הכרטיס אחרי זה חיפוש בתיק בכל תא, ותא בתיק ברמה של המשקפיים. כשהבחור פתח לראות מה יש (כן היו משקפיים אני לא יודע מה הוא חשב שהולך להיות שם). הוא המשיך בבדיקה ואז פתח את התא של החיתולים 😱😱😱 בדרך כלל אני מאוד נבוך מזה ותמיד פחדתי שזה מה שיהיה בקניונים בארץ אבל הבנתי שרוב הסיכויים זה שהוא יחשוב שיש לי תינוק אם האישה באזור של ההופעה מאשר שהוא יחשוב שאני לובש חיתול ובמיוחד חיתול של תינוקות.

הוא התחיל לבדוק בין החיתולים, במגבונים, בטלק מה יש שם אפילו ראיתי שהוא פתח אחד מהם 🤷‍♂️ אני לא מצליח להבין למה הוא עשה את זה אבל רציתי להגיד לו באיזה שהוא שלב ״אחי אני צריך ללבוש את זה בסוף והידיים שלך לא נראות הכי נקיות אז בבקשה…״ אבל ברור שלא אמרתי.
הוא שאל אותי אם יש לי ילדים ואמרתי מהר שכן אשתי בפניים (ממש פחדתי שהוא יבקש ממני להתקשר אליה כי אין כזו) הוא סימן לי להתקדם. אחרי זה המשכתי לבידוק פיזי אין להם מגנומטר או משהו כזה והם בודקים אותך ביד עוד דבר שלא הבנתי למה הם עושים ולא ידעתי שעושים, הבידוק היה מהר היה שלב שהוא התחיל להגזים ודפקתי לו צעקה של הי?!what the hell are you doing? אני חושב שזו השנייה שהוא הבין שאני תייר או משהו כזה כי הוא מיד משך את הידיים שלו ממני וסימן לי להמשיך. אני לא חושב שכזה דבר היה עובר בארץ של בידוק כזה אבל הם עושים אותו לכולם כך שאני לא מיוחד בזה.

ככל שההופעה התקדמה והייתי צריך להשתמש בשירותים שם הבנתי כמה זה מגעיל להשתמש בשרותים הכימים שיש שם למרות שהם נחמדים יש בכל תא כיור לנקות את הידיים עם סבון שזה פלוס ענק אבל השרותים מגעילים ואז חשבתי לעצמי מה יותר טוב? להשתמש בחיתול או בשרותים כימים? (יש סקר בסוף).

אחרי כמה זמן הבנתי שיום אחרי מגיע למסיבה הזו (היא של כמה ימים) dj שאני ממש אוהב. הוא הולך להיות על הבמה הגדולה שיש שם (היו שלוש אזורים של הופעות) וראיתי כמה קשה להיכנס לאזור אם לא מגיעים מוקדם.
המגבלה בלהגיע מוקדם זה שלא ניתן לשתות בירות, מים, ולהמתין בשורה הראשונה להופעה.
בגלל שבשלב כל שהוא אתה תהיה צריך לשירותים אז חשבתי על משהו שראיתי פעם שיש אנשים שאומרים שאם יהיה צריך הם ילבשו חיתולים בשביל להיות בשורה הראשונה. חשבתי שזה הפיתרון הכי טוב שיש בעולם וקניתי לי (ברור שכרטיס).
יום אחרי ניגשתי לבמה הצלחתי לפלס את הדרך שלי בין האנשים שהיו שם לשורות הראשונות קניתי חצי ליטר של בירה (שהצטרף לחצי ליטר ששתיתי לפני) ואז התחילה ההופעה ואו איזה אושר היה שם לרקוד לקפוץ במשך כמה שעות אולי קצת יותר ולא לחשוב על כלום.
בעוד שאנשים הלכו במהלך הזמן לשירותים או שפרשו אני הייתי מאושר לי. ברור שהייתי עם חיתול תינוקות אבל לא עשיתי בוא כלום הרגשתי שזה לא יהיה נעים לי או לאנשים סביבי.
מיד כשהיא נגמרה נכנסתי לשרותים והבנתי עד כמה הייתי צריך לשירותים, אין מצב שיש חיתול שיכול לספוג כל כך הרבה. הכיף זה שבלילה הטמפרטורה פה ירדה יחסית והיה סביב 19-20 מעלות לא כמו ביום.

וכך שמח ומאושר חזרתי את כל הדרך חזרה למלון שלי, אם שאלה אחת מה יותר טוב שירותים כימיים או חיתול?

אז אתם מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “הופעה עם חיתול + סקר”

Scroll to Top