אימון ריצה עם חיתול – היום השני בחו״ל.

היום היה לי את הראיון עבודה. הוא היה די בסדר אבל אני לא יודע עד כמה אני באמת רוצה לעזוב את הארץ בשביל עבודה. 
חשבתי לנצל את החופש הזה בחו״ל בשביל לעשות משהו חדש, אימון ריצה עם חיתול.
ואו, כמה חם פה. חשבתי הרבה אם זה משהו שבאמת ניתן לעשות, שילוב של אימוני כושר ביחד עם חיתול. אני מאמין שיש כמה וכמה ספורטאים מקצועים שסובלים מבעיות רפואיות אשר גורמות להם לאבד שליטה על השלפוחית שלהם.
אפילו התחלתי לעבוד על פוסט בנושא הוא עוד לא גמור אבל החלטתי לנצל את ההזדמנות הזו לנסות לעשות אימון ריצה כשאני לא בארץ.

טוב אז זו הפעם הראשונה שאני עושה את זה, וזה מאוד מאתגר. מזג האוויר חם מאוד (35 מעלות) כך שניתן לראות את זה כניסיון של איך ללבוש חיתול כשחם או בשביל לרוץ. מה שעשיתי בהתחלה זה להוציא חיתול שאני מכיר והוא נושם יחסית ליברו במקרה הזה. לקחתי טלק על בסיס צמחי ופיזרתי ממנו ישר על החיתול ובאזורים של הגומי, ובנוסף על הגוף שלי. מעל לבשתי את מכנס הריצה שלי. הוא מורכב מטיץ שיש מעליו כמו מכנס רגיל כך שהטיץ גורם להכול להיות צמוד, כך שלא תהיה בליטה של החיתול או משהו כזה. אם יש המכנס הרגיל מעל מטשטש את הכל.

חשוב לי לציין שאני ספורטאי לשעבר אז הגוף שלי רגיל למצבים של חום בזמן אימון במקרה הזה היו 35 מעלות בחוץ. לקחתי איתי משקה ספורט ויצאתי לרוץ. חשבתי שבגלל החום זה הולך להיות ממש בלתי נסבל, שבשלב כזה או אחר אני יהיה צריך להוריד את החיתול במהלך הריצה ולהמשיך ללא חיתול אבל היה חשוב לי לנסות את זה.העיר יחסית קטנה כך שאחרי כמה קילומטר יצאתי להרים והתחלתי לרוץ שם הצל שהיה ממש עזר לי לשמור על חום הגוף שלי תקין יחסית אבל הזעתי והזעתי הרבה אבל כמו בכל אימון ריצה בתקופה הזו של השנה.

לא הרגשתי שום דבר יוצא מגדר הרגיל במהלך הריצה בגלל החיתול מה שחשבתי שיהיה. בסוף הריצה התחלתי להרגיש הרגשה של הגומי בין הרגליים (הגומי שמצמיד את החיתול לרגל) התחילה הרגשה כמו שפשפת באזור הזה. בסוף האימון נכנסתי לחדר שלי במלון והורדתי את כל הבגדים. החיתול היה משהו בין יבש לרטוב מגלל הזעה.

אני לא יכול להסביר את זה זה כאילו שהוא נהיה קצת יותר עבה ממה שהוא היה לפני אבל הוא לא היה רטוב כי לא עשיתי בוא משהו אבל זה היה מצחיק לראות את זה. בנוסף כל הבגדים שלי היו רטובים מזיעה אבל בתחתונים רואים שחלק רטוב אבל יש אזור שמזכיר את החיתול שיבש (בגלל שהחיתול ספג את הזעה והיא לא הגיע לתחתונים) שזה היה מצחיק מאוד. לא היו לי שפשפות או משהו כזה בגלל החיתול בסופו של דבר כך שאני באמת מאמין שזה משהו שהוא אפשרי לעשות אימוני ריצה ביחד עם חיתול אבל צריך לחשוב איזה בגדים לובשים ועד כמה חם בחוץ. נראה לי שללא הצל שהיה לא הייתי מצליח לעשות את האימון הזה. 
בנוסף לטלק היה תפקיד מאוד חשוב ביכולת שלי ללבוש את החיתול ושזה יהיה נסבל. חשוב גם לחשוב על סוג הבגדים שלובשים נגיד רק טיץ עם חיתול יהיה רעיון רע. 

אני חושב שאימון ריצה בהליכון כשיש מזגן יכול לעבוד ממש טוב לאנשים שיש להם בעייה רפואית כזו או אחרת. אני לא יודע איך זה היה יכול לעבוד עם חיתול מבוגרים אני רק יכול להאמין שזה היה עובד על אותו עיקרון שחשוב לחפש חיתול שהוא נושם יחסית בחו״ל אני יודע שיש ממש חיתולים לשעות היום, לשעות הלילה ואפילו לפעילות גופנית.

חשוב לי לציין שהחיתול ניילון ממש לא היה מאפשר לעשות משהו כזה.

בקיצור ממש נחמד לי להיות פה בחו״ל ואני מנצל כל רגע לנסות דברים שלא יצאה לי לעשות בארץ, וכך אני מבין איזה חלק גדול יש לפחדים שלי מלעשות דברים שבמציות זה ממש לא כך.

אני ממש מקווה שהפוסט היה בסדר, ושהוא עזר לחלק מהאנשים. אני רוצה להמשיך להבין את עולם החיתולים והספורט יותר לעומק ולנסות עוד דברים בהמשך.

מה איתכם? אתם עושים ספורט? או לובשים חיתולים שחם בחוץ? ממש אשמח לתגובות ממכם בנושא ועוד טיפים שיכולים לעזור. מהיום ניתן לפרסם תגובות גם ללא דואר אלקטרוני (הבנתי שלחלק הייתה בעייה בגלל זה).

מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “אימון ריצה עם חיתול – היום השני בחו״ל.”

Scroll to Top