עיצוב חדש, ופינת ההחתלה והביקורות של דובי 😃

כחלק מהרצון להמשיך לשפר את הבלוג והאתר ראיתי שאחד הפוסטים שאתם הכי אהבתם היה על המהדורה החדשה של האגיס כך שחשבתי לעשות עיצוב חדש בבלוג עם פינה חדשה פינת ההחתלה של דובי בפינה זו דובי הולך לכתוב ביקורות על חיתולים חדשים וישנים שיש לי באוסף לצרף תמונות וסרטונים שלהם ושל מוצרים אחרים.

אני אשמח לקבל ממכם תגובות, המלצות ושאלות בחלק זה של האתר. אני מזמין אותך לשתף את החוויות שלך ולנהל דיון פתוח עם הקהילה. בשביל להישאר מעודכנים אתם מוזמנים להירשם לעדכונים ולעקוב אחרינו ברשתות החברתיות בקישור פה.

בנוסף אם יש דברים נוספים שאתם חושבים שיהיה מגניב להוסיף או לשנות בבלוג אתם מוזמנים לכתוב לי פה או בפרטי.

אני רוצה לעשות גם פינת יצירה של דובי בהמשך שיהיו בא רעיונות לפעילויות כפיות לעשות כתינוקות מבוגרים או רק בשביל לחזור קצת לילדות.

לכניסה לפינת ההחתלה של דובי תלחצו על התמונה

שיהיה לכולם יום מלא חיבוקים, דובי קטן לב גדול.

אתם מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף בשביל שנגיע לכמה שיותר אנשים. וזכרו תגובה לא עולה כסף אבל שווה זהב ועוזרת לאתר להגיע לאנשים חדשים (וכיף לדעת מה אנשים חושבים על מה שאני עושה).

אני יודע שהפרטיות חשובה לך, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים, ולמדיה החברתית שלנו.

לפעמים התשובות להודעות דואר אלקטרוני נשלחות לספאם חשוב לבדוק שם

אני עובד קשה כדי לספק לך את התוכן המקצועי והמועיל ביותר בבלוג ובפינת ההחתלה בפרט. אם תהליך הקמת הבלוג, האתר, והתחזוקה המתמידה שלהם נדרש ממני השקעה של משאבים כלכלים, זמן, והשקעת מאמץ רב. במטרה להמשיך לשפר ולהרחיב את פינת הביקורות והתוכן בבלוג אני מזמין אתכם לתמוך בנו באמצעות תרומה כספית. התרומה שלכם תעזור לי לשדרג את האתר ואת איכות החומר שיש בוא ושאני מספק בוא, לעזור לי לקנות ולשדרג את השרתים של האתר ולאפשר אפשרויות שונות באתר. כל תרומה יכולה לעזור לתחזוקת האתר ומימון המוצרים לבדיקה וביקורות ופיתח האתר.
אני מודה לכם מראש על כל שקל שתתרמו במיזם שלי.
ניתן לעשות את זה פה:

שליחת כסף בpaypal לכתובת: ckud1230@gmail.com

כל שקל יכול לעזור ואתר אוהבי החיתולים תמיד יהיה שמח לתמיכתכם הנדיבה ונמשיך לעבוד קשה בשביל להביא לכם תוכן מדהים ומועיל על עולם החיתולים.
תודה רבה על תמיכתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top