חיתול בד בעיצוב ממש מדליק

אז יש כאלו שאוהבים להשתמש בחיתולים חד פעמים, ויש את אילו שואהבים ללבוש חיתול בד מה אתם אוהבים?

הרבה פעמים אני חושב על המחיר האקולוגי בגלל שימוש בחיתולים חד פעמים ואולי הנזק הרפואי שהם יכולים לעשות לנו (אולי אכתוב מאמר בנושא אם תרצו תרשמו בתגובות), זה שהם לאט לאט יותר דקים וממש לא מורגשים. זה לפעמים גורם לי לחשוב אם להשתמש בחיתול בד.
מעולם לא ניסיתי ללבוש חיתול בד רב פעמי, נראה לי סרט רציני לנקות אותו אחרי שימוש, או אחרי שנת לילה. אני יודע שחיתול בד יכול לגרום גם לתפרחת חיתולים דבר שיכול להיות בעייתי (ביחס לחיתול חד פעמי).
בנוסף נראה לי ששימוש בחיתול רב פעמי יהיה יותר עבה מחיתול רגיל כי משתמשים במגבות או רפידות שהם כמו מגבת שסופגים וכך באמת אפשר להרגיש את החיתול בין הרגלים.
יש לי גם בעיה כזו לפעמים שאני חושב שחיתול כזה או אחר יעזרו לי להרגיש יותר טוב שאני לובש אותם ובפועל זה לא כך כך שאני מפחד שזה יקרה לי גם פה.
חייב לציין שמה שמצאתי נראים ממש חמודים יש עם פילים, גירפות והם ממש חיתולים לא תחתוני משיכה. הם נראים ממש כמו חיתול תינוקות רב פעמי ונראה לי שבלבישה שלהם אני הולך ממש להרגיש אותם כך שאני ממש חושב להזמין אחד או שניים לבדיקה.
(לרוב יש משלוח חינם בקנייה של x מוצרים אז אני מזמין כמה ביחד). בנוסף חשבתי אולי ללבוש אותם מעל חיתול ואז הם לא יתלכלכו רק יוסיפו עובי כפי לסיפור כך שיהיה יותר כיף עם החיתול.

אשמח לשמוע את הדעה שלכם בנושא האם ניסיתם חיתול רב פעמי? ומה אתם חושבים אליהם? אולי אתם רוצים לנסות גם?

אני יודע שהפרטיות חשובה לך, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים, ולמדיה החברתית שלנו.
שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.
פוסטים בימי ראשון ורביעי.
לפעמים התשובות להודעות דואר אלקטרוני נשלחות לספאם תבדקו שם.
אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “חיתול בד בעיצוב ממש מדליק? A cool cloth diaper”

Scroll to Top