חיתולים ברכב ובזמן נהיגה

בפוסט הזה נדבר על שמירת חיתולים ברכב, על הפעם שבא ידידה מצאה חבילת חיתולים שלי ברכב וחשדה מאוד בתשובה שלי והתחילה לדבר על זה עם צוות העובדים בעבודה שלי על למה אני קונה חיתולים. נמשיך לנסיעה עם חיתול לאילת ונגמור בבקשה לעזרה ממכם. אז נעשה בקבוק חם ונתחיל…

אני לא יודע מה איתכם אבל תמיד מרגיע אותי שיש לי כמה חיתולים קרוב אלי אבל תמיד פחדתי שהם יהיו בתיק שלי במיוחד שאני עבדתי בחנות בקניון כי היו עושים לנו בידוק בכניסה כל הזמן, כולל בכניסה לאוניברסיטה ולא ידעתי אם ואיך אני יהיה יכול להסביר למה יש לי חיתולים בתיק. הפיתרון שמצאתי היה לעשות פק״ל חיתולים ברכב. בהתחלה הייתי שומר בוא חבילה של חיתולים (טיטולים פרימיום) בתא המטען, והייתי לוקח אחד לעבודה. היה לי מנהג של לסיים את העבודה בחנות שעבדתי בא, ללכת לשרותים בקניון ללבוש חיתול להרטיב אותו וללכת לאוטו שהוא רטוב וחמים (לא היה בולט בגלל הבגדים והמעיל שהייתי לובש לפחות זה מה שאני חושב).
הייתי נכנס לאוטו  יושב ונוהג כך בכיף לבית, בבית הייתי מתקלח ומחליף לחיתול חדש לשנת לילה שקט ויבש. לא היו לי הרבה אפשרויות ללבוש חיתול באותו שלב כי הייתי מתחיל ללמוד מוקדם ומיד אחרי זה הולך לעבוד כך שהחלון זמן הזה היה הזמן היחיד שיכלתי לנצל ללבוש חיתול ולהרטיב אותו. בנוסף לא הייתי עובד עם חיתול או לובש חיתול במהלך היום באותו שלב. זה היה הפינוק שלי. תמיד שמחתי שיש לי חיתולים קרוב לאיפה שאני כולל ללימודים באוניברסיטה או תרגולים שהיו לנו זה שהיו לי חיתולים ברכב עזר לי לא להיות צריך לקנות חבילה חדשה רק כי בא לי חיתול דבר שקרה כמה פעמים וגרם לי לבזבז הרבה כסף בגלל זה.

מאז השתדרגתי ועשיתי פק״ל חיתולים ברכב שמורכב מ:
– חיתול האגייס אחד.
– חיתול מבוגרים אחד.
– חיתול פמפרס אחד.
– תחתון דריי נייט אחד.
– משטח החתלה.
– מגבונים
– וכמה שקיות ניילון.
כל הטוב הזה נכנס למזוודה קטנה באוטו במקום החבילת חיתולים.

עד שהייתה פעם אחת שלקחתי ידידה מהעבודה טרמפ והיה לי מנהג לסדר את חולצת העבודה מקופלת בתא המטען. היא הייתה לידי ולא זכרתי שיש שם את חבילת הטיטולים פרימיום, היא לא הבינה למה יש לי חיתולים ושאלה אם יש לי ילדים. מיד אמרתי לה שלא ושזה של אחינית שלי שאני מקפיץ לגן לפעמים אז יותר נוח שיש לי כמה חיתולים בתא המטען אם הגננת אומרת שנגמרו לה או משהו.
למזלי אני חושב מהר במצבי לחץ וזה עבד (יכול להיות שאולי רציתי גם שהיא תראה שיש לי חיתולים אבל זו נקודה אחרת). אם אתה לובש חיתולים דיסקרטי אתה חייב שתמיד תהיה לך תוכנית מילות טובה לשאלה למה יש לך חיתולים בבית או בתיק. היא לא כל כך האמינה למה שאמרתי ושאלה אותי כל מיני שאלות על ההחינית שלי שאין לי באמת חשוב לציין.

אחרי כמה ימים הבנתי שהיא דיברה על זה עם כמה מוכים מהחנות וביררה עוד פרטים על האחינית שלי ונגיד שזה שאני הרבה פעמים הייתי קונה חבילת חיתולים כי יצאה חדשה ושומר אותם בחנות ואומר שזה לאחינית שלי (שנים היא לובשת מידה שש חחח…) עזר להם להגיד לה שזה נכון כי אני עוזר לאחותי. מה שמצחיק יותר זה שהיא חשבה שיש לי ילד/ה ואני רוצה לבגוד באישתי בגלל זה אני אומר שזה חיתולים לאחינית שלי וקונה אותם בפועל לילד/ה שלי (את זה הבנתי רק כאשר הייתה מסיבה לעובדים של החברה ואני ואותה אחת שתינו והיא אמרה לי את זה).

לפני כמה ימים הייתי צריך לנסוע לאילת עם הרכב שלי לחופש עם כמה חברים (בגלל ראיון עבודה יצאתי לבד מאוחר יותר מכולם) וחשבתי לנצל את הזמן נסיעה (4 שעות) ללבוש חיתול בכיף. לבשתי חיתול של tena והרטבתי אותו ממש לפני שיצאתי לדרך. היה ממש כיף.
פחדתי שריח שתן יעבור למושב אם תהיה דליפה או משהו כזה אז פרסתי משטח החתלה על כיסא הנהג. אחרי שעתים רציתי לעשות הפסקה בדרך לשתות קפה ולהחליף לחיתול יבש. אז הבנתי שזה אתגר לא קטן להחליף חיתול ברכב.
נתחיל עם מה שצריך בשביל זה:
1. חיתול להחלפה.
2. טלק, מגבונים.
3. משטח החתלה או מגבת.
4. שקיות ניילון (אם אתה מחליף ואין פח באזור בבקשה על תזרוק חיתולים בשטח זה כל כך מעצבן ומלכלך את הסביבה).

עצרתי את הרכב במפרץ שניתן לעצוב בוא להתרעננות ושאין בוא אנשים (לא כאלו שראיתי) עברתי למושב האחורי ברכב פרסתי את משטח ההחתלה שהיה על מושב הנהג מאחור והחלפתי לעצמי חיתול בזריזות ובמהירות. כל הזמן פחדתי שמישהו יעצור באזור ויראה אותי כך, לך תסביר למה אתה מלחליף חיתול מחיתול מבוגרים לחיתול תינוקות.
עשיתי לעצמי קפה מחוץ לרכב וחזרתי לכביש, היה ריח באוטו ממש טוב מהטלק, דבר שעשה את הנסיעה לממש טובה.

האבסורד היה שבמהלך הנסיעה עצרתי ביוטבתה לשירותים כי אני לא מצליח לעשות פיפי בישיבה באוטו זה תמיד מעצבן אותי שזה כך, אני לא מצליח להשתחרר, נוצר מצב שאני נוהג חייב לשרותים מרגיש שעוד. שנייה בורח לי, בזמן שאני עם חיתול ולא יכול לעשות. אולי בגלל הלחץ או משהו כזה. גם שאני מנסה לעשות בישיבה אני לא מצליח.
זהו אני יודע שזה לא פוסט מיוחד יותר מידי אבל רציתי לשטף אתכם זה יכול להיות שימושי לחלק מהאנשים אולי.
אם יש לכם טיפים נוספים איך להחליף חיתול ברכב אתם מוזמנים לכתוב בתגובות, גם איך לעשות פיפי בנהיגה זה יכול לאציל אותי בפקקים שיש.

בניגוד למה שחשבתי החום ברכב לא פגע בחיתולים אולי בזכות זה שהם באזור קריר ברכב אבל לפי החברה החום יכול לפגוע באיכות הדבק של החיתול מה שיכול לגרום לדליפות בחיתול ויכולת ספיגה פחות טובה כך שבגדול זה לא מומלץ לשמור את החיתולים ברכב מצד אחד מצד שני יש סופרים שביולי אוגוסט מסדרים את החיתולים בחוץ ובשמש אז אני אני לא יודע עד כמה זה יכול לגרום לנזק.

אני יודע שהפרטיות חשובה לך, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים, ולמדיה החברתית שלנו.
שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

בגלל הטיול אני לא יודע עם יהיה פוסט ביום ראשון הקרוב מוזמנים לקבוצה לקבל עדכון אם יהיה.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top