הגשמת חלום קטן הזמנה מחנות של ABDL.

ואו… כמה אני מתרגש… אני אפילו לא יכול להתחיל לספר עד כמה… תשאלו את דובי כמה צעקתי מהתרגשות היום…
קיבלתי היום (יום שבת) הודעה שאישרו לי להגיע לראיון עבודה בסולנוק, הונגריה במסגרת גיוס לעבודה שאני עושה.
הראיון יהיה במשך כמה שעות, ויהיה עם מבדקים מסוימים (שמתברר שניתן לעשות רק שם כולל פגישה עם מנכל החברה). אז חשבתי לעצמי מה אני יכול לעשות בהונגריה אם אני באזור שם?
נכנסתי לאתר אינטרנט ובדקתי אם יש שם חנות למוצרי ABDL ואתם לא תאמיו יש שם אני לא מאמין שיש שם… 🥳🥳🥳🥳🥳🥳

אני כל כך מתרגש מזה זה פעם ראשונה שאני שמע שיש מקום כזה. דיברתי עם הבעלים של החנות והוא הסביר לי שזה רק מחסן אבל בגלל שאני כל כך התרגשתי הוא הסביר לי שאם אני רוצה הוא יכול לפתוח לי את החנות האינטרנטית שלו לראות את המחסן והציוד. לצערי היא מאוד רחוקה ביחס לאזור שאני יהיה בוא 3 שעות נסיע לכל צד. אז אני צריך לבתר על זה אבל המוכר הנחמד הסביר לי שאני יכול לעשות משלוח לאיפו שאני הולך להיות והמשלוח יחקה לי שם ביום שאני הגיע כך שתהיה לי אפשרות לנסות את הדברים שם אחרי הראיון עבודה (הראיון בחברה ואחרי זה אני הולך להישאר כמה ימים בהונגריה לטיל).
חשבתי להזמין כמה דברים:

זה שני בקבוקים של תינוקות למבוגרים הם מזכוכית ואני מאמין שהם יהיו מושלמים, הם נראים גם ממש חמודים יש לאחד מהם דוב פנדה וקואלה על רכבת והשני עם ארנבת ונמר והם נראים ממש מושלים ויכולים לסגור לי את הפינה של הבקבקי תינוקות. הם גם יותר גדולים מהבקבוקים הרגילים ומזכוכית הם יחסית גם זולים רק 105 ש"ח לאחד שזה מחיר סביר.

חשבתי גם לקנות כמה חיתולים כאלו של חד קרן כי הם גם ממש חמודים והם זולים רק 10 ש"ח לאחד ותמיד חלמתי לבדוק את החיתולים האלו במציות. לפני כמה ימים עשיתי משלוח לאמזון כי לא ידעתי שאני הולך לטוס (של חיתולים אחרים).

הכי חמוד מוצץ של מבוגרים מתברר שיש כזה דבר אז אני חייב לנסות… השאלה אם מישהו ניסה אותם ואם הם שווים את המחיר וההתרגשות שלי? המוצץ עולה 65 ש"ח.

את האמת אני כל כך מתרגש שנראה לי שאני כן רוצה לעשות נסיעה לחנות שלו אם הוא יאשר לי לצלם שם את המוצרים ואולי לעשות סרטון קטן. תמיד חלמתי שהחנויות האלו יהיו כמו חנויות רגילות של שילב נגיד אבל לABDL אבל לצערי הבנתי שלא. אני חייב לבדוק גם מה המחיר של נסיעה כזו ברכבת ולבדוק אם אני יהיה יכול להרשות לעצמי את זה.

בקיצור אני כל כך מתרגש 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 אני כל כך רוצה לנסות את הדברים האילו ולהיות חופשי קצת במדינה שאני לא מכיר בא אנשים ואולי ללבוש כך יותר זמן חיתול בפומבי ואפילו לנסות לעשות אימון ריצה בחוץ עם חיתול בארץ אני לא מסוגל (שהחיול מתחת לבגדים).

אני כן הולך ללבוש הרבה יותר חיתולים בטיול הזה אחרי הראיון ולנסות חיתולים אחרים שנמכרים שם כולל מידה 7 שאני כל כך אוהב ואני ממש מקווה להצליח להסיג את חיתולי פמפרס נינגה של פמפרס.

חשבתי אולי גם לקנות את המוצרים האילו מה אתם חושבים? זה תחתון חיתול שמהדק את החיתול הרגיל ופיגמה תינוקית מה אתם חושבים הם שווים את זה? המחירים הם 100 ש"ח ו240 בהתאמה.

מה אתם חושבים? ואם יש מוצרים נוספים שאני חייב לנסות שנמכרים בחו"ל? או אולי רעיון למה אני יכול לעשות בחו"ל? אני רוצה לכתוב כל יום על השגרת חו"ל שלי והפרסם את זה.

מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “הגשמת חלום הזמנה מחנות של ABDL order dream come true”

  1. איזה כף לראות כמה שאתה מתרגש שיהיה בהצלחה.
    אני הייתי קונה גם את הפגינה היא נראת טוב. ותקנה טיטולים מידע 8

Scroll to Top