עבודה זמנית וכמעט יום הולדת.

שלום חברים!

אני רוצה לשתף אתכם בסיפור המרתק שקרה לי השבוע.

התקבלתי לעבוד ברשות הטבע והגנים לשבועיים…  כן, כן רשות הטבע והגנים. וזה בדיוק מה שאני אוהב – הרנדומליות המשוגעת שבחיים! כן,כן, השינויים הרבים העבודות המוזרות והמרתקות שאני עובד בהם בצורה רנדומלית בחיים.
ממוכר בחנות, מלצר, מציל, במחשבים, מדריך שחייה,מדריך עזרה ראשונה, ובקרוב ברשות הטבע והגנים.
הם מחפשים עובד לשבועיים עד חודש בגלל חופש של עובד שלהם באזור ליד הבית שלי (אני מתחיל ביום ראשון). השכר לא גבוה במיוחד אבל זה נראה לי משהו מגניב לנסות.
החלק הכי נחמד זה שזה חצי שעה מהבית שלי והעבודה היא בשעות הלילה (לשמור על אזור שיש בו הטעלות של צבי ים).

בנוסף השבוע יש לי יום הולדת וחשבתי לעשות פוסט חגיגי בנושא שבו אני משיב על שאלות שאתם שואלים אז אני אשמח שתשלחו לי שאלות או פה בתגובות (לא חייבים לכתוב שם משתמש או דואר אלקטרוני בתגובות) או לפרטי (דואר אלקטרוני, או טלגרם).

אני ממש מתקדם עם עבודה אחרת להמשך שבא אני מאמין שאני הולך להמשיך לעבוד בה בהמשך (איזה משרד גדול במרכז, ממש מקווה שיצליח בסוף).

אז אני ממליץ לכם גם לצבור כמה שיותר חוויות, בחיים באופן רנדומלי ממש כמו שאני ממליץ לנסות חיתולים רנדומלים לראות מה טוב ומה טוב יותר.

עד לפוסט הבא אתם מוזמנים כמו תמיד להגיב לשאול שאלות ולשתף מהיום אפשר להגיב בצורה אנונימית לגמרי ללא דואר אלקטרוני.

אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים🤗
שלכם דובי קטן, לב גדול.

מוזמנים לפינה החדשה שלנו סדרות שכיף לראות בחיתול, ולעמוד הסרטונים שלנו.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top