נינג׳מז תחתוני ספיגה כי לפעמים חלומות מתגשמים.

לפעמים חלומות מתגשמים, לפעמים כשבאינטרנט גולשים לפעמים חלומות מתגשמים…

שלום וברוך הבא לבלוג שלי, אני דובי ואני כל כך שמח שאתה כאן איתי היום.  שניה לפני שמתחילים אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומיםמוזמנים גם לתמוך באתר.

בשביל להבין עד כמה אני מתרגש צריך להבין שכל פעם שהייתי נכנס לאמזון להזמין מוצר הייתי רואה שיש תחתוני ספיגה ללילה של האגיס גוד נייט, ושל פמפרס נינג׳מז והיה לי תמיד חלום לבדוק אותם גם כי הם נראו כל-כך טובים והם מבית פמפרס. אפילו כתבתי שאלה לפמפרס ישראל בנושא והם אמרו שאין להם חיתולים רק ללילה. אנשים מקבוצת בחול לא היו מפסיקים לספר לי כמה החיתולים האילו טובים כך שזה ממש נראה לי טוב לבדוק אותם.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כשבדקתי איפה ניתן לקנות אותם אנשים אמרו לי שאפשר באירופה וב9 ליולי פרסמתי פוסט למי שזוכר ״הגשמת חלום קטן הזמנה מחנות של ABDL.״ ורשמתי עד כמה אני מקווה למצאו את החיתולים האלו באירופה אבל לצערי לא מצאתי😭😭😭😭 אני עדין רוצה לבכות בגלל זה. חשבתי אפילו להזמין חבילה אחת דרך אמזון אבל המחיר גבוה מידי. לאט לאט השלמתי עם העובדה שהחיתולים האלו מחוץ להשג ידי עד לפני יומים אולי שלוש נכנסתי לאתר של פמפרס אני אפילו לא זוכר למה ובדקתי את המוצרים שלהם כמו שאני עושה לפעמים ואז… ראיתי את זה

לא ידעתי אם זה אמיתי או לא (אולי אני באתר של פמפרס חו״ל)  אז המשכתי לבדוק את זה וראיתי שזה אמיתי ושהם נמכרים בסופרפראם בלבד. לצערי המחיר גבוה מאוד 40 שקל לחבילה (דריי נייט עולה 30 וגם של לייפ קידס). אבל לא יכולתי להפסיק לחשוב עליהם ועל כמה שאני רציתי לבדוק אותם וגם לצרף אותם לאוסף החיתולים שלי.

אחרי כל הביקורות רציתי לבדוק אם הם באמת טובים כל-כך כמו שחשבתי, אם הם דקים באמת ביחס לאחרים בשוק ואם אפשר ללבוש אותם גם ביום יום. ניגשתי בזריזות לחנות ולקחתי חבילה אחת מהמדף ואז חשבתי לעצמי מה עם הקוראות באתר גם להם מגיע לדעת אז לקחתי גם את גירסת הבנות וגם את הבנים בשביל לבדוק את שניהם ולצלם את פתיחת המוצר שלהם.

ו.. ואו… כמה התרגשתי, אחרי שפתחתי את האריזה הראשונה שהיא יותר עבה מאריזות אחרות הוצאתי שני תחתונים הם הרגישו ממש טוב ונעים ביד. אני חושב שזה הסוג הראשון של תחתוני חיתול שממש מרגיש כמו חיתול למגע. אני לא יכול להגיד שהם נראים כמו תחתונים רגילים או משהו כזה אבל הם ממש נחמדים ונעימים. כן זה נדיר לרצות כל כך משהו ובסוף לא להתאכזב אבל זה מה היה. זה ממש שווה את הציפה שלי. אני לא יודע מה עדיף דריי נייט לייפ קידס או ניג׳מז אבל הם מרגישים ממש טוב ושקטים ביחס לדריי נייט. הלכתי לישון עם חיוך גדול של מיליון דולר ביחד עם התחתון ספיגה הזה. כן זה מסוג החיתולים שאפשר בכיף ללבוש ביום יום בצורה דיסקרטית. בנוסף הצלחתי להבין למה אוהבי חיתולים אחרים שאני מתכתב איתם משתמשים בהם כל כך הרבה.

אני חושב להישאר איתו לעוד כמה שעות ואולי להישאר איתם אפילו עד שאני צריך לחזור לדרום בשביל להרגיש אותם באמת כמה שאפר (הפוסט נכתב ביום שישי) ולהחליף לאחד חדש אם יהיה צורך.

את הביקורת המלאה + סרטוני פתיחה אתן/ת יכולים לראות בפינת הביקורות. (יש קישור למטה).

אני ממש אוהב את זה שהחיתולים החדשים מתחילים להגיע גם לארץ (עוד מותגים) בתקווה שהמחירים ירדו, ואולי גם גוד נייט יהיו בארץ גם. מה איתכם? אתם מתרגשים לבדוק מוצרים חדשים שמגעים לשוק?

אז עד לפעם הבא איפה שלא תהיו, שולח לכם חיבוקים. 
שלכם, דובי קטן, לב גדול.

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו.

ניתן להגיב גם ללא דואר אלקטרוני. אם יש לך שאלות או דברים שאתה רוצה שאני אכתוב עליהם, אתה מוזמן ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות."

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר' גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top