נינג'מז תחתוני ספיגה בנות.

שלום וברוך הבא לבלוג שלי, אני דובי ואני כל כך שמח שאתה כאן איתי היום. אני כל-כך מתרגש כי זו ביקורת על אני לא מאמין שאני כותב את זה על תחתוני לילה נינג׳מז דגם בנות… ואני עדין לא מאמין שהתחילו למכור אותם בארץ. אבל שניה לפני שמתחילים אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומים. מוזמנים גם לתמוך באתר.

אז אחרי שבדקתי ופתחתי את החבילה של הבנים הגיע הזמן לבדוק את גירסת הבנות. לפי האתר שלהם לא רשום שיש הבדל בין גירסת הבנים לשל הבנות חוץ מהעיצוב. אני עדין מתרגש כזו גם הפעם הראשונה שאני הולך לראות אותם במציאות.  אז כמו בדריי נייט עשו שני סוגים כמו שהבנתם. המחיר הוא יקר יחסית 40 ש״ח עבור 9 יחידות שזה 4.44 שקלים ליחידה מחיר יקר יחסית לשל לייפ נגיד (3.33 ש״ח).

במעמד כתיבת ביקורת זו (יום שבת) יש מבצע בחנות על שני יחידות אבל המחיר יקר עדין. כאשר פתחתי את החבילה השנייה של הבנות ידעתי שיהיו שני עיצובים אבל פחדתי שלא יהיה. אז הוצאתי שני יחידות. וראיתי שיש עיצוב שונה לכל אחד מהם (שנים שונים בכל חבילה).

העיצוב של הבנות נראה מתוק יותר ומזכיר לי ממתק מסיבה לא ברורה. הוא בצבעי ורוד וסגול נחמדים. באחד יש פסים כמו בסוכריה שהיו מוכרים פעם על רקע לבן. והשני יותר סולידי עם עיגולים וכוכבים. גם הם מרגישים ממש כמו חיתול של פמפרס מבחוץ. ובפנים מרגישים כמו חיתול רגיל רק שהם קצת יותר עבים מפמפרס.  אני לא יודע איך להסביר את זה אבל יש להם גם את הריח שיש לחיתולים של פמפרס מי שפתח חבילת פמפרס מבין.

גם בגרסה הזו וגם בשל הבנים יש הרגשה שיש ג׳ל ספיגה באזור התחתון שלהם כך שאין את החלק  הזה של התאמה פיזיולוגית. הם מרגישים על הגוף ממש טוב ואפשר ללבוש אותם בכיף (בדקתי גם אותם). אני שוקל 57 קילו והם עולים עלי ללא בעיה ואפילו לא מרגישים לוחצים. אחרי שנת לילה טובה הם לא נקרעו אפילו. המידה שלי במכנסים היא 38. החלק העליון של החיתול נמתח עד 41 ס״מ שזה פלוס מינוס יוצאה 80 ס״מ אבל החלק הנמוך יותר לא הגיע ליותר מ38 בלחץ שזה (76 ס״מ) אבל זה ממש לחוץ.

אני חייב לציין שהדבר נחמד שיש לחיתול הזה זה שלוש תעלות ספיגה נחמדות שיש לו ממש כמו בחיתולים הרגילים כך שזה ממש מרגיש נחמד וחמוד.

היה ממש כיף לישון איתו במהלך הלילה הוא ספר חצי ליטר מים ללא בעיה ושמר על הצורה שלו עד הבוקר, והרגיש יבש על העור. לסיכום 9/10 בקבוקים במדד שלי.

מוזמנים לפוסט בנושא בקישור פה. או לביקורת על גירסת הבנים פה.

עלות – 1/0 – יקר מידי ביחס למחירים בשוק.
עיצוב – 1/1 – ממש אהבתי
חומר והרגשה על העור – 1/1 מרגיש ממש טוב
אלסטיות – 1/1 מרגיש ממש טוב על הגוף.
הרגשת יובש – 1/1 – עמד בקלות במבחן הלילה (יש לציין שאני בן אולי לבנות זה היה מרגיש אחרת).
שמירה על הצורה לאורך זמן – 1/1 
עובי – 1/1
דיסקרטיות – 1/1
מבחן חצי ליטר – 2/2

כמו תמיד מוזמנים להגיב תגובה היא חינם אבל שווה זהב. שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם,

דובי קטן, לב גדול.

אם אתה חדש אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. יש לנו גם פורומים. מוזמנים גם לתמוך באתר.

 

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top