תשמרו על עצמכם!!!

 
 
שלום וברוך הבא לבלוג שלי השם שלי הוא דובי וזה פוסט שמעולם לא חשבתי שאני הולך לכתוב.

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

אני לא יודע איך לפתוח את הפוסט הזה, אני ממש מקווה שכולם בסדר, ומצליחים להחזיק מעמד בימים הלא פשוטים האלו אשר עוברים עלנו. לצערי אני לא יכול אפילו להתחיל להבין את מה שקורה במדינה שלנו. זה לא נתפס. לא נקלט. אני ממש מקווה שמישהו יעיר אותי מהסיוט הזה. כמו רבים גם אני איבדתי חברים ביום שבת השחור. 4 חברים טובים שנרצחו ביחד עם הילדים שלהם, והנשים שלהם. בנוסף לדוד שלי שנפטר לפני כמה ימים. קשה לי מאוד להצליח להפנים את כל זה. כמו רבים אני במילואים ושחררו אותנו היום לכמה שעות לבית כך שהספקתי לישון קצת והיה לי ממש חשוב לפרסם את הפוסט הקצר הזה ולחבק את כולם לשלוח אנרגיות חיוביות ולבקש מכולם לשמור על עצמכם.

אני לא מצליח להבין או לחשוב על מה לכתוב פה, כמו כולם אני בשוק ורוצה שוב לחזק את כולם בדרום, בצפון, ובמרכז. אני מקווה שהימים האלו יגמרו כמה שיותר מהר ואני יודע שאנחנו עם חזק וננצח ביחד!!! 

תקשיבו לפיקוד העורף ותשמרו על המרחק הנכון מהממד או החדר הבטוח שלכם. אני ממש מקווה שנדע עוד ימים טובים מאלו. אני מנצל את הזמן שיש לי בבית להיות קצת עם דובי ולהוריד את הלחץ כשאני יודע שעוד כמה שעות אני חוזר לפלוגה. אני מקווה להצליח לכתוב קצת משם ולפרסם מיד או שיהיה יותר רגוע. אבל עדכונים על פוסטים חדשים יהיו רק בטלגרם ולא בקבוצות אחרות בגלל חוסר גישה למדיה החברתית.

מוזמנים לשלוח לי בתגובות או בהודעה איך אתם מעבירים את הימים האלו אני רוצה לעשות פוסט שיהיה בו דברים שאתם כותבים על המלחמה הזו: איך אתם מתמודדים עם התקופה הזו, איך אתם מעבירים את הזמן בממד, איך המלחמה משפיע עליכם, או כל דבר אחר. מוזמנים גם לשלוח תמונות אם אתם רוצים שיפורסמו אם ההודעה שלכם.

כמו תמיד מוזמנים להגיב תגובה היא חינם אבל שווה זהב. שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם,

דובי קטן, לב גדול.

אם אתה חדש אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

ניתן להגיב גם כתוב דואר אלקטרוני.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top