חיתול בעבודה זה כל כך כיף

חיתול בעבודה זה כל כך כיף

אחרי הרבה זמן ללא עבודה, סוף סוף התחלתי עבודה זמנית בפרויקט ממש מרתק שבקשו ממני להשתתף בו, זה פשוט מושלם. אני עובד בבודקה של רשות הטבע והגנים באחד מהאזורים בארץ וזה פשוט נהדר. העבודה כאן היא פשוט חוויה מדהימה. אני עובד לבד, שומר על אזור התעלת ביצים של צבי ים.

הפלוס הענק בעבודה הוא שאני יכול ללבוש חיתול כמה שאני רוצה, בזכות זה שאני עובד לבד ואין אנשים אחרים באזור שבו אני עובד. אני ממש אוהב את הרגע שאני מגיע לכאן, אני מסדר את כל החיתולים (כמה בודדים שלוש בדרך כלל) על השולחן לידי, ואת המגבונים. אם אני מגיע לעבודה ללא חיתול אני אוהב ללבוש אחד שם וזה ממש כיף במיוחד כי אני יודע שאף אחד לא יכול לדעת שאני עם חיתול וכיף לראות אותו מונח כמה דקות על השידה שלי לפני שאני לובש אותו. 

הנוף שיש עם רעש הים הוא ממש גן עדן בשבילי. בגלל שאני בבודקה שיש חלק מהציוד שלו בחוץ זה תמיד סרט לסגור אותו וללכת לשירותים אז אני מצאתי דרך לעבוד בצורה טובה יותר אם אני צריך מספר 1 אני עושה בחיתול שלי כל עוד אין אנשים ואחרי כמה דקות שאני יודע שהכל נספג ולא הולך לדלוף שאני מוריד אותו אני מחליף. היום החלתתי להישאר איתו קצת יותר זמן וזה היה ממש כיף והרגיש טוב. אני חושב שמצאתי את הדרך הכי טובה להיות עובד טוב ולא לבזבז זמן על הפסקות שירותים בזמן העבודה 🙂

אני אוהב להרגיש את החיתול מחבק אותי (אולי בגלל זה השם שלו זה huggies = חיבוקים), להרגיש את הנוחות שהוא מעניק לי, ולא להיות מודאג מאנשים אחרים כי הם לא שם.

בנוסף שמעתי שבארה״ב זה יותר מקובל ללבוש חיתולים וחלק אומרים שזה בגלל כל הנסיעות הרכבת ובכבישים שם כך שנסיעות יכולות להיות כמה שעות לפעמים (יותר מ4 או 5 ואפילו 10) אז אנשים לפעמים לובשים חיתולים לנסיעות כאלו. מאמין שיש גם בישראל שעושים את זה.

כאשר חיפשתי מידע על זה מצאתי משהו אחר שהוא עצוב מאוד אבל מתחבר לנושא של הפוסט הזה.

מתברר שבארה״ב אין לחלק מהעובדים הפסקות שירותים, והם עובדים עם חיתול בכל מיני מפעלים. הכתבה הזו דיברה על מפעלי עופות. לא יכולתי שלא לחשוב על זה שזו הייתה אחת המחשבות ומשאלות הלב שלי שהייתי קטן שיגידו לנו בבית ספר שאין יותר הפסקות שירותים ומהיום כל התלמידים חייבים ללבוש חיתולים. זה בפועל לא היה כך בבית ספר אבל יש עבודות שזה כך בהם (לצערי), נראה לי הייתי שמח לעבוד בעבודה שיגידו לי שצריך/אפשר ללבוש חיתול בזמן העבודה. ברור שלא במקצוע שפוגע בבעלי חיים וברור שלא במפעל שמנצל עובדים או פוגע בהם זה ממש לא בסדר ולא מקובל אבל זו הייתה מחשבה נחמדה.

מה איתכם? הייתם עובדים בעבודה שמחרירכה אתחם ללבוש חיתול כי אין זמן ללכת לשירותים? או מאפשרים לכם ללבוש חיתולים בשביל לחסוך זמן? או שאתם לובשים חיתול היום לעבודה? שחושבים על זה שהייתי לומד למבחנים הייתי עושה משהו דומה הכתוב על זה פסוט נוסף.

מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

קישור לכתבה: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4802709,00.html

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

4 מחשבות על “חיתול בעבודה זה כל כך כיף”

Scroll to Top