האגיס פול אפס החדש מאכזב

בחיים לא חשבתי שאני הגיע לנקודה שבא אני יהיה צריך לכתוב או להרגיש שאני מאוכזב מחיתול ובחיים לא חשבתי שזה יהיה של האגיס.
כן, אני יודע שהחיתולים ותחתוני הגמילה וכל המוצרים האלו הם לתינוקות ולילדים קטנים וממש לא בשבילנו אוהבי החיתולים או התינוקות הבוגרים אבל כזה דבר עוד לא היה לי בחיים. רציתי לשבת לראות את הסרט מכוניות של דיסני ופיקסר ואחרי התגובות על אחד הפוסטים שלי ״תחתוני גמילה למבוגרים״ קיבלתי המלצה לקנות את ההאגיס pull up. וזה מה שעשיתי קניתי שני חבילות אחת של יום ואחת של לילה כי אין משהו יותר טוב מלראות סרט שיש לך את החיתול של הסרט 🙂
כמו בדרך כלל הכנתי את המצלמה לצלם את פתיחת החבילה של החיתולים וצילמתי את הסרטון העיצוב היה נחמד אבל הרבה פחות חמוד מהגרסה הקודמת של צעצוע של סיפור אבל אני יכול לחיות עם זה.

יש שני הבדלים ממש נחמדים בין החיתול יום ללילה וזה העובי שלהם ויכולת הספיגה. שניהם גדולים יותר מהגרסה הישנה. אז איפה הבעיה? פה היא מתחילה החיתולים הישנים היו עם סקווטש שנפתח ונסגר בצדדים ממש כמו חיתול רגיל זה היה שילוב של תחתוני גמילה וחיתול והם היו אלסטים כך שאפשר ללבוש אותם בם בגיל שלנו כשחיתול מידה 6 עולה על הגוף שלנו. ופה לצערי לא זה ממש כמו תחתוני חיתול רגילים עם עיצוב שונה! אני מבין שיש שוני בכך שהם סופגים פחות ויש סימן רטיבות וגם הם משאירים לילד הרגשה של רטוב ולא הרגשה יבשה כמו חיתול אבל הם ממש כמו חיתול תחתני חיתול רגיל בגודל ובגמישות או יותר נכון להגיד חוסר גמישות.

בקיצור אני ממש מאוכזב מהם ומחפש דרך ללבוש אותם למרות שהם קטנים. חשבתי אולי לפתוח אותם ולהדביק להם לשוניות של חיתול רגיל וכך הם יהיו יותר גדולים ויהיה ניתן ללבוש אותם. אני הכתוב אם זה הצליח בהמשך והצרף סרטון ותמונה במידה וזה עבד.
כן חשוב לי להגיד שאם אתם חשבתם להזמין אותם הם לא כמו מה שהיה פעם אז קחו את זה בחשבון.
שלחתי על זה גם הודעה להאגיס לראות מה הם אומרים כי אני באמת מרגיש שהם רצו לעשות את החיתול ליותר טוב אבל הם עשו אותו לפחות טוב.

מהאגיס נמסר בתגובה כי הם פעם בכמה זמן עושים גרסה חדשה וטובה יותר של המוצרים שלהם ואולי מדובר בבעיה נקודתית במוצר שקנייתי. אם אני רוצה אני יכול לשלוח להם את המוצר ולקבל חדש (אני לא הולך לעשות אז זה כי השימוש שלי במוצר הוא לא השימוש שצריך להיות בוא כך שזה גזל).

בהמשך אני הולך לפרסם את הסרטון פתיחה ואת הביקורת המלא של החיתולים אחרי לבישה של לילה שלם ומבחן חצי ליטר המים העדכן על כך בקבוצה.

מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “האגיס פול אפס החדש מאכזב The new Huggies pull up”

 1. קוראת של הבלוג

  שלום, אני זו שהמלצתי לך עליהם, אבל דיברתי על גירסה אחרת שמיוצרת רק בחו"ל והזמנתי באמזון
  הם מידה ממש גדולה וגם יש להם את הסקוטשים בצדדים
  הם ממש ממש טובים ונמתחים!! עולים על מבוגרים אפילו מידה 40 במכנסיים לדעתי (אני 36 בערך במידת המכנסיים וזה מושלם עלי ויכול עוד להמתח)
  בנוסף לזה הם של מיקי מאוס וחמודים ממששש!!
  אם בא לך אני יכולה להביא לך כמה בחינם מאלה שיש אצלי ותנסה אותם ואם תחליט אז תזמין, לדעתי ממש תאהב אותם

  Pull-Ups Boys' Potty Training Pants, 5T-6T (46+ lbs), 48 Count https://a.co/d/87Nw7sD

  1. תודה על התגובה,
   הבנתי, חשבתי שזה הסוג שנמכר בישראל כמו שהיו פעם.
   אני חייב לבדוק את זה אולי הזמין מאמזון חבילה אם לא יהיה בהונגריה (אני טס השבוע).

   וממש תודה

Scroll to Top