תחתוני חיתול למבוגרים

כמו שאתם יודעים אני אוהב להשתמש בחיתולי תינוקות רוב הזמן ולפעמים גם בדריי נייט. אחד הדברים שאני אהבתי ללבוש פעם הם תחתוני חיתול או תחתוני גמילה יצא לי ללבוש תחתוני גמילה פעם של האגייס, פמפרס, ולייפ בייביז. הם היו נחמדים אבל קטנים יותר מחיתול.

חשבתי אולי לנסות ללבוש תחתוני חיתול של מבוגרים. הבעיה שלי עם חיתולי מבוגרים היא שאם אני צריך ללכת לשירותים אני לא יכול. נגיד בחיתול תינוקות או תחתון חיתול אני יכול להוריד את התחתונים או שהחיתול קצר מספיק שאני יהיה יכול לעשות צרכים. בחיתול מבוגרים זה לא כך אז אני יכול או להוריד אותו לגמרי או לעשות בחיתול דברים שאני לא יכול לעשות תמיד וזה גורם לי לא ללבוש חיתול של מבוגרים מחוץ לבית. הבעיה שחיתול תינוקות לא מרגישים כמעט שזה טוב ולא טוב. 
בגלל זה חשבתי לבדוק תחתוני חיתול של מבוגרים השאלה אם מישהו בדק אותם? ואיך הם מרגישים? הם מרגישים כמו חיתול? או שממש לא מרגישים אותם?
אני יודע שבישראל יש כמה מותגים מרכזים:
1. לייף
2. דיפנד
3. Breeze
4. אולוויז
5. IASI
6. טנה
7. ליל
8. אגו סאן
9. פריבל
10. מוליקר
11. TEVA
אני חושב שפעם הצלחתי להזמין תחתון אחד לניסיון אבל עבר הרבה זמן ואני לא ממש זוכר איך הוא היה או איזו חברה זו כך שאשמח ממש לעזרה, אם יצא לכם להשתמש באחד ואיך הוא?

מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.
 
אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top