לייף בייביז דריי פרוטקט חיתולים.

שלום וברוך הבא לבלוג שלי! אני דובי וזו ביקורת על חיתולים.

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

וואו… ואוו… וואו… אין לי מילים להתחיל לספר על החיתול הזה.. אני אוהב מאוד את החיתולים של האגיס אבל חשבתי לנסות שוב את לייף ביביז גם בגלל המחיר שלהם וגם בגלל העצוב החדש שלהם. 

נתחיל מזה שהם מוכרים את החיבילות חיתולים קטנות יותר מרוב החברות (26 חיתולים) והמחיר סביב 24 שקל כך שזה 0.92 אגורות לחיתול. מחיר נוח יחסית לחיתול תינוקות ברמה הזו. 

רוב הזמן יש מבצעים ממש טובים אז ניתן לקנות כמה חבילות אפילו בזול יותר. כאשר אני פתחתי את חבילת החיתולים, ראיתי את הדברים הכי יפים בעולם.

צבעים יפיפים של החיתול, ואז אני מוציא אחד שיש לו דוגמאות של אוהל אינדיאני חמוד מקדימה, וגם מאחור. הצבעים של החיתול ממש מזכירים אוהל או תחתונים רגילים. הוא נראה פחות כמו חיתול ויותר כמו תחתונים. החיתול ממש דק ומזכיר את פמפרס (קצת יותר עבה). יש לו תעלות ספיגה שעוזרות לו לא להתנפח כמו שיש בכל החיתולים בשוק היום. הלשוניות האלסטיות שלו ממש טובות וניתן ללבוש אותו בכיף.

יש משהו ממש מנחם בלבישה שלו זה הוא ממש יושב טוב על הגוף ומרגיש מחבק וממש יושב טוב. אין בליטה או משהו כזה מהחיתול הזה בניגוד לחברות אחרות.

יכולת הספיגה שלו היא ממש טובה והוא עומד במבחן חצי הליטר מים. 

ישנתי איתו לילה שהוא רטוב (חצי ליטר מים) והוא עמד בזה, הצורה שלו נשמרה אבל התעלות שלו נעלמו. אני ממש אוהב את הסרטון החדש של פתיחת החבילה שצילמתי עם מצלמה חדשה שהצליחה להקליט את הקול שאני כל כך אוהב כאשר אני פותח את החבילת חיתולים. אישית אני ממש ממליץ על החיתולים האלו סופגים טוב גדולים יחסית, ויושיבים מצויין על הגוף.

אני שוקל 57 קילו (מידה 36 במכנסים) והם עולים אלי קצת בלחץ אבל נסגרים טוב. עם מתאם/ מאריך הם ממש יושבים טוב כמו חלום ואפשר לישון איתם.

אם תרצו הצלם סרטון הסבר על איך לעשות מאריך לחיתולי תינוקות.

בקיצור הציון הסופי הוא 7 מדבקות מ10. הורדתי שני מדבקות בגלל שללא מתאם הוא נקרע בלילה (הלשוניות שלו) והוא לא שומר על התעלות ספיגה אחרי שנת לילה. 

עלות – 1/1
עיצוב – 1/1
חומר ווהרגשה על העור – 0/1 מרגיש זול
אלסטיות – 0/1 לא שומר על הצורה שלו אחרי לילה
הרגשת יובש – 1/1
שמירה על הצורה לאורך זמן – 0/1 לא שומר על צורה שהוא רטוב אחרי כמה שעות
עובי – 1/1
דיסקרטיות – 1/1
מבחן חצי ליטר – 2/2
אם יש דברים נוספים שאתם רוצים שהדרג תכתבו לי בבקשה.

כמו תמיד מוזמנים להגיב תגובה היא חינם אבל שווה זהב. שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם,

דובי קטן, לב גדול.

אם אתה חדש אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

ניתן להגיב גם כתוב דואר אלקטרוני.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

6 מחשבות על “לייף בייביז דריי פרוטקט חיתולים.”

Scroll to Top