חיתול חופשי: החוויה המרגשת של דובי הקטן

כמו רבים אני לובש חיתול מתחת לבגדים בדרך כלל. זה יכול להיות תחתונים או מכנסיים, אבל אני מרגיש שזה ממש פוגע ביכולת הספיגה שלהם. בסוף שבוע האחרון היה לי קצת שקט בזמן שהמשפחה שלי ניצלה את הסופ״ש לביקור בבית של דודה שלי (הם דתים אז נשארו כל שישי שבת. בגלל שהייתי צריך לעבוד ביום שישי ולהיות כונן ביום שבת לא יכולתי ללכת גם).
ההזדמנות הזו בשילוב עם זה שעבדתי מהבית עזר לי לאמת את ההרגשה הזו. רוב הזמן הסתובבתי, ישבתי, ושכבתי רק עם חיתול וחולצה (ברור שאם הייתי צריך לצאת לבחוץ או לקבל משלוח לבשתי מכנסיים).
בזמן שאני עושה את זה מאושר ושמח לי התחלתי להרגיש שהחיתול סופג יותר ומרגיש יותר יבש ממה שאני מרגיש בדרך כלל. בגוף הוא הרגיש נוח יותר כי הוא נשם יותר ובכללי הרגיש ממש טוב. 
שנייה לפני שאני ממשיך התחלתי להוסיף הקלטות של הפוסטים לאתר כך שאתם מוזמנים להגיב לי איך הם.🎙️📝
למי שחדש פה אני דובי 🧸 ואתם מוזמנים להיות חלק מהקהילה הקסומה שלנו דרך הקישור הבא אם עוד לא עשיתם את זה אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ובכך תהיו חלק מהקהילה שלנו 💬.

בדרך כלל כשאני לובש תחתונים צמודים או מכנסים מעל לחיתול יכולים להיות לי בעיות של דליפה לצערי. הם דוחסים את החיתול ולפעמים גם מזיזים את הרצועת רגליים מה שיכול לגרום לדליפה 🙁
הבנתי שאני לובש רק חיתול הוא מצליח להתרחב יותר ולהיות נוח יותר. שזה מצחיק כי חשבתי שכך או כך הוא יהיה יכול להתרחב כאשר הוא סופג. למרות זאת אני אוהב ללבוש תחתונים כשהחיתול רטוב כי זה שומר את הכול צמוד ובמקום. לפעמים הג׳ל של החיתול יורד מאזור אחד וזה מרגיש לא נוח.

ההבדל בספיגה אם לובשים מכנסים או ללא הוא קטן מאוד. אני חושב שהבעיות בספיגה הם רק במצב של לבישת תחתונים צמודים שהם טובים אם רוצים שהחיתול יהיה צמוד לגוף, לא יבלות, או שלא יראו אותו. אני אוהב במצב כזה לפצל את הנוזלים למנות קטנות בשביל שלא יהיו נזילות למרות שלרוב יש. בחיתול חופשי אין לי נזילות גם אם זו מנת נוזלים גדולה רצופה. אני מאמין שזה בגלל שכשאין דברים מעל החיתול הוא מצליח להתרחב מיד לשמור על המים עד שהם נספגים… זה תמיד מרגיש כל כך מוזר להרגיש כמה שנית את המים על העור ואיך שהם נספגים.

בנוסף אם לא לובשים משהו מעל לחיתול זה הרבה יותר חמוד כי אפשר לראות אותו ואת הציורים החמודים שיש לו… אין מה לעשות אני ממש אוהב את פו הדוב או הצורות החמודות שיש בחיתולים כמו של טיטולים או ביביסיטר… בנוסף אם יש מד רטיבות אפשר לראות גם אותו בקלות.
דבר נוסף זה שכך אפשר להבין אם הוא נוזל או לא ללא בעיה. כשיש לי בגדים הם יכולים לספוג את המים לפני שאני מבין שיש בעיה. 

עם כל מה שרשמתי אני חייב להתייחס לכך שישנם מקומות מוגבלים שזמינים לנו ללבוש חיתול בצורה חופשית. אני חושב שזה בסדר להסתובב רק בחיתול בבית או במרפסת (שלי ממוקמת בצד שלא אפשר לראות אותי ויש מעקה שמסתיר את רוב הגוף), והכי אני אוהב ללכת לישון רק עם חיתול. אבל יש מצבים שבהם זה לא מומלץ בגלל זה חשוב להפעיל שיקול דעת! תזכרו הפרטיות שלנו היא הדבר הכי חשוב בעולם. ואין דבר פסול בללבוש משהו מעל לחיתול זה מה שאני עושה רוב הזמן.

אבל כשיש לי מספיק זמן ופרטיות אני בהחלט אוהב להסתובב רק בחיתול ואם קר גם חולצה.

כשאני חושב על זה אם משהי לובשת חצאית או שמלה היא יכולה גם לזכות היתרונות האילו ועם בגדים אולי אני צריך לעבור לסקוטלנד…

אז מה אתם חושבים? אם אתם מנסים ללבוש חיתול בצורה חופשית? אם כן ואם לא למה? אשמך לכל הערה שיש לכם

אז עד לפוסט הבא אני שולח לכם מיליון חיבוקים
שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.
בתקווה שנדע ימים טובים, שהחיילות והחיילים, החטופות, והחטופים יחזרו הביתה בשלום 🎗

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top