עדכון מהימים האחרונים והעבודה החדשה

שלום חברים! 🌟 מה שלומכם? אני מקווה שהכל בסדר 🌈🙂
הימים האחרונים היו קצת מוזרים עבורי, וגם מרגשים באותה מידה. התחלתי עבודה חדשה לפני כמה ימים. זה משהו שממש מלחיץ אותי ומחייב אותי ללמוד איך לנצל את הזמן בצורה טובה יותר. בנוסף אני כל הזמן לומד דברים חדשים, וזה ממש מרגש אותי להתפתח וללמוד משהו חדש כל הזמן. 🚀 
דבר נוסף שממש מרגש אותי זה שסבא שלי מתחיל להרגיש טוב יותר! 🙏 אני מקפיד לנצל את זה בשביל להיפגש איתו כמה שאפשר.
אני מקווה להשיק בחודש הבא את הפרויקט שאני עובד אליו כבר כמה חודשים!🎉🎈
בנוסף התחלתי להוסיף הקלטות של הפוסטים לאתר כך שאתם מוזמנים להגיב לי איך הם.🎙️📝
כמו תמיד לפני שאנחנו מתחילים אני דובי 🧸 ואתם מוזמנים להיות חלק מהקהילה הקסומה שלנו דרך הקישור הבא אם עוד לא עשיתם את זה אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ובכך תהיו חלק מהקהילה שלנו 💬.

מהימים האחרונים בעבודה אני הבנתי שחברי הצוות שלי ממש נחמדים. אני כל הזמן לומד כמה אני לא יודע שזה ממש נחמד. אני חושב שזו אחת הסיבות המרכזיות שבגללן אני אוהב כל-כך את העולם הזה של המחשבים.
רמת הידע שצריך גדלה כל הזמן ועד שאתה גומר ללמוד משהו אתה צריך להתחיל ללמוד מחדש כי הדברים התפתחו שוב.

אני מצליח לסדר את הלוז שלי בצורה טובה מאוד יחסית. אני מנצל את השעות המוקדמות שאני קם לעבודה לעשות לי נס קפה בבקבוק ולשתות אותו לפני המקלחת של הבוקר.☕🌅
כך שאני מצליח לנצל עוד קצת זמן עם החיתול שלי.
הדבר הנוסף החמוד שאני מצליח לעשות זה ללבוש את התחתונים החדשים שקניתי, הם ממש חמודים ומאפשרים לי להרגיש ממש טוב כשאני לא יכול ללבוש חיתול לעבודה.
בימים שאני יודע שלא חם מידי ,אני אוהב ללבוש חיתול לעבודה וזה ממש מרגיע. התחלתי לעשות נוהל חדש שאם אני לא לובש חיתול אחד לעבודה בסוף היום לפני שאני יוצאה לבית אני לובש אחד בשרותים ואז הדרך לבית כפית יותר.🤗

אני אוהב לנצל גם את הזמן הפנוי שיש לי לשבת עם סבא שלי שמרגיש יותר טוב אנחנו יכולים לדבר שעות והוא מספר לי סיפורים על החיים שלו מפעם ועד להיום, המחשבה שנשאר לנו בכל יום קצת פחות זמן ביחד מעציבה אותי מאוד. בגלל זה אני מקפיד לנצל את הזמן איתו בצורה טובה עד כמה שאני יכול.

אני מקווה לעבור לדירה משלי חודש הבא, 🏡 אני מאמין שזה יהיה ממש טוב בשבילי.🤗🎈
מה איתכם? איך עוברים הימים שלכם? ומה אתם חושבים על ההקלטות החדשות?

אז עד לפוסט הבא אני שולח לכם מיליון חיבוקים
שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.
בתקווה שנדע ימים טובים, החילות החיילים החטופות והחטופים יחזרו הביתה בשלום 🎗

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top