חיתולים, חוויות, והקסם של מסיבת פורים

שלום חברים מה שלומכם?
רציתי ממש לפרסם את הפוסט הזה בפורים אבל לצערי, ממש אחרי המסיבה והפוסט שכתוב פה היה לנו מוות במשפחה. ישבנו שבע אז כך שלא יכולתי כל-כך להקליט אותו ולטפל בזה.  אז אני מתנצל שנעלמתי לתקופה הזו. ובנעימה יותר אופטימית נצלול לפוסט עצמו.

כמו בכל שנה היום האהוב עלי הגיע שוב, פורים עם האווירה המיוחדת שלו, המסיבות, תחפוסות, והקסם שיש באוויר. במיוחד עם אתה abdl תינוק מבוגר או אוהב חיתולים. כי זה הזמן המושלם להתפנק ולסדר לעצמנו את החוויה הכי טובה שיכולה להיות לנו.
אישית הפעם הראשונה שקניתי חיתול של מבוגרים הייתה גם היא בפורים. נכנסתי לחנות שמוכרת חיתולים למבוגרים וביקשתי חיתול שיהיה בגודל שלי לתחפושת. בסוף קניתי חבילה שלמה ״לתחפוסת״ אבל הפוסט לא על זה…
היום הפוסט הולך לדבר על הקשר בין חיתולים לבין פורים ומה יכול לעשות את פורים לחג טוב כל כך לabdl. והסיבה שבגללה אהבתי כל כך את מסיבת החג כמו בכל שנה. שנייה לפני שאני ממשיך התחלתי להוסיף הקלטות של הפוסטים לאתר כך שאתם מוזמנים להגיב לי איך הם.🎙️📝
למי שחדש פה אני דובי 🧸 ואתם מוזמנים להיות חלק מהקהילה הקסומה שלנו דרך הקישור הבא אם עוד לא עשיתם את זה אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ובכך תהיו חלק מהקהילה שלנו 💬. לרוב אני מפרסם שם גם סקרים.

אחד הדברים המרכזיים שעוזרים לפורים להיות החג הכי טוב ונפלא עבור אוהבי החיתולים הוא האפשרות להתחפש, ולהתלבש באופן שאנחנו לא נהוגים ביום יום.
אני בשנים האחרונות מתחפש תמיד לאותו דבר, ביחד עם כמה חברים לתינוק. יותר נכון אולי להגיד שאני מתחפש כך תמיד גם בשנים האחרונות בטענה שבנות ממש אוהבות את התחפושת הזו…
אני באמת חושב שזה גם כך. תמיד הן ניגשות ומצטלמות איתי הם אוהבות את הטוטליות שלי בתחפושת. מיותר לציין שיצאו לי גם כמה דייטים בזכות התחפושת הזו בשנים האחרונות.
אישית אני חושב שאין דבר טוב יותר מהרגע הזה שאתה לובש את החיתול האהוב עליך ביותר בזמן שאני מחופש לתינוק או תינוקת, או לפעמים לילד. זה ממש מאפשר לי להרגיש חופשי ואת היכולת להסתובב עם האנשים שאני הכי אוהב מבלי להרגיש לא מקובל או חוסר נעימות. זו הפכה להיות התחפושת הקבוע שלי או חלק ממנה.
אפילו יצאה שכמה פעמים התחפשתי לתינוק ביחד עם חברים, וגם אם אקסית שלי… ברור שאני לא לובש חיתול של האגיס שהוא ללא ספק החיתול שאני הכי אוהב בעולם. אתם יודעים מה ביקום. אלה לובש חיתול של שקמה בגלל שהוא מכסה את הגוף יותר טוב מאגיס, נמכר בבודדים, ולא חבל לי לזרוק אותו לפח אחרי מסיבה. אני לא רואה מצב שאני זורק חיתול abdl או tena לפח.

תמונה מהאינטרנט למצולמים אין קשר לפוסט.

פורים הוא אפשרות מצוינת שלנו לצאת ולפגוש אנשים שיכולים להיות חלק מהקהילה שלנו במסיבות ואירועים של החג כשאנחנו לבושים כמו שאנחנו רוצים וזה משהו בסדר ולגיטימי.
אני חושב אולי לעשות שנה הבא מפגש כזה אם אתם רוצים (תגיבו בתגובות או בסקר שיהיה ואולי באמת נארגן). פורים זה הזמן המושלם לייצר חברויות חדשות, לשתף ולהתגבר על תחושת הבדידות שלפעמים יש לנו, וקיימת בעולם האמיתי. לצאת בחיתול או תחפושת אחרת לבחוץ. במיוחד בשנה הזו אהבתי את היכולת הזו לצאת מחופש. בניגוד לשנה הבא שעשינו תחפושת משותפת לכל החברים השנה אני היחידי שהתחפש כך וזה היה ממש נחמד. למרות שהיה לי קר קצת עם החיתול עצמו היה לי ממש כיף. בניגוד לבדרך כלל לבשתי את החיתול מתחת לטייץ. אבל מה שאנשים לא ידעו שמתחת לחיתול ולטייץ יש לי עוד חיתול של אגיס וכך התחפושת הייתה הרבה יותר כפית ונחמדה בשבילי ולא גרמה לחוסר נוחות לאנשים מסביבי.
לצערי בחג הזה לא מצאי דייט אבל היו לי שיחות ממש טובות עם אנשים על התחפושת וניסיון של אנשים להבין למה במשך כל כך הרבה שנים אני מתחפש לאותו דבר. אולי בהמשך אני הולך לעדכן אותה או לשנות אותה אבל אני חושב שזה חג ממש טוב.
יש עוד פלוס שהוא ממש טוב ואולי שווה גם לכם לאמץ אותו שנה הבא הוא היכולת שלנו לקנות מוצרים של תינוקות מבוגרים במחירים זולים כי זה חג וזו תחפשות וכך ניתן לקנות סינר, בקבוק, או מוצץ במחירים זולים ושפוים ולא במחירים abdl שהם גבוהים מאוד בדרך כלל וכך להתארגן על דברים נחמדים

מה איתכם? אתם נוהגים להתחפש לתינוקות או לילדים בפורים באופן קבוע? אם כן ואם לא אין אם זה בעיה! חג הפורים מציאה לנו את האפשרות להיות מי שאנחנו באמת, בלי צורך להתחפש 😉
או, אני רוצה שוב את פורים זה הזמן הכי טוב בשנה להתפנק, להיכנס לתפקיד ולהנות מהחיים בצורה שונה ומרעננת. למרות שאני אוהב ללכת לישון תמיד עם חיתול אז בשבלי זה תמיד פורים.

אז עד לפוסט הבא אני שולח לכם מיליון חיבוקים
שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.
בתקווה שנדע ימים טובים, שהחיילות והחיילים, החטופות, והחטופים יחזרו הביתה בשלום 🎗

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top