סוד הנוחות: איך אני לובש את החיתול שלי?

לפעמים אנשים שואלים אותי בפרטי איך אני לובש חיתול, אני רואה גם הרבה שאלות על זה בקבוצות שונות. אני חושב שזו גם שאלה ממש מעניינת ועד היום היא מעניינת אותי מה הדרך הכי טובה ללבוש חיתול. אני הולך לכתוב על הדרך שבא אני לובש את החיתול ושהיא הכי טובה בשבילי. יכול להיות שזו לא תהיה הדרך הכי טובה בשבילך. הדרך והצורה שאני לובש חיתול גם משתנה לפי סוג החיתול אבל בגדול זה נשאר אותו הדבר.

כמו תמיד לפני שאנחנו מתחילים אני דובי 🧸 ואתם מוזמנים להיות חלק מהקהילה הקסומה שלנו דרך הקישור הבא אם עוד לא עשיתם את זה אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ובכך תהיו חלק מהקהילה שלנו 💬.

עם זה חיתול תינוקות נגיד של האגיס שזה החיתול שאני לובש רוב הזמן – אני בדרך כלל לובש אותו בעמידה. זה קל יותר וגם מאפשר לי להתאים אותו בצורה הטובה והנוחה ביותר על הגוף. אני מתחיל בלפתוח את החיתול כמו שצריך, בודק שהגומי בין הרגליים פתוח ומנותק מהחיתול. לפעמים הוא נשאר צמוד לחיתול ואז יש דליפה. אחרי זה אני מפזר קצת טלק צמחי על החיתול ובאזורים שיכולים להיות בהם בעיות. כך אני שומר על כמות מדודה של אבקה מאשר לנסות לפזר על הגוף. אחרי זה אני תופס את החלק הקדמי של החיתול ומעביר את האחורי לאזור הישבן בין הרגליים. פותח את הלשונית בצד שמאל וסוגר אותה. מיד אחרי אני סוגר את צד ימין וחוזר לצד שמאל. כך אני יודע שהוא סגור כמו שצריך. אני בודק שוב שהגומי שיש בין הרגליים יושב כמו שצריך ומסדר אותו. כך אני יודע שהוא לא הולך לנזול. אחרי זה אני לובש תחתונים וממשיך לי בחיי מאושר.

אם זה חיתול מבוגרים נגיד tena שאני אוהב אני אוהב ללבוש בשכיבה. זה קל יותר וכך אני מצליח להתאים אותו בצורה הטובה ביותר.
קודם כול אני פותח את החיתול ובודק שהכל מתוח כמו שצריך. אני אוהב לגלגל את הפנים של החיתול לצדדים בשביל שיהיה יותר רח. אחרי זה אני בודק שהגומי שבין הרגליים משוחרר ולא דבוק אחד לשני או לחיתול כך אני יודע שלא הולכות להיות לי נזילות.
לאחר מכן, אני מפזר טלק על בסיס צמחי על החיתול. אחרי זה נשכב עליו וממכם את החיתול כך שהוא יהיה גבוה יותר מאחור ומקדימה יהיה עד לטבור שלי.

אחרי זה אני מקפיד לשמור על הגומי של הרגליים ישר בזמן שאני מדביק את המדבקות של החיתול. אם לא יכולים להיות דליפות בזמן השימוש. אם אני יודע שאני הולך לטיל איתו אני מתחיל עם המדבקות שיש למלה כך אני יכול למקם את הרגליים שלי בצורה טובה יותר. אחרי זה אני בודק שהחיתול יושב כמו שצריך ויושב על הגוף, אחרי זה אני סוגר את הרגליים. אני מקפיד שזה לא יהיה נמוך מידי כי זה יכול לגרוף לחוסר נוחות. בשנייה שבא החיתול יושב כמו שצריך אני קם ומסדר אותו אם צריך ומוודא שהרגליים יושבות כמו שצריך. אם אני יודע שאני הולך להיות בבית או במיטה אני מתחיל מהמדבקות התחתונות ואז הכל צמוד ונחמד הבעיה שזה לפעמים גורם לי לחוסר נוחות ברגליים. בדרך כלל בשני המקרים אני אקפל מעט את החלק הקדמי של החיתול בשביל שהוא לא יבלות מידי אבל זה רק אני…

העצה היחידה שיש לי שהיא ממש חשובה היא לא להדביק את הלשוניות חזק מידי כי זה יכול לגרום לאי נוחות שבדרך כלל לא מרגישים מיד אבל ככל שזזים מתחילים להרגיש אותה. לצערי זה יכול לחתוך את הגוף עם זה הדוק מידי ולהיות לא נוח. כך שמומלץ לעשות את זה בצורה טובה ונוחה. חיתול צמוד הוא חיתול מושלם.

מוזמנים לכתוב לי איך אתם אוהבים ללבוש את החיתול שלכם ובאיזה שוני.

שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.
בתקווה שנדע ימים טובים, החילות החיילים החטופות והחטופים יחזרו הביתה בשלום 🎗

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top