חיתול וקור: ימי חורף בעיני דובי הקטן 🌧️🧸

שלום לכולם!
כנראה שהקור והגשם 🌧️ הם חלק בלתי נפרד מהחורף, והחיים כאן בירושלים. יש איזה שהוא קסם באופן שבו הקור משתלב עם לבישת החיתול שעוזר להכול להיות חמים ונעים. אין מה לעשות שאני לובש חיתול זו כניסה לעולם קסום של נוחות וחום. במיוחד עם הקור בחוץ 🥶.
למי שחדש פה
אני דובי, ושנייה לפני אם אתם חדשים, אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומיםמוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

הקור של החורף הוא הזמן הכי טוב ללבוש חיתול. זה לא רק שהחיתול עוזר לי לשמור על חום הגוף, הוא גם מאפשר לי להתחמם בצורה נעימה. בנוסף הבגדים של החורף ממש עוזרים לי להסתיר את החיתול, כך שאני יכול להיות בטוח שאף אחד לא יראה אותו 👀.

בנוסף אני אוהב את החורף כי בשבילי, בקבוק חם וחיתול הם השילוב המושלם לימי החורף. משהו בלשבת ליד החולון עם חיתול, לראות את הגשם יורד ולדעת שאני יבש, מוגן, ונעים לי – פשוט יוצר הרגשה מושלמת של הרגשה נעימה ושקט 🍼🌧️.

ביום שישי היו לי כמה סידורים בתל-אביב וגם שם היה גשם ומאוד חורפי. הגשם שם לא הפסיק לרדת והרגיש ממש כמו מקלחת. יש משהו שתמיד הלחיץ אותי בלצאת מהבית עם חיתול כשיורד גשם, מענין אם גם אתכם. תמיד פחדתי לעשות טיול בחוץ בגשם חזק אם חיתול כי הייתי מפחד שהוא יספוג את הגשם.
תחשבו על זה אתם לבושים ומתחיל לרדת הגשם כמו בתל אביב אם אתם ללא מעיל שעוצר את המים תוך כמה שניות אתם רטובים ברמה של מקלחת. מה שאומר שזה הגיוני שמים יספגו בחיתול והיא יספוג אותם אני צודק לא?

אז מה דעתכם? מתי אתם הכי אוהבים ללבוש חיתול? ואיך אתם מעבירים את החורף הקר? אני מזמין אתכם לשתף בתגובות את החוויות שלכם, ולספר לי כיצד אתם מתמודדים עם הקור והגשם.
אם אתם עדין לא נרשמתם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי), אני ממליץ לעשות זאת כדי להתעדכן על כל הפוסטים החדשים שלי ולהיות חלק מהקהילה החמה.

עד לפעם הבא, שיהיה לכם יום מקסים, חם, ויבש.
שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.
בתקווה שנדע ימים טובים, החילות החיילים החטופות והחטופים יחזרו הביתה בשלום 🎗

אם אתה חדש, אתה מוזמן לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top