מה נשמע?עדכון מהמסע של דובי

שלום חברים! וברוך הבא לבלוג שלי אני דובי, וזה עדכון קצר מהזמן האחרון. שנייה לפני אם אתם חדשים, אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומיםמוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

אחרי ההודעה האחרונה על זה שלא ממשיכים בתהליכי גיוס במקום שחשבתי שאני הולך להתחיל לעבוד בו, והשחרור שלי משירות המילואים המשכתי לחפש בכל הכוח.
שכחתי שלפעמים חיפוש העבודה קשה כמו לעבוד.
אני שמח להגיד שעברתי שלוש שלבים מתוך חמש שיש לעבודה שאני רוצה להתחיל לעבוד בא.
אני מרגיש ממש אופטימי, וקצת לחוץ מהצד השני.
רוב המגיסים לא ממשיכים בתהליך הגיוס שהם מבינים שאני גר בירושלים אם התפקיד הוא בתל אביב או מחוץ לירושלים. כך שבמקביל אני ממשיך לחפש דירות באזור של העבודה.
אני חייב שיהיה סינכרון בין השניים במרווח של עד חודש בין תחילת העבודה למעבר לדירה.
אם לא זה הולך להיות ממש קשה אבל אני חושב שזה מה שעושה את זה לטוב וכיף.
יש לי מחשבה קטנה שחשבתי לשאול אתכם (יהיה על זה גם סקר בקבוצה) אם זה נכון להגיע לראיון עבודה פנים מול פנים (עד היום הם היו בזום) עם חיתול. אני הסביר למה:

  • אם אני מגיע עם חיתול זה אומר שכך התחלתי לעבוד ואין את החשש שיגלו או שמשהו במראה שלי היה שונה (אני יודע שאף אחד חוץ ממני לא יודע או רואה אותו).
  • הראיון עצמו ממש מלחיץ בדרך כלל ויכול להיות שלבישת החיתול תגדיל את הלחץ בגלל הקול הקטן הזה בראש שאולי משהו רואה.
  • הראיון עצמו מלחיץ בדרך כלל והחיתול יכול לעזור להוריד את הלחץ (אני יודע שזה מבטל את החלק הקודם אבל אתה לא יכול לעדת איך הדברים משפיעים).

במקביל אני מתחיל לעבוד על עוד פרויקט חדש שאולי יהיה יכול לעזור לקהילה בישראל. אני ממש מקווה שהוא יצליח ויהיו על זה פרטים בקרוב.

עד לפעם הבא, שיהיה לכם יום מקסים.
שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.
בתקווה שנדע ימים טובים, החילות החיילים החטופות והחטופים יחזרו הביתה בשלום 🎗

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “מה נשמע?עדכון מהמסע של דובי”

Scroll to Top