ראיון העבודה של דובי עם חיתול

קודם כל, שלום לכולם ושבוע טוב! אני מאוד אוהב גשם 🌧️, אז היום הזה הוא פשוט כפי.  

אז לפני כמה ימים היה לי את הראיון עבודה, הוא היה אחד המוזרים. נתחיל מזה שאני לחוץ על עבודה, כי לא עבדתי הרבה זמן ועוד שנייה החסכונות שלי הולכים להיגמר. אך מצד שני זה היה ראיון ממש מוזר.
שניה לפני אם מישהו חדש אני דובי 🧸, ואם עוד לא עשיתם את זה אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ובכך תהיו חלק מהקהילה שלנו.

היה גשם ממש כבד כשיצאתי מהבית לראיון עבודה. לבשתי חיתול לראיון, זה ממש לא היה מלחיץ הוא היה של סאני ויצאתי איתו מהבית.
בזכות זה שאני לובש בגדים רשמים לראיון לא היה לי חשש שמשהו יראה אותו 👀. לבשתי מכנסים + גופיה + חולצה מכופתרת. כך שידעתי שלא חשוב מה לא יראו את החיתול.
הראיון התחיל כל כך טוב – המנהל היה נחמד, השאלות היו מקצועיות ובמקום, אני חשבתי והרגשתי שהכל גלוי. כל התשובות שלי היו במקום וטובות, הכימיה שלי גם הייתה טובה עם המנהל.
אז הגיעה השלב שבו אני שואל את השאלות שיש לי. אני ממש חושב שהמנהל שם שכח שראיון עבודה הוא דו כיווני, משמע הוא מראיון אותי לתפקיד ואני מראיון אותו ובודק אם זו עבודה בשבילי או לא כי הוא לא ממש ציפה שיהיו לי שאלות.
שאלתי אותה על הדרך שהם מעריכים ביצועים של עובדים, הוא ממש גמגם הבנתי שאין דרך כזו במדויק מה שאומר שאני לא הולך לקבל משוב רציני למה שאני עושה בעבודה.
שאלתי גם על הסיבה שבגללה הם מחפשים עובדים, והתשובה לא הייתה כל-כך מזמינה. הבנתי שהתשובה לא נוחה לו ובין השורות הוא אמר שלכמה עובדים לא היה טוב אז הם עזבו.
גמרנו את הראיון בכך שאני צריך להחזיר להם תשובה אם אני רוצה להמשיך לשלב המיונים האחרון או לא, שזה היה מצחיק קצת. בדרך כלל הם צריכים להודיע לי אם הם רוצים להמשיך איתי.

ביום חמישי, הודעתי להם שאני לא רוצה להמשיך, אבל תודה על הזמן שהקדישו לי.
נכון זה שקשה לי קצת למצוא עבודה לא אומר שאני צריך להתפשר על עבודה שלא תהיה טובה לי. בסופו של יום, אנחנו מבלים את רוב הזמן בעבודה, אז עדיף שזה יהיה מקום שמתאים לנו. ובהצלחה לכל מחפשי העבודה. חייב לציין שיש לי עוד ראיון עבודה מחר (רביעי, ובראשון).

עד לפעם הבא, שיהיה לכם יום מקסים, חם, ויבש.
שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.
בתקווה שנדע ימים טובים, החילות החיילים החטופות והחטופים יחזרו הביתה בשלום 🎗

אם אתה חדש, אתה מוזמן לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top