הפינוק שלי אחרי תחרות קשה

שלום חברים! וברוך הבא לבלוג שלי אני דובי. רק רציתי לעדכן שהיום היה לי תחרות ריצה של חצי מרתון ממש קשה. כל הגוף שלי כואב ,ותפוס. למזלי ככל שהיה קשה יותר חשבתי על הפינוק שממתין לי ברכב. שנייה לפני אם אתם חדשים, אתם מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומיםמוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

אין הרגשה טובה יותר משאתה מקבל מדלית סיום, אוכל קצת, וניגש עם התיק שלך לשירותים, מתקלח מוריד את כל הזיעה, והדברים האלו מהגוף. שולף את הטלק מהתיק (אני קונה תמיד "ג'ונסון בייבי טלק" יש לו ריח תינוקי וכפי) מפזר אותו בנעליים שלי. זו הסיבה הרשמית שבגללה יש לי אותו, ואי ואז הריח מזכיר לי את מה  שאני כל כך אוהב.
אחרי זה לגשת לתא השירותים להוציא את פק"ל ההחתלה שלי לקחת מגבונים, וחיתול של האגיס ואז אפשר ללבוש אותו ולהירגע קצת, ולצאת לנסיעה בטוחה לבית.

אם אני יכול להוסיף טיפ קטן, אם אתם רוצים להרגיש יותר טוב, ותינוקיים תשתדלו לצרף מוצרי תינוקות לחיי היום יום שלכם. נגיד שימוש במגבונים של תינוקות ביום יום, או בטלק בריח נגד ריח רע בנעליים.
 כך גם יהיה לכם את הריח, וגם אם מישהו רואה את זה הוא חושב שזה שימוש הגיוני ורוב הסיכויים שהוא לא יחשוב שיש לזה קשר לעולם שלנו .
מה איתכם? אתם עושים גם ספורט? ומה הפינוק היומי שלכם אחרי פעילות קשה?

אני הולך להכין לי בקבוק בשביל להחזיר קלוריות לגוף.

עד לפעם הבא, שיהיה לכם יום מקסים ושבת שלום.
שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.
בתקווה שנדע ימים טובים, החילות החיילים החטופות והחטופים יחזרו הביתה בשלום 🎗

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “הפינוק שלי אחרי תחרות קשה”

Scroll to Top