טיול עם דובי: הסודות שאף אחד לא יספר לך.

שלום חברים מה שלומכם? אם אתם חדשים פה אני דובי וברוך הבא לבלוג שלי. הפוסט של היום הולך לדבר על איך לארוז ציוד כאוהב חיתולים בצורה דיסקרטית. שנייה לפני אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומיםמוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

אישית שאני נוסע אני נוסע לבד כך שלרוב יותר קל לי, למרות שלפעמים אני נוסע עם המשפחה או חברים ואז הדברים נהיים קצת יותר מורכבים.

לטיול הזה ארזתי את דובי, חבילה של האגיס, מגבונים, שקיות שחורות, חיתולי מבוגרים טנה + ניילון, פיגמה, ובקבוק. בשביל לשמור על הפרטיות שלי במצב שבו אני יהיה צריך לפתוח את המזוודה ליד אנשים סידרתי את חבילת החיתולים כשהיא בתוך אחד הסוויטשרטים שלי. הפיגמה בין הבגדים שלי, ודובי בסקית עם התחתונים והגרבים שלי. את הבקבוק היה יותר מורכב לקחת והייתי צריך לגלגל אותו עם המגבת שלי (אני תמיד הולך לטייל עם מגבת).

הבקבוק הוא מזכוכית אז זה תמיד יותר מורכב שהוא לא ישבר. אם הייתי נוסע עם חברים והייתי צריך לשמור על הכל בסוד הייתי נוסע רק עם החיתולים הדרך הכי טובה להחבי אותם היא בניילון שיש תמיד בין המזוודה לגוף שלה.

הדרך לאילת הייתה ממש טובה למרות זמן הנהיגה הלא סביר, למזלי לבשתי חיתול כל הנהיגה כך שלא הייתי צריך לעשות עצירות לשרותים, וחסכתי זמן יקר. קצת לפני קיבוץ יטבתה עצרתי לעשות קפה בצד והבנתי עד כמה החיתול שלי ספוג, בנס הוא לא נזל.

למזלי לא היו אנשים באזור שעצרתי כי כולם היו יכולים לראות אותו מרוב שהוא היה ספוג. זה ממש הזכיר לי את הכתבות שיש בארה״ב שאנשים לובשים חיתולים לנסיעות שם בגלל שהם יכולות להיות של שעות. הורדתי בזריזות את החיתול ולבשתי חדש ויבש והמשכתי למלון. במלון עשיתי צק אין בזריזות וקפצתי לקנות דברים בסופר. קניתי מטרנה וראיתי שיש מבצע ממש טוב על האגיס אז קניתי עוד שני חבילות, ואכלתי. 

היה ממש נחמד ואני מבין את ההורים שממלאים את הרכב בחבילות חיתולים שהם באילת, זה ממש יותר זול. מוזמנים לרשום איך אתם אורזים לטיולים. הפוסט הבא הולך לדבר על איך לסדר את החיתולים בחדר בבית המלון.

ברור שאני לא הולך להשאיר את הדברים כך כי זה ממש לא בסדר לחדרנית, או לחדרן בהמשך היום אני רוצה לסדר אותם מחדש.

לסיכום:

  1. שימוש בשקיות אטומות: ניתן לקנות שקיות אטומות ולשמור את החיתולים בפנים כך לא יהיה ניתן לדעת מה יש בפנים.
  2. כיסוי החיתולים: ניתן לכסות את חבילת החיתולים בבגדים או בסוויטשרט. 
  3. שימוש בתיק דיסקרטי: ישנם הרבה תיקים עם כמה תאים נפרדים אפשר לשמור בתא פרטי את החיתולים והמוצרים.
  4. שימוש בתיק קטן: ניתן להכניס את החיתולים לתיק קטן וסגור שיהיה בתוך המזוודה.

עד לפוסט הבא, איפה שלא תהיו אני שולח לכם HUGGIES  (חיבוקים),

שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “טיול עם דובי: הסודות שאף אחד לא יספר לך.”

Scroll to Top