טיול בחיתול: איך לשמור על החיתולים בביתמלון

שלום חברים! וברוך הבא לבלוג שלי אני דובי וזה הפוסט השני בנושא טיול בחיתול (לפוסט הראשון לחץ פה) והיום אנחנו נדבר על איך לסדר את החיתולים במלון. אם אתם חדשים, אתם מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומיםמוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

נתחיל מזה שאני החלטתי לנצל את החופש ללבוש חיתול 24/7 כך שאחרי שסידרתי את החיתולים בצורה יפה ומאוד בולט בשביל להתחבר אליהם קצת. הבנתי שאני רוצה לצאת מהחדר ובמהלך היום צוות הניקיון עתיד להיכנס לסדר את החדר, כך שאני צריך לארגן את החיתולים בצורה אחרת ודיסקרטית. בדרך כלל אני אוהב לסדר אותם בארון בגדים, רק שהארון בגדים במלון הזה פתוח. ברור שמי שהיה נכנס לחדר היה מיד רואה את החיתולים שלי בניגוד לארון סגור. כך שאני חייב לחשוב איך לשמור על הפרטיות שלי בשביל לא להראות כמו דובי משוגע.  בעוד שבחו״ל סידרתי את כל המוצרים, חיתולים, בקבוקים, מטרנה, ועוד… בארון ליד הבגדים שלי במחשבה שאם מישהו מהצוות העובדים מחתת לי בציוד (משהו שבח״ל לא נראה לי סביר) ורואה משהו שיכול לגרום לו להרגיש לא בנוח זו בעיה שלו. ברור שבמלון הזה לא יכולתי לעשות את זה בגלל שהארון פתוח.

הארון בגדים בחול
תמונה של הארון במלון

הפיתרון? לסדרת את החיתולים במזוודה שלי! כל החיתולים במקום אחד ובסדר כזה שאני רק צריך לפתוח אותה ואני רואה את הכל. בשביל הנוחות שלי חבילת חיתולים אחת נשארה בין הבגדים שלי כך שאני יכול להשתמש באחד חדש כל הזמן מבלי להיות צריך כל הזמן לפתוח ולסגור את המזוודה. בזכות זה שהיא בן הבגדים גם לא רואים אותה.

תמונה של המזוודה
תמונה של החיתולים בארון

אני לא יודע למה אבל אני מרגיש שיש פחות פרטיות במלונות בארץ מאשר בחו״ל. אולי זה בגלל שאני יודע שהאנשים פה יכולים להיות אנשים שאני הפגוש במהלך החיים או שבארץ הכל קטן יותר מאשר בחו״ל.  אני חייב לציין שהטיולים פה יותר קשים מאשר בחו״ל גם חם פה ביחס למה שחשבתי שיהיה 23 מעלות, וגם החיפושים שעושים בתיקים בכניסה לקניונים קצת מרגיש לי חשוף מידי. אני אוהב לסדר שלוש חיתולים שיהיו זמינים ללבישה שאני צריך. הם סגורים בנרתיק סגור כך אני יודע שלא רואים אותם אבל תמיד יש את השומר שמגדיל ראש ובודק מה יש שם, זה תמיד מרגיש לי לא נוח אבל לפחות הוא לא שואל שאלות. כשאני חוזר לחדר אני יכול לפתוח את  המזוודה ולראות את החיתולים החמודים שלי, להשתמש במה שאני רוצה ולהמשיך שמח בחיים שלי, מבלי שאף אחד יודע מה הסוד שלי, אני תמיד לובש חיתול אחד מתחת לבגדים שלי.

הטיפים לסיכום:

  1. תיק נוסף או מזוודה: מומלץ להשתמש בתיק נוסף או במזוודה בשביל להחביא את החיתולים. אפשר לחסות אותם בסוויטשרת בנוסף.
  2. מיקום אסטרטגי: אפשר לחפש מקום כמו הארון הבגדים או שידה ולראות אם יש שם פינה שניתן לשמור את החיתולים בצורה דיסקרטית, בקופסא או בפינה עם הבגדים.
  3. תיק פנימי: אחסון החיתולים בתוך תיק קטן שיהיה בתיק גדול יותר כך תהיה יותר פרטיות.
  4. נעול בתיק או מזוודה: אם יש לך מנעול קטן או מזוודה אתה תמיד יכול לנעול את החיתולים.
  5. תכנון מראש: תתכנן מראש איפה אתה רוצה להחביא את החיתולים לפני הנסיעה ותביא קופסא מהבית או מזוודה אם זה הפיתרון שלך. אתה תמיד יכול להציא אותם מחבילת החיתולים ולשמור אותם בחבילה של משהו אחר.

חשוב לי לציין שרוב המלונות מבינים שיש אנשים עם בעיות רפואיות או צרכים מיוחדים כך שהם יכולים לספק פרטיות ותמיכה במקרים מסוימים.

מה אתם חושבים? איזו דרך טובה יש לכם לסדר את החיתולים שלכם במלון? אולי יש לכם טיפים ייחודים שאתם רוצים לשתף?

עד לפעם הבא, שיהיה לכם יום מקסים שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1 מחשבה על “טיול בחיתול: איך לשמור על החיתולים בביתמלון”

Scroll to Top