לקחת פסק זמן, שבוע חופש

שלום חברים מה שלומכם? אם אתם חדשים פה אני דובי וברוך הבא לבלוג שלי. אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומיםמוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

זה פוסט עדכון קצר היום. אחרי כל-כך הרבה זמן של לחץ בגלל השירות מילואים שלי וחוסר יכולת להתמודד עם החברים שאיבדתי במתקפה של 7.10 ולצערי עוד חבר קרוב שנהרג לפני חודש הבנתי שאני חייב חופש מהכול ומכולם. סגרתי לי מלון באילת לשבוע בתקווה לנקות את הראש ולהתמודד עם האובדן של החברים שלי, להשתחרר ולחשוב איך אני מתקדם מהנקודה הזו.

אני יודע שזה מוזר לכתוב את השורות האילו עם ההמשך של הפוסט אבל למרות כל העצב ואני מתחיל להרגיש אותו כל יום יותר היה משהו מעודד בלארגן את המזוודה שלי. השילוב הזה של הבגדים והחיתולים ביחד גרם לי לחיך קצת. את האמת אני משתדל לנצל כל טיפה של אור שיש לי בשביל להתעודד קצת יותר, ואני מרגיש בר מזל שיש לי את היכולת להתעודד עם חיתול של האגיס או חברה אחרת.

אני הולך לנצל את הזמן שם להירגע, לעשות מדיטציה, ספורט, וטיולים בהרים, בתקווה לחזור לבית הכוחות מחודשים שכל-כך חסרים לי. סליחה על האווירה של הפוסט, אבל אני ממש מרגיש כמו בשיר של אריק אינשטין פסק זמן.

״לקחת פסק זמן ולא לחשוב
לשבת מול הים ולא לדאוג
לתת לראש לנוח מהפיצוצים
לתת ללב לנוח מהלחצים״

שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 מחשבות על “לקחת פסק זמן, שבוע חופש”

Scroll to Top