אתם שואלי ודובי עונה - אתה לובש כל המן חיתול?

זו הודעה שנשלחה לפני כמה ימים. אז תודה לך על השאלה וסליחה שלא הגבתי מהר (תקופה ממש עמוסה).

נכון ליום כתיבת הפוסט הזה 14.6.2023 אני לא עם חיתול כל הזמן ואת האמת רוב הזמן לא. בעוד שיש אוהבי חיתולים שמחותלים 24.7 ויש כאלו שמחותלים (לובשים חיתול) רק בלילה אני לובש חיתול בדרך כלל רק שאני בבית או לפני שאני הולך לישון. יש מקרים בודדים שאני אוהב ללבוש חיתול מחוץ לבית כמו שאני הולך לראות סרט או מפגשים ספציפיים עם חברים.
אני חשבתי להתחיל ללבוש חיתול יותר זמן ביום ולהתחיל אתגר לבישת חיתול 24.7 חוץ מהזמן שאני בבריכה או עושה ספורט. זה מסוג הדברים שהייתי עושה פעם אבל הפסקתי הייתה לי עבודה פעם שהייתי לובש בא חיתול 24.7 זו אולי הייתה התקופה הנחמדה שהייתה לי. הפלוס באותה העבודה היה שהיא הייתה באזור קר כך שלא היה לי יותר מדי חם.

באותו שלב הייתי משתמש בחיתולים של פמפרס אייר. הייתי מהדק את הלשוניות הלבנות שיש לחיתול לעצמו שלא יתפרקו ואז הוא היה נסגר לי בלי בעיה.

אני זוכר שיום אחד הלכתי לעבודה ביחד עם החיתול והייתי צריך באותו יום שיחליפו אותי כמה פעמים לשירותים (הייתי ממש עייף ושתיתי הרבה קפה) אני זוכר שמי שהחליף אותי אמר ״כמה אתה משתין? אתה צריך ללבוש פמפרס או משהו״ ואו… פמפרס לא חיתול לא טיטול לא האגיס פמפרס ספציפי! השם של מותג החיתולים שאני לובש ספציפי.
עשיתי כאילו לא שמעתי (באותו שלב זה היה סוד גדול שלי שאני אוהב חיתולים).
הלכתי לשרותים ובדקתי אולי החיתול שלי בולט מאחור? אולי יש לי חור במכנסיים? איך הוא ראה את החיתול שאני עם מכנסיים, תחתונים, גופיה בתוך מכנסיים, וחולצה? וראיתי שלא ראו כלום. לא דעתי מה לחשוב ומה לעשות.
במרוצת השנים הבנתי שלאותו האחד נולד ילד באותה שנה והם השתמשו בפמפרס ובגלל זה המילה פמפרס היא מה שהייתה לו בראש (ידידה שמכירה את שנינו ספרה לי שנולד לו ילד את השאר הסקתי לבד). בנוסף הבנתי שכמו שבישראל אומרים ״חיתול״ ו״טיטול״ בארה״ב אומרים בדרך כלל "diaper" או "pampers" מה שעושה את זה להגיוני יותר.

אני ממש מקווה שסיפקתי לך את התשובה הטובה ביותר לשאלה שלך, בנוסף אני רוצה לציין שזה בסדר ללבוש חיתול 24.7 או פחות שעות ביום ואפילו לא ללבוש בכלל הכל בסדר והכל מקובל. אני באמת חושב להתחיל התגר לבישת חיתול 24/7 למשך זמן מסויים ואולי להמשיך אם זה יותר מה אתם אומרים? מי זורם איתי?

אם יש לך או לכם שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

אתם מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף בשביל שנגיע לכמה שיותר אנשים ונדע שיש קוראים. זכרו תגובה לא עולה כסף אבל שווה זהב ועוזרת לאתר להגיע לאנשים חדשים (וכיף לדעת מה אנשים חושבים על מה שאני עושה).

אני יודע שהפרטיות חשובה לך, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים, ולמדיה החברתית שלנו.
שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

פוסטים בימי ראשון ורביעי.

לפעמים התשובות להודעות דואר אלקטרוני נשלחות לספאם חשוב לבדוק שם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top