הימים האחרונים – פוסט אישי.

חשבתי על זה הרבה ואני רוצה להתחיל להכניס גם פוסטים שהם על היום יום שלי. זה הפוסט הראשון מסוגו אשמח לדעת מה אתם חושבים.
כמו שאתם יודעים ביום ראשון לא פורסם פוסט בגלל שהיה לי חום גבוה כך שלא הייתה לי את היכולת לעלות את התמונות ולעשות את הפינישים האחרונים שהיו נדרשים (פורסם ביום שני).
הימים האחרונים הם ממש טרוף גדול אני כל הזמן בראיונות עבודה בכל מיני מקומות בארץ ומרגיש שאני בקיוון הנכון לעבר התפקיד הבא שלי. הפלוס זה שיש לי אפשרות ללבוש חיתול בנסיעות וזה ממש מרגיע אותי לפני הראיון.
כל מה שקשור למעבר חזרה לבית עם ההורים מורכב יותר. אני ממש מבין את הקושי שיש לחלק מהאנשים שלהיות בארון כאוהבי חיתולים וזה ממש מזכיר לי את הימים של פעם שהייתי נער מתבגר. אני חושב שהקושי המרכזי הוא חוסר פרטיות כשאתה גר עם עוד אנשים. זה בא לידי ביטוי בזה שבבית שלי (שגרתי לבד) החיתולים היו בארון וכמה חברות שאני ממש אוהב היו בחדר שלי וכמה בשרותים בקופסת קרטון.
היום הכל צריך להיות בארון סגור ונעול במיוחד אחרי מה שהיה לי (על זה בהמשך).

כשגרתי לבד אם הייתי משתמש בבקבוק הייתי שוטף אותו ומשאיר אותו במתקן לייבוש כוסות במטבח. היום אני צריך לקחת אותו איתי לחדר.
בנוסף לזה את זה שאני לא יכול לעשות את שגרת הבוקר שהייתה לי פעם של קפה בבקבוק עם חיתול ולהתארגן כי יש אנשים בבית. שזה לפעמים ממש מעצבן במיוחד בימים שאני ממש לחוץ כי קיבלתי הודעה שלא התקבלתי לעבודה או סתם לחץ כללי.

זה מה שהיה לי לפני כמה ימים הנחתי את הבקבוק ליבוש ליד המחשב שלי ויצאתי לפגוש כמה חברים. שחזרתי ראיתי שאמא שלי עשתה כביסה ולקחה מהחדר שלי את המגבת, ואז הבנתי שרוב הסיכויים הם שהיא ראתה גם את הבקבוק כי הם היו אחד ליד השני יחסית (המגבת והבקבוק).
חשבתי על חבילת החיתולים שהייתה לי במיטה בחדר מתחת לשמיכה, איזה פדיחה זה… לפחות היא לא דיברה איתי על זה או שאלה אותי אז תמיד יש את הסיכוי הקטן שהיא לא ראתה את זה.
אם מצרפים לזה את העובדה שאם הייתי רוצה פעם הייתי יכול ללבוש חיתול למיטה ולהישאר איתו בבוקר ממש עד שאני יוצאה מהבית אני לא יכול כי יש עוד אנשים בבית.
כמה זה מוזר… אפילו לשבת לכתוב את הפוסט או לצלם לו תמונות מתחיל להיות מסובך יותר בגלל השינוי הזה, אבל אני מתחיל להרגיש שוב כמו שהייתי ילד איך זה היה לשמור על הסוד הזה.
הטיפ שלי למי שגר בבית עם ההורים או שוטפים שלא יודעים שאתה אוהב חיתולים תדאג תמיד שיהיה לך ארון או תיק נעול עם כל החיתולים והדברים זה יכול לעזור לשמור על הסוד (זה מה שאני עושה היום). דבר נוסף שראיתי שיש ואני רוצה אולי לקנות זה בקבוק של תינוקות שנפתח משני הצדדים כך שניתן לשתוף אותו ואז לנגב גם בפנים ולסגור אותו בתיק כך לא יהיו יכולים לראות אותו.

כשאני חושב על זה זו לא הפעם הראשונה שהיא מצאה בקבוק של תינוקות שהיה לי.
בכיתה י או יא קניתי בקבוק של תינוקות ועשיתי בוא נס קפה חלק מהדרך שרציתי לחקור את עולם הab (תינוקות בוגרים) באותו שלב לא ידעתי מה תינוקות בוגרים וחשבתי שזה מוזר כי אהבתי חיתולים אבל לא חשבתי לנסות בקבוק או מוצץ אבל ראיתי כל כך הרבה אנשים עושים את זה שחשבתי לנסות. השארתי את הבקבוק בכיור וחשבתי שאני אשטוף אותו בהמשך. כשאמא שלי חזרה לבית לא זכרתי אותו (זה לא כמו חיתול שאתה לובש אז אתה מרגיש אותו) היא ניגשה לכיור ושאלה אותי מה זה הבקבוק הזה. לא ידעתי מה לעשות. אמרתי לה שהייתה בחוץ אישה עם תינוק והוא נפל אז עזרתי להם (אני הייתי במד״א) אז הם נכנסו לבית בשביל להרגיע אותו והיא אולי שכחה את הבקבוק שלו פה וזרקתי את הבקבוק לפח. היא שאלה אותי מה יהיה אם הם יחזרו ואמרתי באופן חד משמעי ״הם לא״ היום אני מבין שזה היה יכול להיות פתח ללהגיד שהיא צודקת ולהשאיר את הבקבוק יום אחרי להגיד שהם בוא לקחת אותו ולשמור אותו וגם שהדרך ההחלתית שאמרתי שהם לא מראה שזה היה שקר כי אמרתי את זה בביטחון מאוד גבוה (להתחשב בעובדה שאני יודע שזה הבקבוק שלי אז הם במיליון אחוז לא הולכים לחזור).
אני מתחיל להבין שזה שאני חושב מהר עוזר לי ממש מצד אחד מצד שני זה שאני מפוזר מאוד בעיתי בגלל זה היה לי פק״ל של יציאה מהבית פעם. אולי אני צריך לעשות עוד אחד שוב.
בקיצור מתחיל להיות מעניין וקשה הסיפור הזה של מעבר לגור עם עוד מישהו וזה רק החודש הראשון.

מה איתכם? אתם עוד גרים עם ההורים? או שותפים? הם יודעים על זה שאתם אוהבי חיתולים או תינוקות מבוגרים? ואם לא איך אתם מנהלים את השגרה שלכם?
מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף.
אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.
שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.
 
אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top