נינג'מז תחתוני ספיגה בנים.

שלום וברוך הבא לבלוג שלי, אני דובי ואני כל כך שמח שאתה כאן איתי היום. אני כל-כך מתרגש כי זו ביקורת על אני לא מאמין שאני כותב את זה על תחתוני לילה נינג׳מז… אני לא מאמין שהתחילו למכור אותם בארץ. אבל שניה לפני שמתחילים אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומיםמוזמנים גם לתמוך באתר.

אז אני לא יכול לחכות עוד כי אף פעם לא ניסיתי אותם לפני או ראיתי אותם במציאות… נתחיל מזה שיש שני סוגים לבנים ולבנות ממש כמו שעשו האגיס בדריי נייט. לכל אחד יש עיצוב שונה על כך בהמשך. המחיר הוא יקר יחסית 40 ש״ח עבור 9 יחידות שזה 4.44 שקלים ליחידה מחיר יקר יחסית לשל לייפ נגיד (3.33 ש״ח).

במעמד כתיבת ביקורת זו (יום שבת) יש מבצע בבחנות על שני יחידות אבל המחיר יקר עדין. כאשר פתחתי את החבילה הראשונה של הבנים לא ידעתי מה הולך להיות.. ואז הוצאתי שני יחידות. וראיתי שיש עיצוב שונה לכל אחד מהם (יש שני עיצובים שונים). זה היה ממש חמוד.

העיצובים השונים הם שלאחד יש חלק ״שנראה״ כמו תחתונים עם צבעים ירוק  לבן, כחול, סגול. ולשני יש רק קוים גדולים. המגע של התחתונים האלו ממש נעים. הם מרגישים ממש כמו חיתול של פמפרס מבחוץ. ובפנים מרגישים כמו חיתול רגיל רק שהם יותר עבים מפמפרס.  אני לא יודע איך להסביר את זה אבל יש להם גם את הריח שיש לחיתולים של פמפרס מי שפתח חבילת פמפרס מבין.

בגרסה של הבנים יש הרגשה שיש ג׳ל ספיגה באזור התחתון שלהם. הם מרגישים על הגוף ממש טוב ואפשר ללבוש אותם בכיף. אני שוקל 57 קילו והם עולים עלי ללא בעיה ואפילו לא מרגישים לוחצים. אחרי שנת לילה טובה הם לא נקרעו אפילו. המידה שלי במכנסים היא 38. החלק העליון של החיתול נמתח עד 41 ס״מ שזה פלוס מינוס יוצאה 80 ס״מ אבל החלק הנמוך יותר לא הגיע ליותר מ38 בלחץ שזה (76 ס״מ) אבל זה ממש לחוץ.

אני חייב לציין שהדבר נחמד שיש לחיתול הזה זה שלוש תעלות ספיגה נחמדות שיש לו ממש כמו בחיתולים הרגילים כך שזה ממש מרגיש נחמד וחמוד.

היה ממש כיף לישון איתו במהלך הלילה הוא ספג חצי ליטר מים ללא בעיה ושמר על הצורה שלו עד הבוקר, והרגיש יבש על העור. לסיכום 9/10 בקבוקים במדד שלי.

מוזמנים לפוסט בנושא בקישור פה.

עלות – 1/0 – יקר מידי ביחס למחירים בשוק.
עיצוב – 1/1 – ממש אהבתי
חומר והרגשה על העור – 1/1 מרגיש ממש טוב
אלסטיות – 1/1 מרגיש ממש טוב על הגוף.
הרגשת יובש – 1/1 – עמד בקלות במבחן הלילה.
שמירה על הצורה לאורך זמן – 1/1 
עובי – 1/1
דיסקרטיות – 1/1
מבחן חצי ליטר – 2/2

כמו תמיד מוזמנים להגיב תגובה היא חינם אבל שווה זהב. שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם,

דובי קטן, לב גדול.

אם אתה חדש אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. יש לנו גם פורומים. מוזמנים גם לתמוך באתר.

 

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר' גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top