ים המלח עם חיתול

שלום וברוך הבא, לבלוג שלי אני דובי והיום בפוסט אני הולך לכתוב על הטיול שלי לים המלח והכניסה לים עם חיתול. את הפוסט הזה כתבתי ביום שישי בערב. יום לפני שבת השחורה. אני מקווה שהפוסט הזה ייתן לכם קצת הפוגה מהחדשות.

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

אני חשבתי הרבה על אם לכתוב את הפוסט הזה או לא, ועד כמה הוא מיועד לכל הגילאים. אני עדיין לא סגור על זה אז בבקשה תפעילו שיקול דעת בקריאת הפוסט.

לפני כמה ימים נסעתי לבקר חבר טוב שלי שגר בערד. בדרך חזרה מהבית שלו עשיתי עצירה קטנה בים המלח. באחד מהאזורים שאין בהם כל כך הרבה אנשים רק אני והמחשבות שלי. הוצאתי מהתיק שלי את הבגד ים ולבשתי אותו. רק שחשבתי לעצמי שיכול להיות נחמד ללבוש גם חיתול ולהיכנס למים.

תמיד ראיתי אנשים שעושים את זה במדינות שלהם, והחלטתי לנסות גם. היו שני פלוסים גדולים באותו לילה הראשון שהייתי בחוף ריק לבד. כך שאף אחד לא יוכל לראות אותי, והשני היה חשוך. רק הירח האיר את הכל כך שגם אם יש אנשים שלא ראיתי הם לא באמת יכולים לראות אותי, וברור שלא את החיתול שלי מבעד לבגד הים. אז החלטתי ללבוש את בגד הים מעל החיתול ולהיכנס למים. המים היו ממש קרים וחמים במקביל. לא הצלחתי להבין איך זה. כאילו שמעומק מסוים הם חמים ומעל קרים. החיתול שלבשתי היה שלייפ בייביז. כשנכנסתי למים הייתי בטוח שבעוד כמה שניות הולך להתנפח, אבל היה משהו ממש מוזר. זה לא קרה. הוא נצמד לגוף שלי ונשאר יבש. הזזתי אותו קצת כך שהמים יוכלו להיכנס וגם אז הוא לא ספג כלום, נשאר רטוב ודק, ממש כמו חיתול ים שיש להאגיס.

למרות שזה היה מוזר הייתי מאושר ושמח במים. היה לי בקבוק מים איתי שיכולתי לשתות ממנו במהלך השחייה. אני חושב שהייתי שעה, אולי אפילו יותר בתוך המים. שמח ומאושר.

באיזשהו שלב נכנסתי למים העמוקים יותר ושם במרחק של אולי 5 מ' מהחוף שאני לבד ויכול לעמוד בקושי. החלטתי שיכול להיות נחמד להשתחרר קצת יותר. הורדתי קצת את הבגד ים מספיק בשביל שכל החיתול שלי יהיה בחוץ. אבל כל הגוף שלי היה בתוך המים. היה חושך, כך שידעתי שאף אחד בעולם לא יכול לראות אותי, ואם כן, לא את מה שאני לובש (המים היו עד לצוואר שלי). זה משהו ממש משחרר וטבעי. כאילו, שכל הפחד והבושה של לבישת חיתול נעלמה בשנייה אחת משחררת מאוד.

!!! ממש חשוב לי לציין שאני לא ממליץ לעשות דבר כזה או לא ממליץ, כי תמיד יכול להיות מישהו שרואה אותך. וברור שזה לא בסדר לעשות את זה כשיש אנשים שיכולים להרגיש לא בנוח עם מה שאתה עושה!!!

כך הייתי אולי עוד רבע שעה. בגלל שהמים המלוחים החלישו את הסגירה של החיתול סגרתי אותם על החיתול עם סיכות ביטחון. כך שהוא נשאר עליי. בגלל שלי ולדובי חשוב מאוד לשמור על הטבע נקי. לקחתי את הבקבוק שסיימתי לשתות, הורדתי את החיתול ודחפתי אותו מהר לבקבוק, עם המים בים. כך שמרתי על הכל נקי, וידעתי שאם יש מישהו בחוץ הוא לא יכול לראות את החיתול מתחת לבגד הים שלי (כי אני לא לובש אותו).

המשכתי לחשוב על זה שזה ממש מוזר. שהחיתול לא התנפח, אז לקחתי מים מהים בעוד בקבוק וחשבתי, לעשות ניסוי בבית שממש מדגים את מה שהיה עם המים ומראה עוד דבר מגניב אחר שקורא רק במים של ים המלח.

את החיתול הזה שאמרתי לבית וצילמתי אותי פותח אותו. יש פה את הסרטון. ואת הניסוי אני יפרסם בפוסט אחר אולי הבא. בשביל זה אני ממליץ להירשם לערוץ הטלגרם שלי לעדכונים על פוסטים חדשים.

כמו תמיד מוזמנים להגיב תגובה היא חינם אבל שווה זהב. שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם,

דובי קטן, לב גדול.

אם אתה חדש אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו.

ניתן להגיב גם כתוב דואר אלקטרוני.

אם יש לך שאלות או דברים שאתם רוצים שאני הכתוב אליהם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך יצירת קשר, לשלוח לי הודעת דואר אלקטרוני לכתובת israelabdl@israelabdl.com (התשובות לפעמים מגיעות לספאם) או הכי טוב דרך התגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top