נשימה עמוקה: הקסם שבריח החיתולים

שבוע טוב חברים! 🌟 מה שלומכם?
אני מאמין שגם לכם היה סוף שבוע קריר איפה שלא הייתם 🥶. אישית אני אוהב את ימי הגשם כי יש בזה משהו מרגיע ⛈️.

אני ממש שמח להגיד שמצאתי עבודה חדשה סוף, סוף 😁. התהליך היה צריך להיות כמה שבועות אבל בגלל המלחמה, והמילואים הוא המשיך הרבה זמן. אני ממש שמח שהצלחתי כי זו הדרך לעתיד טוב יותר בשבילי.
אני מקווה להתאקלם בזריזות בעבודה הזו ולהתחיל לחפש דירה חדשה בקרוב.

שנייה לפני שאנחנו מתחילים בפוסט של היום בנושא ריח החיתולים אני דובי 🧸 ואתם מוזמנים להיות חלק מהקהילה הקסומה שלנו דרך הקישור הבא אם עוד לא עשיתם את זה אתם מוזמנים להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ובכך תהיו חלק מהקהילה שלנו 💬.

הפוסט הזה הוא קצת אחר ממה שאני עושה בדרך כלל. אני רוצה להקדיש אותו לריח של החיתולים! 🌸 אני אישית ממש אוהב את הריח המיוחד שיש לחיתולים מסוימים. אני ממש יכול להזכר בריח של חברת פמפרס, שיש לחיתולים שלהם ריח כל-כך מתוק ונעים! או של טפנוקים. אני ממש אהבתי את טפנוקים שהיו פעם היה להם ריח של מנטה ממש טוב, ברמה שהייתי פותח חיתול בחדר בשביל הריח 😄.
גם לפמפרס היו פעם ריחות ממש טובים לחיתולים. יש גם בתחתוני נינג׳מז יש את אותו ריח טוב אבל לא כמו שהיה פעם לצערי 😔.
אני ממש אוהב את הריח האיחודי הזה שיש לחיתולים ריח תינוקי כזה… אני ממש חושב שצריך לעשות גם חיתולי abdl שיהיה להם את הריח הטוב הזה (לא מכיר כאלו שיש להם) או לפחות לשמור על הריחות האילו שהיו פעם 🍼.
אני אוהב לפעמים לפזר טלק עם ריח בשביל לשמר את ההרגשה הזו אבל לטלק יש את הסיכונים שלו לצערי (מקווה לפרסם מאמר בנושא).
מה איתכם? אתם גם אוהבים את הריח הזה שיש לחיתולים? או אולי יותר נכון שהיה? 🤔

בנוסף, אני אוהב לעשות סקרים בערוץ הטלגרם שלנו! 📊 אז אתם מוזמנים. אני גם עובד על פרויקט חדש שאני מקווה להשיק בקרוב. כמו תמיד, המציאות היא שזה יותר קשה ממה שחשבתי, אך אני מקווה שבסופו של יום זה יהיה שווה את זה! 💪

עד לפוסט הבא, איפה שלא תהיו אני שולח לכם חיבוקים,

שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.
בתקווה שנדע ימים טובים, החילות החיילים החטופות והחטופים יחזרו הביתה בשלום 🎗

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top