האגיס מהדורת 100 שנים לדיסני 5+ פו הדב 2023.​

אם אהבתי את המהדורה המיוחדת של הכלבלבים הדלמטים אתם לא יכולים להתחיל להבין מה הרגשתי שראיתי את המהדורה הזו של פו הדוב.
כן אני אוהב את פו הדוב והחברים שלו חלום שלי היה שתהיה גרסה של פו ביחד עם רו או חברים אחרים אבל לא היה.
המהדורה הזו מושלמת נראית כל כך חמודה וטוב. אני אוהב אותה כל כך בגלל התמונה היפה של פו שוכב על הבטן ביחד עם הדבורים תמונה שכל כך מזכירה את פו הדוב ועץ הדבש. על החבילה יש תמונה של פו הדב בשעה טובה.

כשפותחים את החבילה אנחנו רואים את הפרצוף השמנמן של פו יוצאה קצת מלחיץ ואז מקדימה את העיצוב הכפי. אני חייב לציין שהעיצוב מקדימה נראה ממש כמו תחתונים ילדותיים אפילו יותר מאשר הדריי נייט שרוצים להיות תחתוני לילה החיתול הזה נראה יותר.

במילים אחרות ממש אהבתי, הוא מרגיש טוב ועיצוב טוב. יכולת הספיגה שלו מצויינת כמו של האגיס 6 (סופג חצי ליטר מים ללא בעיה). למרות שהוא חצי מידה מתחת ל6 הוא קטן יותר ולא ניתן ללבוש אותו כמו האגיס 6 צריך מאריך גם בשבילו.

אין מאושר ממני מהעיצוב הזה של פו הדוב נראה ממש חמודי הייתי שמח עם היו מצרפים לו איזה חבר אפילו את רו חזרזיר או איה החמור הכי חמוד ביקום.

שיהיה לכולם יום מלא חיבוקים (HUGGIES) דובי קטן לב גדול.

זו פינה חדשה שאני עושה פינת ההחתלה של דובי מקווה להוסיף עוד דברים נחמדים אם יש לכם שאלות או דברים שאתם חושבים שיהיה נחמד או צריך להכניס לביקורת אתם מוזמנים לכתוב לי.
אתם מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף בשביל שנגיע לכמה שיותר אנשים. וזכרו תגובה לא עולה כסף אבל שווה זהב ועוזרת לאתר להגיע לאנשים חדשים (וכיף לדעת מה אנשים חושבים על מה שאני עושה).
אני יודע שהפרטיות חשובה לך, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים, ולמדיה החברתית שלנו.
לפעמים התשובות להודעות דואר אלקטרוני נשלחות לספאם חשוב לבדוק שם

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top