האגיס מהדורת כלבים דלמטים 2023.

אני לא יכול להסביר עד כמה התרגשתי לראות את המהדורה המיוחדת הזו של האגיס בחנויות, ראיתי אותם במקרה ומיד רצתי לקנות את המהדורה הזו ביחד עם ידידה טובה שלי.
מדובר במידה 5 של החיתול של האגיס פרידיום דריי מהדורה מיוחד של 100 שנים לדיסני 🙂

נתחיל עם העיצוב המושלם של החבילה תמונה מקדימה של הכלב החמוד מהסידרה תמונה כל כך יפה שאתה רוצה לגזור אותה לתלות אותה בחדר, ואז אתה מבין כמה כיף יהיה לסדר את חבילת החיתולים הזו בחדר ליד כל הדברים.

ואו… אחרי שקניתי אותה כל כך התרגשתי לחזור איתה לבית, לסדר אותה ליד הדברים ואז לפתוח את הפלסטיק שלה לשמוע את הפלסטיק הכפי נפתח ולראות בפנים את החיתולים המושלמים האלו. להוצאי אותם לפתוח אותם ולראות את הכלבלבים החמודים האלו מקדימה ואת הפנים החמודת של הכלב מקדמה מחייך לו.
החיתולים אלסטים וחמודים כמו כל החיתולים של האגיס. מרגישים אויריים בלבישה.

הייתי צריך להוסיף מאריך בשביל ללבוש אותו אבל הצלחתי.

תמיד היה לי פחד שהאגיס יחליפו את פו הדוב מהחיתולים שלהם אבל העיצוב הזה מושלם ואולי צריך לחשוב לעשות כמה סוגים של דמויות בכל חבילת חיתולים זה יכול להיות ממש משולם.

שיהיה לכולם יום מלאה חיבוקים (HUGGIES) דובי קטן לב גדול.

זו פינה חדשה שאני עושה פינת ההחתלה של דובי מקווה להוסיף עוד דברים נחמדים אם יש לכם שאלות או דברים שאתם חושבים שיהיה נחמד או צריך להכניס לביקורת אתם מוזמנים לכתוב לי.

אתם מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף בשביל שנגיע לכמה שיותר אנשים. וזכרו תגובה לא עולה כסף אבל שווה זהב ועוזרת לאתר להגיע לאנשים חדשים (וכיף לדעת מה אנשים חושבים על מה שאני עושה).

אני יודע שהפרטיות חשובה לך, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים, ולמדיה החברתית שלנו.

לפעמים התשובות להודעות דואר אלקטרוני נשלחות לספאם חשוב לבדוק שם

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top