מהדורה מיוחדת של האגיס + סרטון ותמונות.

אני באמת שלא יודע איך להתחיל אני כל כך התרגשתי לראות את החיתולים החדשים האלו של האגיס בחנות.
נכנסתי לשם לקנות כמה דברים לבית ואז כמו תמיד עברתי באזור של החיתולים וראיתי שיש את החיתולים החדשים למכירה.
כמו שאתם יודעים עשיתי שלשום (יום שני) פוסט מיוחד על זה.
לצערי יש נכון להיום רק מידה 5 ומידה 5+ בעיצוב החדש. אני מאמין שבימים הקרובים יצאו עוד מידות חדשות.
אני חושב שהמהדורה של כלבים דלמטיים זה הדבר הכי חמוד שראיתי בחיים שלי שיש על חיתול כל כך התלהבתי שיצאה לי ואו בקול. נכנסתי לאתר של האגיס וראיתי שאין שום מידע על זה אז נכנסתי לאתר של הרשת שהייתי בא שם ראיתי שיש שני מידות יפיפיות למכירה.
היה מבצע של 2 ב75 אז רציתי לקנות את שני המידות לא היה להם במלאי אז נסעתי לסניף אחר. שם קניתי את שני המידות שיש כשתהיה מידה 6 אני חייב לקנות אותה גם.

יצאתי לחנות השנייה ביחד עם ידידה שלי וקניתי אותם. אני חושב שהיא הבינה עד כמה אני מתרגש מצד אחד ומצד שני חושש לקנות עוד שני חבילות חיתולים כי יש לי באמת שיותר מדי חיתולים אבל הם נראים כל-כך חמידים שהייתי חייב לקנות לאוסף שלי.
הם מסוג החיתולים שהייתי מזמין מחו"ל אם היה צורך. בגלל החגיגה שלי איתם חשבתי לעשות סרטון וידיאו של הפתיחה שלהם לצערי בגלל שיקולי תקציב אני לא יכול להעלות אותם באופן ישר לאתר אז הם זמינים דרך היוטיוב.
(מצחיק שהעלות של האתר היא 1500 ש"ח נכון להיום).

החיתולים האילו ממש אבל ממש חמודים במציאות ביחס למה שחשבתי. אבל לצערי הכל זה חיתול אחד עם אותו עיצוב. אני חשבתי שיהיו שני עיצובים שונים לכל מידה אבל זה תמונה של קדימה ואחורה.
החיתול של האגיס 5+ עולה עלי כמו האגיס 6 ללא בעיה רצינית. האגיס 5 דורש ממני להאריך אותו קצת. אין שינוי אמיתי בספיגה שלהם או בכל דבר אחר מלבד העיצוב החדש והחמוד הזה. היום הבנתי גם שמעולם לא ראיתי את הסרט של הכלבים דלמטיים אז אני חייב לעשות ערב סרט שלהם הכיף זה שאני יודע מה אני הולך ללבוש בוא.

מה איתכם? גם אתם מרגישים לפעמים לראות חיתול חדש בסופר? אתם הולכים לקנות גם את החיתולים החדשים?

אתם מוזמנים להגיב לשאול שאלות ולשתף בשביל שנגיע לכמה שיותר אנשים. וזכרו תגובה לא עולה כסף אבל שווה זהב ועוזרת לאתר להגיע לאנשים חדשים (וכיף לדעת מה אנשים חושבים על מה שאני עושה).

אני יודע שהפרטיות חשובה לך, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו לעדכונים, ולמדיה החברתית שלנו.
שיהיה לכם יום מלא חיבוקים.
שלכם דובי קטן, לב גדול.

פוסטים בימי ראשון ורביעי.

לפעמים התשובות להודעות דואר אלקטרוני נשלחות לספאם חשוב לבדוק שם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

6 מחשבות על “מהדורה מיוחדת של האגיס + סרטון ותמונות.”

  1. גם אני חושב שהחיתולים החדשים של האגיס נראים ממש חמידים! אני לא יודע אם אני הייתי קונה כל כך הרבה חיתולים אם אתה לא משתמש בהם

  2. אני מבין למה התרגשת כל כך מהחיתולים החדשים של האגיס. הם נראים ממש חמידים!

Scroll to Top