מהמילואים והמלחמה למסע החדש שלי

שלום חברים, חג שמח, וברוך הבא לבלוג שלי אני דובי,  והיום אני רוצה לשתף אתכם בקצת מהחיים שלי בתקווה להעביר לכם מעט אופטימיות. שניה לפני שמתחילים אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. ויש לנו גם פורומיםמוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בימים האחרונים שוחררתי משירות המילואים שלי, ולמרות שהמציאות מאתגרת אני מחפש את האור החיובי בכל יום. מצד אחד מאוד עצוב ומצד שני משחרר כי יש לי זמן פנוי לדברים אחרי מה שהיה (משמרות של 12 -12). דיברתי עם מקום העבודה שהייתי צריך להתחיל לעבוד שם לפני המלחמה, לצערי הם הפסיקו את הגיוסים ואפילו התחילו לפטר עובדים בגלל המצב, כך שלצערי חזרתי להתחלה. יש לי מזל שמשלמים לי על המילואים ולא היו לי הוצאות כך שאני יכול להחזיק את הראש מעל המים לזמן הקרוב.

אני חייב לציין שהמצב ממש מלחיץ אותי ואני לא יודע מה יהיה בעתיד אבל זו הזדמנות מצויינת לצאת למסע חדש ומרתק למצוא עבודה חדשה שמתאימה לי. כמו שאומרים כל סוף הוא התחלה של משהו חדש, ואני מוכן להתמודד עם האתגרים החדשים וממש רוצה לגלות מה מחכה לי בהמשך. הכיף במסע הזה זה שיש לי תמיד חיתול שיכול לעזור לי להרגיש טוב במסע המפחיד הזה.

אני מזמין אתכם להצטרף ולשתף פעולה. יש לכם חוויות משלכם? אולי טיפים לחיפוש עבודה? אני רק דובי קטן עם לב גדול אבל אני יודע שיש לכם טיפים שיכולים לעזור לי. 

אל תהססו להגיב, לשתף את התחושות שלכם או סתם לשלוח לי חיוך וברכה! אתם הקהל שלי זה הדבר הכי טוב שיש לי, ואני בטוח שיש לכם טיפים. בואו נתחיל לדבר על האתגרים של חיי היום יום שלנו.

שלכם,
דובי קטן 🧸, לב גדול❤️.

אם אתה חדש, אתה מוזמן להירשם לערוץ הטלגרם שלנו (אנונימי) לעדכונים על פוסטים חדשים, ולמדיה החברתית שלנו. בנוסף את ממוזמנים לפורום שלנו (ניתן לכתוב בו באנונימיות). מוזמנים גם לתמוך באתר בשביל שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח.

בשביל שאני יהיה יכול להמשיך לתחזק את האתר אתם מוזמנים לתמוך באתר גם 10 שקלים יכולים לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top